Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai


Mano kuno, veido oda ir galvos oda gal kaip begemoto, nes niekad nebuvo suerzinta lotuliukas.gif rolleyes.gif
[/quote]

Na as irgi paprastai dvieju rusiu sampuna naudoju smile.gif , bet kartais susigundau vis koki nauja pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif
Siandien nusipirkai CEHKO firmos sampuna Balance ir kondicionieriu, gal kuri esat naudojusi, labai butu idomu suzinoti blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mite_Baja @ 2008 04 10, 22:13)
sveikutes, atejo pavasaris, saulute islindo, tai pradejau plaukucius puoseleti labai...iskilo man toks klausimukas (atleiskit jei buvo, neskaiciau visos temos) buvau bazese ten yra viena krautuvele, kur plauku prieziuros priemones profesionalams, sampunai, chemikalai cheminiui, sukos, fenai ivairiausi, zirklutes ir tt, tai vat ir smalsu pasidare ar tie sampunai geri, kuriuos naudoja kirpyklos? nes kai iseini is kirpyklos tai kaip ant sparnu  thumbup.gif  o jei tokius sampunus kondencionierius pastoviai naudoti? g.gif  g.gif  g.gif


na jei jautiesi kaip ant sparnu iseidama is kirpyklos reiskia geri smile.gif seip ir man kirpeja buwo uzsiminusi apie ta krautuvele(jej cia apie ta baze apie kuria manau 4u.gif )sake ir pati ten apsiperka nes pigiau pirkt nei parduotuveleje esancioje centre.o seip priemones reikia rinktis tokias kurios tiktu tavo plaukuciams, neisbandziusi nesuzinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mite_Baja @ 2008 04 10, 21:13)
sveikutes, atejo pavasaris, saulute islindo, tai pradejau plaukucius puoseleti labai...iskilo man toks klausimukas (atleiskit jei buvo, neskaiciau visos temos) buvau bazese ten yra viena krautuvele, kur plauku prieziuros priemones profesionalams, sampunai, chemikalai cheminiui, sukos, fenai ivairiausi, zirklutes ir tt, tai vat ir smalsu pasidare ar tie sampunai geri, kuriuos naudoja kirpyklos? nes kai iseini is kirpyklos tai kaip ant sparnu  thumbup.gif  o jei tokius sampunus kondencionierius pastoviai naudoti? g.gif  g.gif  g.gif



o tai čia kokiose bazese ir kur? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 09, 22:50)
Dar galiu viena priplojanti rekomenduot  ax.gif Keune sampunas, skatinantis plauku augima, nusipirkau, ir negaliu naudot, nes laabai priploja.. Kaina jo apie 40 lt  mirksiukas.gif
Papildyta:

Bandziau, tikrai neblogas  thumbup.gif

Gal visi skatinantys augimą priploja? lotuliukas.gif Naudoju dabar tokį klorane, tai irgi priploja doh.gif dėl to nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmuozelė @ 2008 04 11, 20:11)
Gal visi skatinantys augimą priploja?  lotuliukas.gif Naudoju dabar tokį klorane, tai irgi priploja  doh.gif dėl to nepatinka  schmoll.gif



dar man dazytu plauku visi priploja iskyrus viena kuri dabar atradau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 11, 21:02)
o tai čia kokiose bazese ir kur? mastau.gif


kiek zinau yra geru plauku prieziuros priemoniu vilkpedes bazese bet kiek aiskino man tai i pacias bazes yvaziuoti nereikia ta parduotuvele randasi prie pat ivaziavimo rolleyes.gif
Atsakyti
nusipirau klorane šampūno.. nu labai malionus ax.gif
gundziausi alfa pharm kauke, bet pagailejau pinigų blush2.gif
ir labai patiko sulsenos nuo pleiskanų kaukė, bet ją tik kartą per savaitę galima naudoti, kitus kartus plaunant vistiek būna pleiskanų ir vėl nežinau ar čia dėl šampūno ar dar neišsigydžiau doh.gif
laukiu algos ir pirksiu TIGI
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 12, 15:58)
kiek zinau yra geru plauku prieziuros priemoniu vilkpedes bazese bet kiek aiskino man tai i pacias bazes yvaziuoti nereikia ta parduotuvele randasi prie pat ivaziavimo rolleyes.gif



ačiū labai, pabandysiu kurias išeigines nusigauti iki ten mirksiukas.gif

o gal pati esi pirkusi ką nors iš ten?jei taip, tai būtų įdomu ką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 12, 19:52)
ačiū labai, pabandysiu kurias išeigines nusigauti iki ten mirksiukas.gif

o gal pati esi pirkusi ką nors iš ten?jei taip, tai būtų įdomu ką? blush2.gif

ne man dar nepavyko iki ten nusigauti ax.gif smile.gif bet sake kirpeja kad ten kartais apsiperka.sake galima rasti geru firmu priemoniu mazesnem kainom smile.gif

p.s jei pavyks nusigaut iki ten tai pranesk ar radai ka nors gero mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 12, 16:27)
nusipirau klorane šampūno.. nu labai malionus  ax.gif

Kokį pirkai, t.y. kokiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 11, 00:19)
mano plaukai, man atrodo, reikalauja priemoniu pakeitimo, tai Tigi sampunus padejau dabar i sona, naudosiu Cutrin sampuna jautriai galvos odai ir karta i savaite sampuna mazinanti riebalavimasi  ax.gif

Oho blink.gif . Kas čia per šampūnas mažinantis riebalavimąsi? bigsmile.gif Tai čia tipo normalizuoja galvos oda ir nustojus jį naudot vis tiek mažiau riebaluojasi?
Atsakyti