Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Vitulka @ 2008 04 03, 15:12)
Nuo pleiskanų labai gerai SULSENA kremas  4u.gif ir kainuoja juokingai mažai, iki 5Lt  4u.gif


O kur toki rasti?
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 16:21)
O kur toki rasti?

parduotuvese, vaistinese ir senukuose maciau
Atsakyti
Neseniai pradejau naudoti ir esu labai patenkinta JOICO sampunu Moisture Recovery (mano sausoki plaukai, siek tiek veliasi, be to dazyti, todel sis drekinantis sampunas - pats tas). Kazkada esu turejusi irgi JOICO K-Pak serijos sampuna ir kondicionieriu, tai keikiausi jo po pirmojo panaudojimo, visiskai netiko mano plaukui. Todel kai kirpeja, dazanti mane JOICO dazais, vel pasiule isigyti is sios serijos sampuna, is pradziu itariai ziurejau ir nelabai norejosi, kad ir vel pinigai butu ismesti i bala. Taciau dabar ne kiek nesigailiu, ji isigijusi. O siaip neturiu nieko pries pigius sampunus, nes nebutinai tai, kas pigu, yra labai blogai. Man asmeniskai visai patinka Clairol ir L'oreal geltonos pakuotes sampunai biggrin.gif , tiesiog tinka mano plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 16:21)
O kur toki rasti?

IKI yra 4u.gif be visų tų išvardintų
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 15:16)
Kaip tik ieškau gero šampūno, tai atėjau pasiskaitinėti. Kiek esu naudojusi tų pigių (Fructis, Swarckof (ar kaip ten rašoma), ir t.t.t) man pastoviai atsiranda pleiskanų. Dabar mama nupirko ir padovanojo Kadus šampūną ir kondicionierių, kur jau skaitosi kirpykloms, ir nuo to atsirado pleiskanų. Dabar gydausi su šampūnu iš natūralios kosmetikos, ir ieškau kažko gero nuo ko tos prakeiktos pleiskanos neatsirastų  doh.gif 
Dar mano plaukų galai sausi, nors ir naudoju kondicionierių... Ir plaukai tokie greitai susiveliantys... Jie stori ir jų daug, mėgsta šiauštis.
Gal kas turit kokius panašius plaukus ir galit ką patart? Kol kas galvoju apie Klorane ir TIGI moisture maniac...

kazkaip beskaitant ir pagalvojau apie Klorane su mangais smile.gif

QUOTE(Redgrape @ 2008 04 03, 15:32)
O kur yra jo pirkt?  ax.gif
Papildyta:
Dabar naudoju Klorane su mangais, tai tikrai geras sampunas  smile.gif  Ir Moisture Maniac turejau, taip pat neblogas, bet Klorane geresnis smile.gif Mano galai sausi smile.gif  Pries tai turejau is Milkshake maitinamaji sampuna, tai irgi geras buvo, reikes pasitaikius progai pas savo kirpeja nueit dar nusipirkti smile.gif

man labai patiko bigsmile.gif

QUOTE(Vitulka @ 2008 04 03, 16:12)
didesnio š... nesu turėjus už Klorane šitą šampūną, lietuviškas Margarita daug geresnis  unsure.gif

Magaritos sampuno nesu bandzius tai palygint negaliu blush2.gif bet man Klorane sampunas is pradziu irgi neypatingas pasirode.. tik kai sunaudojau mazdaug 2/3 tada pamaciau kad plaukai atsigave, o pries tai (pries perkant si sampuna) jie buvo labai nusauseje unsure.gif
Atsakyti
naudoju Margarita šampūnus, neblogas yra su ąžuolo ekstraktu.
Taip pat neblogi iš Kosmados tokie raudonose pakuotėse, padeda nuo pleiskanų.kaina apie 30lt.
Atsakyti
as neseniai pabaigiau naudoti l'oreal sampuna balzama ir kauke is profesionalios serijos absolute repair.visai patiko, plaukai gerokai pagyvejo:) tik kad biski brangokai iseina jei nori ir balzamo ir kaukes dar unsure.gif dabar naudoju taip pat l'oreal bet is paprastos serijos nutri-repair antibreakage sampuna balzama kauke ir seruma, sis laaabai patiko- neskaitant to kad galva plaunu kasdien ir naudoju plauku dziovintuva, plaukai minkstuciai svelnuciai pasidare.isplovus galva nebesivelia, nereikia net suku.tik nezinau kas cia taip padeda -kauke ar serumas ar viskas kartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 04 03, 16:17)
parduotuvese, vaistinese ir senukuose maciau

O gal galit pasakyti kaip atrodo ir prie ko ieškoti? Bandžiau ieškoti Maximoj, eurovaistinėj, ir nemačiau doh.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau Careline 10 sampuna dazytiems plaukams ir jau isbandziau - plaukuciai svelnus, lengvai sukuojami, nors ir nedejau kaukes, o tik sampunu ploviau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 04 04, 09:42)
Vakar nusipirkau Careline 10 sampuna dazytiems plaukams

Kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 22:08)
O gal galit pasakyti kaip atrodo ir prie ko ieškoti? Bandžiau ieškoti Maximoj, eurovaistinėj, ir nemačiau  doh.gif

http://www2.senukai....id=000050640058
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 04 04, 10:42)

Dėkojame 4u.gif
Atsakyti