Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

As siuo metu turiu is Locitane, su taukmedziu sviestu,man labai patinka,tik kvapas ne koks schmoll.gif , bet gal ir gerai,kad nera prikrauta kvapikliu ax.gif Jis mano sausiems plaukams, ypac ju galiukams labai tinka smile.gif Bet siaip yra ir pigesniu su visokiais alyvuogiu aliejais, ar taukmedziu sviestu, kurie mano plaukuciams labai tinka 4u.gif
P.S noreciau dar Keunes koki isbandyti,gal galit kuri patarti ?
Atsakyti
As naudojau Pantene ir Nivea sampunus, bet po kurio laiko, plaukai pradejo slinkti ir tapo nebegrazus verysad.gif
Dabar naudoju Margaritos su dilgelem ir viskas super susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rujo @ 2008 04 10, 16:38)
As naudojau Pantene ir Nivea sampunus, bet po kurio laiko, plaukai pradejo slinkti ir tapo nebegrazus  verysad.gif
Dabar naudoju Margaritos su dilgelem ir viskas super susitvarke  thumbup.gif

As irgi Pantene naudoju bet tikrai slinkt pradejo plaukuciai verysad.gif gal reis ta Margaritos isbandyt. o kokia jo kaina?
Atsakyti
man nuo pantene luzinejo galiukai...db jau menesi naudoju margariotos plauku sampuna, tai susitvarke viskas
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2008 04 10, 17:47)
man nuo pantene luzinejo galiukai...db jau menesi naudoju margariotos plauku sampuna, tai susitvarke viskas


Kaip gali nuo sampuno galiukai luzinet? blink.gif
Atsakyti
Na pasiskaitinejau Jusu nuomones ir toks klausimelis iskilo ax.gif
Kaip daznai keiciate sampuna?
Esu girdejusi, kad labai ilgai naudojant viena ir ta pati, plaukai lyg ir pripranta prie jo ir jis nesuteikia tokio gero efekto kaip is pradziu, todel rekomenduojama bent nedideles pertraukeles daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 10, 18:51)
Kaip gali nuo sampuno galiukai luzinet? blink.gif

Jei netinkamas sampunas, kuris labai sausina plaukus, gali pradeti ir luzineti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, atejo pavasaris, saulute islindo, tai pradejau plaukucius puoseleti labai...iskilo man toks klausimukas (atleiskit jei buvo, neskaiciau visos temos) buvau bazese ten yra viena krautuvele, kur plauku prieziuros priemones profesionalams, sampunai, chemikalai cheminiui, sukos, fenai ivairiausi, zirklutes ir tt, tai vat ir smalsu pasidare ar tie sampunai geri, kuriuos naudoja kirpyklos? nes kai iseini is kirpyklos tai kaip ant sparnu thumbup.gif o jei tokius sampunus kondencionierius pastoviai naudoti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tingiu @ 2008 04 10, 19:46)
Na pasiskaitinejau Jusu nuomones ir toks klausimelis iskilo   ax.gif
Kaip daznai keiciate sampuna?
Esu girdejusi, kad labai ilgai naudojant viena ir ta pati, plaukai lyg ir pripranta prie jo ir jis nesuteikia tokio gero efekto kaip is pradziu, todel rekomenduojama bent nedideles pertraukeles daryt  g.gif

jei sampunas gydomasis tada tikrai nereiktu jo ilgai naudot ir vis to paties
o jei paprastas kosmetinis tai jo poveikis yra isplauti plaukus ir ju nezaloti, tokiu atveju tinkancio sampuno keitalioti nebutina
beje galvos oda yra jautrus daiktas kazka pakeitus gali supykt ir imt pleiskanot
dar is seniai kai buvau maza atsimenu tetis sakydavo-sampuna reikia keisti kuo reciau, o dantu pasta kuo dazniau, manau nekvailai sakydavo.
o keitaliot galima ir reikia stipresnio poveikio priemones: kaukes, serumus, aliejukus, ampulytes ivairias
o beda ta kad mes moterys i norim isbandyt ant saves visko kuo daugiau bigsmile.gif todel ir keitaliojam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 10 balandžio 2008 - 20:27
QUOTE(tingiu @ 2008 04 10, 20:46)
Na pasiskaitinejau Jusu nuomones ir toks klausimelis iskilo  ax.gif
Kaip daznai keiciate sampuna?
Esu girdejusi, kad labai ilgai naudojant viena ir ta pati, plaukai lyg ir pripranta prie jo ir jis nesuteikia tokio gero efekto kaip is pradziu, todel rekomenduojama bent nedideles pertraukeles daryt  g.gif


as visada turiu 2 rusiu sampunus ir balzamus arba kaukes, ned tikrai veliau plaukai isigudrina iprasti prie ju. Bet daugiau bandyti tikrai neverta, nes gali sudirginti po toiu bandymu galvos oda, jei jautresne.

Mano kuno, veido oda ir galvos oda gal kaip begemoto, nes niekad nebuvo suerzinta lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mano plaukai, man atrodo, reikalauja priemoniu pakeitimo, tai Tigi sampunus padejau dabar i sona, naudosiu Cutrin sampuna jautriai galvos odai ir karta i savaite sampuna mazinanti riebalavimasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 04 10, 21:26)
jei sampunas gydomasis tada tikrai nereiktu jo ilgai naudot ir vis to paties
o jei paprastas kosmetinis tai jo poveikis yra isplauti plaukus ir ju nezaloti, tokiu atveju tinkancio sampuno keitalioti nebutina
beje galvos oda yra jautrus daiktas kazka pakeitus gali supykt ir imt pleiskanot
dar is seniai kai buvau maza atsimenu tetis sakydavo-sampuna reikia keisti kuo reciau, o dantu pasta kuo dazniau, manau nekvailai sakydavo.
o keitaliot galima ir reikia stipresnio poveikio priemones: kaukes, serumus, aliejukus, ampulytes ivairias
o beda ta kad mes moterys i norim isbandyt ant saves visko kuo daugiau  bigsmile.gif  todel ir keitaliojam



bet kad as pastebejau kad laukas po ilgesnio laikotarpio kazkaip kitaip i sampuna pradeda reaguot, gal cia psichologinis dalykas, net nezinau is tikruju:)
Atsakyti