Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 28, 17:28)
Man kol kas is visu bandytu geriausias "TIGI Dumb Blond"  thumbup.gif


pritariu drinks_cheers.gif kol kas geresnio neteko aptikti....
Atsakyti
QUOTE(Munkute @ 2008 01 31, 19:07)
pritariu  drinks_cheers.gif kol kas geresnio neteko aptikti....

Man dabar dar TBS alyvuogiu atrodo superinis bigsmile.gif
Oooo senai matyta bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai iš viso nebežinau kokiu šampūnu naudotis. Kažkodėl paskutiniu metu labai jau pradėjo riebaluotis plaukai. Mano plaukai ilgi, riebūs, nepaslankūs, ploni. Anksčiau labai patiko Fructis šampūnas su kondisionieriu. Plaukai pasidarydavo ir purūs, ir švelnus, paslankūs. Bet dabar ar šampūno kokybė suprastėjo, ar kas, bet žiūriu, kad jau nelabai ir tas betinka. g.gif
Atsakyti
Man tai TIGI firmos patys geriausi thumbup.gif o ypac moisture maniac ir superstar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 01 31, 18:15)
Man tai TIGI firmos patys geriausi  thumbup.gif  o ypac moisture maniac ir superstar  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 01 31, 20:15)
Man tai TIGI firmos patys geriausi  thumbup.gif  o ypac moisture maniac ir superstar  wub.gif

O kur galima tokiu sampunu isigyti ir kokia mazdaug kaina ju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simplicity* @ 2008 02 01, 21:25)
O kur galima tokiu sampunu isigyti ir kokia mazdaug kaina ju? 4u.gif


Tigi temoj labai daug info sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 01, 22:31)
Tigi temoj labai daug info sia tema mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatuna @ 2008 01 29, 20:37)
Ar kas esat bande Natur Vital sampunus, kokia nuomone?



jau siti kaip man patinka:) ypac nuo slinkimo tas, tai pastoviai naudoju:)
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, bet labai įdomu jūsų nuomonė apie ALFA PARF šampūnus su linų sėmenim,atrodo... Toks baltas buteliukas Kaina apie 47lt. Gal bandėt kuri ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 01, 23:54)
Neskaičiau visos temos, bet labai įdomu jūsų nuomonė apie ALFA PARF šampūnus su linų sėmenim,atrodo... Toks baltas buteliukas Kaina apie 47lt. Gal bandėt kuri ?  4u.gif

Ar toks aukštame siaurame plokščiame butelyje, blizgesio suteikiantis? Jei tas, tai šampūnas kaip šampūnas. O mano dukrai jis labai patinka, trečią butelį naudoja (ir balzamą tokį pat). Reiks paklaust kuom jis jai toks geras, dar nei vieno taip negyrė
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 31, 17:02)
tik minusas, kad jautriai galvos odai netinkami

drinks_cheers.gif Tikrai pritarsiu, L'Orealio prof. linija nelabai patinka jautriai galvos odai. Na išskyrus Sebo Control (reguliojantį riebalavimąsi). Šitas visai nieko man buvo, nedirgino galvos odos labai....
Atsakyti