Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

O man geriausias siuo metu Head&Shoulders biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2008 03 31, 18:58)
o man sitas sampunas visiskai nepatiko  schmoll.gif

ir visiskai nekeista
nebutu tiek visko prigaminta jei visiems tiktu vienodos priemones drinks_cheers.gif
Atsakyti
man asmeniskai labai patiko sampunas ir kondicionierius is Clinique serijos. tik beda, kad bent jau siauliuose sunku ju gauti, kazkada pirkau Kristianoj, taciau dabar nebebuvo
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 03 31, 19:00)
O man geriausias siuo metu Head&Shoulders biggrin.gif

Mano draugei irgi biggrin.gif O as isplovus nezinau kaip atrodyciau blink.gif

Man geriausi Tigi sampunai, dar karts nuo karto isigyju koki Loreal sampuna, pakeitimui pora kartu per menesi buna visai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Patys mylimiausi man Shiseido sampunai (ypac dazytiems plaukams). wub.gif

O siuo metu neatsidziaugiu Dove sampunu sviesintiems plaukams - jau turbut kokie metai ar daugiau tik ji naudoju. thumbup.gif Iki tol su kitais sampunais kazkaip sunkiai sekdavosi su plaukais tvarkytis. ax.gif
Atsakyti
O gal kas bandet ta naujaji su kofeinu? plant39berods, ar kaip ten jis. na man dar menopauze negresia lotuliukas.gif bet jame ten prirasyta labai daug neblogu dalyku, plauko svoguneli, ypac pavasari neblogai butu pamaitint aliejais, antioksidantais ir pan..
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 03 31, 21:00)
O man geriausias siuo metu Head&Shoulders biggrin.gif



Man irgi Head&Shoulders thumbup.gif Po kitu sampunu, kuriuos turiu, plaukai gal ir yra siek tiek svelnesni, bet nuo visu iskart atsiranda pleiskanu g.gif
Atsakyti
Šiuo metu man geriausias BUGO's šampūnas su alijošium wub.gif
Po išplovimo labai malonus aromatas,plaukučiai švelnūs:)
Atsakyti
Kaip tik ieškau gero šampūno, tai atėjau pasiskaitinėti. Kiek esu naudojusi tų pigių (Fructis, Swarckof (ar kaip ten rašoma), ir t.t.t) man pastoviai atsiranda pleiskanų. Dabar mama nupirko ir padovanojo Kadus šampūną ir kondicionierių, kur jau skaitosi kirpykloms, ir nuo to atsirado pleiskanų. Dabar gydausi su šampūnu iš natūralios kosmetikos, ir ieškau kažko gero nuo ko tos prakeiktos pleiskanos neatsirastų doh.gif
Dar mano plaukų galai sausi, nors ir naudoju kondicionierių... Ir plaukai tokie greitai susiveliantys... Jie stori ir jų daug, mėgsta šiauštis.
Gal kas turit kokius panašius plaukus ir galit ką patart? Kol kas galvoju apie Klorane ir TIGI moisture maniac...
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 04 03, 15:01)
Šiuo metu man geriausias BUGO's šampūnas su alijošium  wub.gif
Po išplovimo labai malonus aromatas,plaukučiai švelnūs:)




O kur yra jo pirkt? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 15:16)
Kaip tik ieškau gero šampūno, tai atėjau pasiskaitinėti. Kiek esu naudojusi tų pigių (Fructis, Swarckof (ar kaip ten rašoma), ir t.t.t) man pastoviai atsiranda pleiskanų. Dabar mama nupirko ir padovanojo Kadus šampūną ir kondicionierių, kur jau skaitosi kirpykloms, ir nuo to atsirado pleiskanų. Dabar gydausi su šampūnu iš natūralios kosmetikos, ir ieškau kažko gero nuo ko tos prakeiktos pleiskanos neatsirastų  doh.gif 
Dar mano plaukų galai sausi, nors ir naudoju kondicionierių... Ir plaukai tokie greitai susiveliantys... Jie stori ir jų daug, mėgsta šiauštis.
Gal kas turit kokius panašius plaukus ir galit ką patart? Kol kas galvoju apie Klorane ir TIGI moisture maniac...




Dabar naudoju Klorane su mangais, tai tikrai geras sampunas smile.gif Ir Moisture Maniac turejau, taip pat neblogas, bet Klorane geresnis smile.gif Mano galai sausi smile.gif Pries tai turejau is Milkshake maitinamaji sampuna, tai irgi geras buvo, reikes pasitaikius progai pas savo kirpeja nueit dar nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Patinka Armway Satinique gentle hair cleanser smile.gif Dar turiu Londos dazytiem plauka,spalva gerai saugo,bet kaip sampunas neipatingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 03, 15:16)
Kaip tik ieškau gero šampūno, tai atėjau pasiskaitinėti. Kiek esu naudojusi tų pigių (Fructis, Swarckof (ar kaip ten rašoma), ir t.t.t) man pastoviai atsiranda pleiskanų. Dabar mama nupirko ir padovanojo Kadus šampūną ir kondicionierių, kur jau skaitosi kirpykloms, ir nuo to atsirado pleiskanų. Dabar gydausi su šampūnu iš natūralios kosmetikos, ir ieškau kažko gero nuo ko tos prakeiktos pleiskanos neatsirastų  doh.gif 
Dar mano plaukų galai sausi, nors ir naudoju kondicionierių... Ir plaukai tokie greitai susiveliantys... Jie stori ir jų daug, mėgsta šiauštis.
Gal kas turit kokius panašius plaukus ir galit ką patart? Kol kas galvoju apie Klorane ir TIGI moisture maniac...


Nuo pleiskanų labai gerai SULSENA kremas 4u.gif ir kainuoja juokingai mažai, iki 5Lt 4u.gif
Mano labai panašūs plaukai, tik dar šakojas ir lūžinėja galai doh.gif
Aš tai dabar naudoju Tigi Moisture Maniac, tikrai nesu turėjus geresnio šampūno, o jei dar nepatingiu balzamą tokį pat užsidėt, tai plaukai minkšti, slidūs, blizga, yra glotnūs, nesivelia, nesišiaušia rolleyes.gif
Kai patingiu balzamą užsidėt tepu ant plaukų, per visą ilgį, aliejuką, irgi galai nesišiaušia, nesipučia, nesivelia rolleyes.gif
Atrandu savo priemones po truputi, tik dar neradau patikančios kaukės ax.gif
QUOTE(Redgrape @ 2008 04 03, 15:32)
O kur yra jo pirkt?  ax.gif
Papildyta:
Dabar naudoju Klorane su mangais, tai tikrai geras sampunas  smile.gif  Ir Moisture Maniac turejau, taip pat neblogas, bet Klorane geresnis smile.gif Mano galai sausi smile.gif 

didesnio š... nesu turėjus už Klorane šitą šampūną, lietuviškas Margarita daug geresnis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 balandžio 2008 - 15:14