Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(jauniute @ 2008 04 08, 15:35)
o as dabar londa professional atstatomaji sampuna nusipirkau tai esu labai patenkinta:)


Kuri turi?
As irgi naudoju Londos dazytiem plaukam ir patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 08, 16:35)
o as dabar londa professional atstatomaji sampuna nusipirkau tai esu labai patenkinta:)


cia su migdolais ir jojoba? g.gif koki efekta suteikia? kokie tavo plaukai? mane labai domina atsiliepimai apie ji
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 08, 16:40)
cia su migdolais ir jojoba? g.gif  koki efekta suteikia? kokie tavo plaukai? mane labai domina atsiliepimai apie ji



aha sitas, na mano plaukai yra riebus ir dar sviesinti, tai jis man nera kad ju riebintu ir toks malonus kazkoks galvos odai, kadangi plonoki mano plaukai, tai dziaugiuosi kad nepriploti plaukai, o visai puroki, na visai nieko toks:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 08, 20:04)
aha sitas, na mano plaukai yra riebus ir dar sviesinti, tai jis man nera kad ju riebintu ir toks malonus kazkoks galvos odai, kadangi plonoki mano plaukai, tai dziaugiuosi kad nepriploti plaukai, o visai puroki, na visai nieko toks:)


tada man netiks..o as ji jau buvau nusiziurejusi doh.gif nes man ir taip daug tu plauku, noriu, kad priplotu blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete Corine de Farme sampunus? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 08 balandžio 2008 - 22:08
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 09, 00:04)
Gal kuri bandete Corine de Farme sampunus?  blush2.gif

user posted image

Naudoju ir Sampuna ir kondicioneriu, negaliu pasakyti kad super produktas , bet kaip uz tokia kaina duociau 8 balus is 10 biggrin.gif
Uz tai kauke tai labai patinka lotuliukas.gif

PS tiesa mano plaukai yra sviesinti , ir puciasi, tai dar galiu pasakyti , kad truputi glotnina plauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hsemera: 09 balandžio 2008 - 07:12
QUOTE(Hsemera @ 2008 04 09, 09:11)
Naudoju ir Sampuna ir kondicioneriu, negaliu pasakyti  kad super produktas , bet kaip uz tokia kaina duociau 8 balus is 10 biggrin.gif
Uz tai kauke tai labai patinka lotuliukas.gif

PS tiesa mano plaukai yra sviesinti , ir puciasi, tai dar  galiu pasakyti , kad truputi glotnina plauka


o tau taip patiko kauke su mangais? blush2.gif dekuu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 09, 09:23)
o tau taip patiko kauke su mangais? blush2.gif dekuu uz atsakyma

biggrin.gif sita
Atsakyti
As naudoju MATRIX Color XL sampuna. Mano riebaluojantiems plniems plaukams jis laaaabaj geras thumbup.gif
Atsakyti
Apvalute, kaip tavo plaukučiai? Garbanoti? ax.gif Labai įdomu kaip sekėsi (jei buvai pas Margaritą), kokie įspūdžiai?

O kalbant į temą, tai aš pakeičiau Elvital`į (nes po metų naudojimo kažko ėmė nebetikt- po plovimo sustyrę plaukai kažkokie būdavo) į Amway. Labai kol kas esu patenkinta, nes plaukučiai ne tik blizga, bet ir labai švelnūs ir minkštučiai tampa. Dar blizgumo suteikiančiu serumu patepu prieš džiovindama džiovintuvu, tai išvis rezultas mane džiugina. smile.gif
Atsakyti
Sveikos
Noriu paklaust gal kas naudojot DEVIS INTERNATIONAL šampūną dažytiems plaukamsir balzamą su morku ekstraktu blush2.gif
Nuvagiau ax.gif pas anytą pabandžiau nu šampūnas ir balzamas thumbup.gif kokiais šampūnus bandžiau niekada tokie purūs ir minkšti plaukai nebuvo,visą savaitę galvos nereikėjo plauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2008 04 09, 14:07)
Sveikos
Noriu paklaust gal kas naudojot DEVIS INTERNATIONAL šampūną dažytiems plaukamsir balzamą su morku ekstraktu blush2.gif
Nuvagiau ax.gif pas anytą pabandžiau nu šampūnas ir balzamas  thumbup.gif kokiais šampūnus bandžiau niekada tokie purūs ir minkšti plaukai nebuvo,visą savaitę galvos nereikėjo plauti lotuliukas.gif


O! Аš kaip tik norėčiau tokio- purinančio ir švelninančio bigsmile.gif
Atsakyti