Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Geismas @ 2008 04 12, 21:02)
Oho blink.gif . Kas čia per šampūnas mažinantis riebalavimąsi?  bigsmile.gif  Tai čia tipo normalizuoja galvos oda ir nustojus jį naudot vis tiek mažiau riebaluojasi?

Kolkas juo patenkinta labai, ploviau tik 1 karta ir plaukai sekancia diena neprisiploje prie galvos ir visa savaite plaunant su kitu sampunu toks pat poveikis bigsmile.gif (plaunu kas antra diena galva ax.gif ) aisku pirma karta ir kauke dejausi is tos pacios serijos, rytoj plausiu tuo sampunu vel, rekomendavo naudoti kas trecia plovima, tai man gautusi karta per savaite 4u.gif ziuresiu toliau 4u.gif manau, si sampuna siaip nera sveika naudoti kasdien, nes raso, kad istirpdo riebalus, o jie visgi apsaugo plaukus nuo isorinio poveikio ax.gif Vadinasi Biokera Champu grasa, specific oily hair shampoo, kaina ~30 lt http://www.metrobeau...ce-924a638bb9de
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 12 balandžio 2008 - 23:17
Kas nors naudojate sampunus is corine de farme??Man tai jie labai geri thumbup.gif Dabar man jau baiginejasi ir galvoju gal pirkti gliss kur?Ka manote apie juos?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 12, 23:53)
Kolkas juo patenkinta labai, ploviau tik 1 karta ir plaukai sekancia diena neprisiploje prie galvos  ir visa savaite plaunant su kitu sampunu toks pat poveikis bigsmile.gif  (plaunu kas antra diena galva  ax.gif ) aisku pirma karta ir kauke dejausi is tos pacios serijos, rytoj plausiu tuo sampunu vel, rekomendavo naudoti kas trecia plovima, tai man gautusi karta per savaite  4u.gif ziuresiu toliau  4u.gif manau, si sampuna siaip nera sveika naudoti kasdien, nes raso,  kad istirpdo riebalus, o jie visgi apsaugo plaukus nuo isorinio poveikio  ax.gif Vadinasi Biokera Champu grasa, specific oily hair shampoo, kaina ~30 lt http://www.metrobeau...ce-924a638bb9de



o kur tu cia tki gavai pirkti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmuozelė @ 2008 04 11, 20:11)
Gal visi skatinantys augimą priploja?  lotuliukas.gif Naudoju dabar tokį klorane, tai irgi priploja  doh.gif dėl to nepatinka  schmoll.gif

o kuris cia is Klorane skatina plauku augima ir priploja plaukus? g.gif
as kiek is Klorane turejau tai nei vienas nepriplodavo plauku, kazkaip priesingai, man jie tokie slidus ir siek tiek puresni budavo.. mano plaukai tai yra tokie sakyciau sunkus ir stori
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif pries du metus nusikirpau plaukus su tuo tikslu, kad atsiauginsiu tankesnius ir sveikesnius, kadangi mano plaukai buvo pakankamai nusiure ir verysad.gif sausi.. Taigi, pakeiciau daug ivairiu sampunu : Loreal professional, Biokera, Wella SP (system professional) ir dabar atradau Leonor Greyl (prekiaujama Sothys grozio centre http://www.sothys.lt/index.php?id=662 ir eurovaistinese, kur kainos yra zymiai pigesnes), taigi galiu drasiai pasakyti, kad geresniu priemoniu nesu bandziusi thumbup.gif !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneisha: 13 balandžio 2008 - 13:12
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 12, 19:02)
Kokį pirkai, t.y. kokiems plaukams?

su mango sviestu sausiems ir pažeistiems plaukams. Nors mano plaukai nėra labais ausi, tik galai, ir nors su galais vistiek ne iki galo išsiaiškinu, bet čia ir kondicionierius turbūt dėl to kaltas, bet noriu pabaigti seną, tada naują nusipirksiu kokį.
Atsakyti
QUOTE(agneisha @ 2008 04 13, 14:10)
Sveikutes,  4u.gif pries du metus nusikirpau plaukus su tuo tikslu, kad atsiauginsiu tankesnius ir sveikesnius, kadangi mano plaukai buvo pakankamai nusiure ir  verysad.gif sausi.. Taigi, pakeiciau daug ivairiu sampunu : Loreal professional, Biokera,  Wella SP (system professional) ir dabar atradau Leonor Greyl (prekiaujama Sothys grozio centre  http://www.sothys.lt/index.php?id=662 ir eurovaistinese, kur kainos yra zymiai pigesnes), taigi galiu drasiai pasakyti, kad geresniu priemoniu nesu bandziusi  thumbup.gif  !!!

kokios sampunu kainos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 13, 14:30)
kokios sampunu kainos?  ax.gif



< 70 litu. Paskutini karta pirkau: sampuna + kauke = sutaupiau apie 35 litus su maxima kortele ir eurolitais rolleyes.gif

Gal ir brangoka, taciau tai isprendzia silpnu plauku problema, nereikia vartoti begalo daug vitaminu ir kaukiu.. Juk sakoma, skupus moka du kartus angel.gif
Atsakyti
QUOTE(agneisha @ 2008 04 13, 14:42)
< 70 litu. Paskutini karta pirkau: sampuna + kauke = sutaupiau apie 35 litus su maxima kortele ir eurolitais  rolleyes.gif

Gal ir brangoka, taciau tai isprendzia silpnu plauku problema, nereikia vartoti begalo daug vitaminu ir kaukiu.. Juk sakoma, skupus moka du kartus angel.gif


na tikrai kad brangoka rolleyes.gif
Atsakyti
Man kaip blondinei labai patiko lorealio prof sampunas "Shine Blond",jokio geltono atspalvio,bet ir nepersmarkiai uzpilkina smile.gif Galvos odos neerzina,plaukuciai po jo faini palieka,zodziu rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2008 04 13, 15:32)
Man kaip blondinei labai patiko lorealio prof sampunas "Shine Blond",jokio geltono atspalvio,bet ir nepersmarkiai uzpilkina  smile.gif  Galvos odos neerzina,plaukuciai po jo faini palieka,zodziu rekomenduoju 4u.gif


As naudojau loreal professional sampuna "Gloss Color" brunetems blush2.gif jokio rudo poveikio nebuvo (sampuno poveikis - spalvos ryskinimas), - tik labai issausejo plaukai verysad.gif
Atsakyti
Na galvojau dabar ar rašyt tai ar ne...bet surizikuosiu rolleyes.gif gal pagalvosit kad aš kokia trenkta ar pan lotuliukas.gif bet aš naudoju paprasčiausiai šampūnus iš maximos parduotuvės blush2.gif labiausiai patinka TIMOTEI su agurku ir alijošium bigsmile.gif plaukai ir blizga ir papurę, ir kvepia, ir švelnūs mirksiukas.gif ir dar iš AVON užsisakau kondicionierius plaukučiams, tai juo pasitepus dar ir nesivelia thumbup.gif
Atsakyti