Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(metine @ 2008 04 16, 21:33)
4u.gif  gal galetumete pamineti keleta sampunu, kurie butu be silikono?  bigsmile.gif

is man zinomu tai Klorane (yra Eurovaistinej) ir naturalios kosmetikos -> Weleda, Sante, Logona, dr. Hauschka ir kt.
daugiau per daug nesizvalgiau, tai nezinau smile.gif
Atsakyti
Nauoju tik Head and shoulders, galbut pripratinau plauka, nes jeigu taip netycia nutinka, kad pavartoju kita, plaukai iskart sureaguoja, riebaluojas, atsiranda pleiskanu..
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 04 16, 21:33)
4u.gif  gal galetumete pamineti keleta sampunu, kurie butu be silikono?  bigsmile.gif


ir dar eile pigesniu, tokiu kaip cistaja linija, dzintars kredo. tada dar alisson ir kosmados.
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 04 17, 07:01)
ir dar eile pigesniu, tokiu kaip cistaja linija, dzintars kredo. tada dar alisson ir kosmados.

Cutrin sensitive jautriai galvos odai irgi be silikono, kvapu ir spalvu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 17 balandžio 2008 - 07:16
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 17, 07:51)
Cutrin jautriai galvos odai irgi be silikono, kvapu ir spalvu 4u.gif

rimtai? reikes paziuret, nes cutrin nuo slinkimo tai su silikonu ax.gif
Atsakyti
Esu išbandžius nemažai šampūnų. Na ir ką galiu pasakyti:
O'Rising išbandžiau šampūną ir balzamą su kokosu. Nelabai.
Klorane (tik nepamenu koks ten buvo), taip pat schmoll.gif .
Visai patiko Alfa Parf pažeistiems plaukams, turiu šampūną ir kondicionierių.
Dabar naudoju Vichy sausiems plaukams, nes labai išsausėjo plaukai. Jis man geriausias iš išvardintų.
Labai noriu išbandyti Furterer šampūnus, nes šios firmos kaukė geriausia iš daugelio bandytų.

Iš paprastesnių šampūnų labiausiai patiko Fructis smile.gif .
Avon šampūnai labai sausino plaukus.
Atsakyti
šiandien buvau ir maximoj, ir norfoj, ir ką-neradau nei dzintars, nei myra, nei tresseme šampūnų... schmoll.gif kur dar man jų ieškoti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Do_do_do @ 2008 04 17, 08:14)
Avon šampūnai labai sausino plaukus.



man plaukus prie šaknų priplojo, o likusius įelektrino kad siaubas doh.gif doh.gif ir kiek kitų mano draugių bandė šampūnus avon, tai nepatiko ir jom... schmoll.gif viena padruškė pasakė:"jis tik šuniui maudyt tinka" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
beje, vakar buvau maximoj ir pamačiau SCHAUMA plaukų kaukę su sviestmedžio aliejum ir kokoso ekstraktu.nu ir pasiėmiau bigsmile.gif plaukai kokie gražūs buvo... wub.gif tokie tiesūs, švelnūs, blizgantys wub.gif

kaip laukiu rytojaus vizito pas kirpėją blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 17, 14:56)
šiandien buvau ir maximoj, ir norfoj, ir ką-neradau nei dzintars, nei myra, nei tresseme šampūnų... schmoll.gif  kur dar man jų ieškoti? g.gif
Papildyta:
man plaukus prie šaknų priplojo, o likusius įelektrino kad siaubas doh.gif  doh.gif  ir kiek kitų mano draugių bandė šampūnus avon, tai nepatiko ir jom... schmoll.gif  viena padruškė pasakė:"jis tik šuniui maudyt tinka" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
beje, vakar buvau maximoj ir pamačiau SCHAUMA  plaukų kaukę su sviestmedžio aliejum ir kokoso ekstraktu.nu ir pasiėmiau bigsmile.gif  plaukai kokie gražūs buvo... wub.gif tokie tiesūs, švelnūs, blizgantys wub.gif

kaip laukiu rytojaus vizito pas kirpėją blush2.gif


myra buna iki parduotuvese ir eurovaistineje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2008 04 17, 17:17)
myra buna  iki parduotuvese ir eurovaistineje smile.gif


o bigsmile.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 16, 22:10)
is man zinomu tai Klorane (yra Eurovaistinej) ir naturalios kosmetikos -> Weleda, Sante, Logona, dr. Hauschka ir kt.
daugiau per daug nesizvalgiau, tai nezinau  smile.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ligita8352 @ 2008 04 17, 07:01)
ir dar eile pigesniu, tokiu kaip cistaja linija, dzintars kredo. tada dar alisson ir kosmados.

Dzintars bandziau nepatiko, cista linija is vis tragedija g.gif kazkaip nepasitikiu as tokiom firmom schmoll.gif
Atsakyti
O kodel nenorit su silikonu?Kas negerai?
Atsakyti
Mane vis dar domina tie šampūnai su kofeinu -Plantur 39. Mačiau Eurovaistinėj kaip tik jiems ir akcija dabar ax.gif Gal kas bandėte? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonka: 18 balandžio 2008 - 11:24