Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 13, 17:46)
Na galvojau dabar ar rašyt tai ar ne...bet surizikuosiu rolleyes.gif  gal pagalvosit kad aš kokia trenkta ar pan lotuliukas.gif  bet aš naudoju paprasčiausiai šampūnus iš maximos parduotuvės  blush2.gif  labiausiai patinka TIMOTEI su agurku ir alijošium bigsmile.gif plaukai ir blizga ir papurę, ir kvepia, ir švelnūs mirksiukas.gif ir dar iš AVON  užsisakau kondicionierius plaukučiams, tai juo pasitepus dar ir nesivelia thumbup.gif

Istiesu tai ir as panasiai dabar nusipirkau SHAUMA Kiwi shine, tik vat is Avon man niekas plaukuciams netiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 13, 14:19)
su mango sviestu sausiems ir pažeistiems plaukams. Nors mano plaukai nėra labais ausi, tik galai, ir nors su galais vistiek ne iki galo išsiaiškinu, bet čia ir kondicionierius turbūt dėl to kaltas, bet noriu pabaigti seną, tada naują nusipirksiu kokį.

Ačiū, aš irgi tokį turiu, bet dar nebandžiau, tikiuosi, kad patiks ir tiks.
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 04 13, 18:05)
Istiesu tai ir as panasiai dabar nusipirkau SHAUMA Kiwi shine, tik vat is Avon man niekas plaukuciams netiko verysad.gif

turiu ir as ta kiwi shine,viena karta teploviau galva su juo,tai ir issigandau kai isdziuvo plaukai,buvo baisiai pasisiause,sausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 04 13, 18:05)
Istiesu tai ir as panasiai dabar nusipirkau SHAUMA Kiwi shine, tik vat is Avon man niekas plaukuciams netiko verysad.gif


ankščiau buvau pirkusi shauma, tai mano plaukučiam nelabai patiko jis... g.gif tai kažkaip ir to kiwi shine nesinori...na iš avon'o tai šampūnai man nelabai tinka, bet vienas tikrai geras dalykas-plaukų galiukų serumas(ar tai aliejukas) thumbup.gif
Atsakyti
Dabar nupirkau Jericho sampuna ir balzama ...bandysiu ...tikiuosi nenuvils blush2.gif
Atsakyti
gal kas zinote kur galima vilniuj nusipirkti milk shake sampunus
Atsakyti
Na man is avon sapunas visai netiko, is paluaku pasidare didziulis koltunas doh.gif siuo metu naudoju naujausia nivejos, ir tikrai zinau, kad dar pirksiu, nes plaukai silkiniai buna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 04 15, 22:49)
gal kas zinote kur galima vilniuj nusipirkti milk shake sampunus

Big'e smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2008 04 16, 03:47)

o kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 04 16, 13:42)
o kokia kaina?


rekomenduoju apsilankyt temoje apie sia kosmetika ir rasit daug idomios informacijos 4u.gif
Atsakyti
4u.gif gal galetumete pamineti keleta sampunu, kurie butu be silikono? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 16 balandžio 2008 - 20:36
kazkada naudojau shampuna timote rudiems plaukams su CHNA, nerealus sampunas, puikiai isplauna, gerai putoja kvapas wub.gif , ex nostalgija...
isvis esu gerai nusistaciusi pries Timote, manes sie sampunai nenuvildavo, nors nebenaudoju jau
Atsakyti