Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 04, 11:15)
Kur pirkot?


Droge yra ju, kainyte apie 28Lt. 4u.gif
Atsakyti
As stengiuosi atsipratinti nuo kasdieninio plovimo, o antra diena saknys siek tiek pasiriebalavusios buna. o galiukai sausoki. tai naudoju iv. drekinancias kaukes, balzamai ir t.t.,
O vat plautis nusipirkau Klorane su dilgelem, tipo riebiems plaukams. (kazkas cia man buvo klorane rekomendaves blush2.gif ) Ir po pirmo bandymo tikrai patiko, antra diena zymiai puresni plaukai nei iprastai, o issiplovus tai isvis liuks, nors tas pirmis is purumas gal nuo balzamo smile.gif

Dar INECTO kokosini sampuna nusipirkau, bet sito neisbandziau smile.gif
Atsakyti
[FONT=Geneva]
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 31, 14:10)
Man dabar dar TBS alyvuogiu atrodo superinis  bigsmile.gif
Oooo senai matyta  bigsmile.gif

tiesa pasakius nezinau apie koki sampuna kalbat? Gal galetumet aprasyti placiau? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Versa @ 2008 04 05, 22:47)
[FONT=Geneva]
tiesa pasakius nezinau apie koki sampuna kalbat? Gal galetumet aprasyti placiau? Aciu

TBS yra The Body Shop mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 04 04, 11:42)
Vakar nusipirkau Careline 10 sampuna dazytiems plaukams ir jau isbandziau - plaukuciai svelnus, lengvai sukuojami, nors ir nedejau kaukes, o tik sampunu ploviau  thumbup.gif



hm as irgi sukiojaus apie tuos sampunus g.gif na jei sakai neblogi, gal reiks pabandyti, kai pabaigsiu savo alpecina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 06, 20:32)
hm as irgi sukiojaus apie tuos sampunus g.gif na jei sakai neblogi, gal reiks pabandyti, kai pabaigsiu savo alpecina  ax.gif


kai turejau dazytus plaukus, man Careline 10 dazytu plauku sampunas buvo nepakeiciamas thumbup.gif
o siuo metu, kai naturali spalva, naudoju pakaitom Tigi control freak, thickening sampunus ir balzamus bei TBS sampuna su imbieru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 07, 17:37)
kai turejau dazytus plaukus, man Careline 10 dazytu plauku sampunas buvo nepakeiciamas  thumbup.gif
o siuo metu, kai naturali spalva, naudoju pakaitom Tigi control freak, thickening sampunus ir balzamus bei TBS sampuna su imbieru  thumbup.gif

O kur jus tuose Careline 10 perkate? ir kokia jų kaina? ax.gif

o bandėte gal kas tuos reklamuojamus Plantur 39? Ar kaip jie ten vadinas rolleyes.gif Kur su kofeinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 07, 17:45)
O kur jus tuose Careline 10 perkate? ir kokia jų kaina?  ax.gif

o bandėte gal kas tuos reklamuojamus Plantur 39? Ar kaip jie ten vadinas  rolleyes.gif  Kur su kofeinu smile.gif


pirkdavau siaures miestelio norfoj esancioj martinoj, o kiek mokejau - jau neprisimenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 07, 17:46)
pirkdavau siaures miestelio norfoj esancioj martinoj, o kiek mokejau - jau neprisimenu  4u.gif



Dėkui 4u.gif Nors norėčiau rasti Kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 07, 17:45)
O kur jus tuose Careline 10 perkate? ir kokia jų kaina?  ax.gif

o bandėte gal kas tuos reklamuojamus Plantur 39? Ar kaip jie ten vadinas  rolleyes.gif  Kur su kofeinu smile.gif



QUOTE(Nonka @ 2008 04 07, 17:50)
Dėkui  4u.gif  Nors norėčiau rasti Kaune  ax.gif


Taigi keliais postais auksciau yra parasyta, kur pirktas - Droge, o kainyte apie 28Lt. Tikrai yra Kaune Akropolio Droge, kituose nepastebejau, nors ir neieskojau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 04 07, 17:55)
Taigi keliais postais auksciau yra parasyta, kur pirktas - Droge, o kainyte apie 28Lt. Tikrai yra Kaune Akropolio Droge, kituose nepastebejau, nors ir neieskojau. smile.gif


Dėkui, ne viską perskaičius buvau blush2.gif Bet radau kitose temose, kad ir Sarmoj būna. ax.gif
Atsakyti
o as dabar londa professional atstatomaji sampuna nusipirkau tai esu labai patenkinta:)
Atsakyti