Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Nonka @ 2008 04 09, 14:16)
O! Аš kaip tik norėčiau tokio- purinančio ir švelninančio  bigsmile.gif


Tai kad nežinau kur nusipirkti,laukiu gal kas atsilieps kas žino blush2.gif nes labai jau patiko jis man.
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 04 09, 14:12)
Apvalute, kaip tavo plaukučiai? Garbanoti? ax.gif  Labai įdomu kaip sekėsi  (jei buvai pas Margaritą), kokie įspūdžiai?

O kalbant į temą, tai aš pakeičiau Elvital`į (nes po metų naudojimo kažko ėmė nebetikt- po plovimo sustyrę plaukai kažkokie būdavo) į Amway. Labai kol kas esu patenkinta, nes plaukučiai ne tik blizga, bet ir labai švelnūs ir minkštučiai tampa.  Dar blizgumo suteikiančiu serumu patepu prieš džiovindama džiovintuvu, tai išvis rezultas mane džiugina. smile.gif


na, manieji banguojasi ir yra sausi, ju daug.Noriu apraminti juos:)
O kas ta Margarita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(one_fine_day @ 2008 04 09, 12:40)
As naudoju MATRIX Color XL sampuna. Mano riebaluojantiems plniems plaukams jis laaaabaj geras  thumbup.gif


o kur tu ji perki ir uz kiek? mano plaukuciai ploni ir riebaluojasi greitai. Gal ir man tiktu? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM1 @ 2008 04 09, 15:01)
o kur tu ji perki ir uz kiek? mano plaukuciai ploni ir riebaluojasi greitai. Gal ir man tiktu?  wub.gif

As perku sampuna kirpykloje,jie kiek zinau parduodami kirpyklose tik. Tai gali paklaust nuejus i kokia kirpykla. Na o kaina jo apie 25Lt
Atsakyti
nu ir as pasisakysiu ax.gif zinokit jau pora savaiciu nepilnu plaunu savo plaukucius su Dzintars sampunu, skirtu normaliems plaukams. Na ir ka, esu kol kas tikrai juo laai patenkita smile.gif pastebejau, kad plaukai tokie svelnuciai paliko, miksnti ir tikrai zvilgantys bigsmile.gif niekad nemaniau, kad naturaliai taip gali zvilget ax.gif
beje, sio sampuno radau tik didziosiose maksimose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 08, 22:29)
tada man netiks..o as ji jau buvau nusiziurejusi doh.gif  nes man ir taip daug tu plauku, noriu, kad priplotu blush2.gif



man labai netiko ir visa laika kazkaip priplodavo plaukus home institut sampunas su ramunelem, sviesintiems plaukuciams jis yra skirtas:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 09, 18:54)
man labai netiko ir visa laika kazkaip priplodavo plaukus home institut sampunas su ramunelem, sviesintiems plaukuciams jis yra skirtas:)


dekui, tai gal man tiks bigsmile.gif Siaubas, turiu sarasiuka is 8 sampunu, kurie cia buvo rekomenduoti - kaip issirinkti? nesinori visu supirkti ir kaupti doh.gif
Atsakyti
Man prireike jusu patarimu - reikia sampuno dazytiems(tamsiems) plaukams, nes abai trumpai visi dazai issilaiko, greit nublunka. Noreciau kad butu gera, taciau iki kokiu 20lt, patogiau butu jei galima butu isigyti ne salonuose 4u.gif Dekui 4u.gif
Cia dar off topic, bet ar uztenka tik sampuna naudoti kad nors kiek apsaugotu spalva ar vertetu ir balzama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 09 balandžio 2008 - 20:05
gal kuri jau bandete ta DOVE tamsiai melynoje pakuoteje sausiems ir dazytiems plaukams? Maximoje dabar jiems nebloga akcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 09, 21:48)
dekui, tai gal man tiks bigsmile.gif  Siaubas, turiu sarasiuka is 8 sampunu, kurie cia buvo rekomenduoti - kaip issirinkti? nesinori visu supirkti ir kaupti doh.gif


Dar galiu viena priplojanti rekomenduot ax.gif Keune sampunas, skatinantis plauku augima, nusipirkau, ir negaliu naudot, nes laabai priploja.. Kaina jo apie 40 lt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 09, 23:29)
gal kuri jau bandete ta DOVE tamsiai melynoje pakuoteje sausiems ir dazytiems plaukams? Maximoje dabar jiems nebloga akcija ax.gif

Bandziau, tikrai neblogas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 09, 21:04)
Man prireike jusu patarimu -  reikia sampuno dazytiems(tamsiems) plaukams, nes abai trumpai visi dazai issilaiko, greit nublunka. Noreciau kad butu gera, taciau iki kokiu 20lt, patogiau butu jei galima butu isigyti ne salonuose 4u.gif Dekui 4u.gif
Cia dar off topic, bet ar uztenka tik sampuna naudoti kad nors kiek apsaugotu spalva ar vertetu ir balzama?

poster_offtopic.gif cia truputi ne i tema neseniai skaiciau straipsniuka kaip kuo ilgiau plauku spalva islaikyti-reikia nusidazius kuo ilgiau neplauti-net apie savaite patariama, o kaukes pradeti naudoti nuo dazymo tik po dvieju savaiciu, nes jei anksciau tai greit dazai nusiplaus
kiek tiesos nezinau
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 04 10, 10:29)
poster_offtopic.gif  cia truputi ne i tema neseniai skaiciau straipsniuka kaip kuo ilgiau plauku spalva islaikyti-reikia nusidazius kuo ilgiau neplauti-net apie savaite patariama, o kaukes pradeti naudoti nuo dazymo tik po dvieju savaiciu, nes jei anksciau tai greit dazai nusiplaus
kiek tiesos nezinau

Gal reiks pabandyti, na savaite negalesiu neplauti, bet kokias 4-5 dienas laisvai smile.gif
Atsakyti