Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

o kur as kaune tu milkshake priemoniu galeciau gauti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 03 20, 02:40)
o kur as kaune tu milkshake priemoniu galeciau gauti?smile.gif


Mickevičiaus g. šalia gėrimų pasaulio yra parduotuvė kirpykloms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 18, 18:08)
Man atrodo, kadnuomones nepakeisi  biggrin.gif Butent balzamai ir daro plaukucius svelnius ir t.t....o sampunas tik isplauna juos  ax.gif

O tai koks tikslas rinkti geriausius sampunus? ir pirkti brangius? svarbiausia kad gerai isplautu plauka, patiktu kvapas, na ir nebutu kazkokio nemalonaus poveikio, kaip kad pleiskanos... O balzamui jau galima isleist daugiau pinigeliu ax.gif na ir gerai lieku tada prie savo nuomones smile.gif ir neieskosiu kazko super gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2008 03 22, 21:08)
O tai koks tikslas rinkti geriausius sampunus? ir pirkti brangius? svarbiausia kad gerai isplautu plauka, patiktu kvapas, na ir nebutu kazkokio  nemalonaus poveikio, kaip kad pleiskanos... O balzamui jau galima isleist daugiau pinigeliu  ax.gif na ir gerai lieku tada prie savo nuomones smile.gif ir neieskosiu kazko super gero  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Geriau jau tikrai pataupyt pinigelius geresniems balzamams, o jei yra plauku problemos, tai gydomoms priemonems.....o jei problema slypi kazkur organizme, tai reikia gydyt organizma, o ne pirkt brangu sampuna ir tietis, kad jis isgydys plaukucius.
Atsakyti
rekomendosiuvisiems isbandyti DESANGE francuzu firmos sampunus,as nesenaikirpausiir daziausisugiharoje,jie dabar dirba pagal siosfirmos tehnologije,labai aukstamlyije viskas padaryta,na tai va ir nuplove man galva su tos firmos sampunu as niekad dar taip nesijauciau,as savo plauku nejauciau jie tokie buvo lengvi tokie negaliu net paaiskinti,man pasake kirpeja kad sampune nera silikono,kuris apsunkina plauka,ir t.t, jie paliginus ne tokie ir brangus 70-80lt .
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2008 03 02, 09:14)
o kur yra ju pirkti???

droge dazniausiaj,seip ju ne visur buna 4u.gif

QUOTE(Hsemera @ 2008 03 07, 17:44)
Siandien nusipirkau ir sampuna , ir balzama ir kauke ax.gif
Rytoj isbandysiu  thumbup.gif

thumbup.gif turiu visus 3,man labai jie faini wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi niekuomet "neprisirisu" prie vieno kazkurio sampuno, o nuolat juos keiciu, tai skelbiu savo naujausia atradima, kuri, manau, naudosiu dar ilgai - JOICO Moisture Recovery sausiems pazeistiems plaukams. Kol kas vien teigiami atsiliepimai thumbup.gif , bet ka gali zinoti, gal greit ir sis pabos ir vel imsiu ieskoti kazko naujo ax.gif .
Atsakyti
Sveikos,

aš turiu gana plonus ir besiriebaluojančius plaukus. Prieš kelis mėnesiu atradau Maximoj NATURA HOUSE šampūną riebiems plaukams. Plaunuosi jau kokie 4 mėnesiai (kartais pakeisdama su tos pačios firmos šampūnu silpniems plaukams) ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
as su wichi sampunu issinaikinau pleiskanas,o siaip kerastase naudoju ir sampuna ir kaukyte. sios priemones isties geros,aisku kaina didoka,bet uztenka ilgesniam laikui ir manau,kad nenuvils nei vienos 100 proc.
pradziai reiktu wichi prasibandyti kas susidomejo ax.gif
Atsakyti
sveikutes
mano plaukuciai labai pradejo sauset, plaunant jausmas lyg plauciau ne plaukus o pakulas
pradejau ieskot kokio gaivinancio sampuno, nors plaudavau irgi su sampunu sausiems plaukams
sarmoj nusipirkau Inecto sampuna su kokosu aliejum
kaina nedidele-puse litro apie 16 litu, nu bet man jis patinka.dar tik du kartus isploviau ziuresim kaip bus toliau
o del pigiu-brangiu sampunu pirkimo tai as manau taip-sampunas nera skirtas plaukams gydyti atstatyti drekinti-tam yra kaukes aliejai, balzamas ir kondicionierius yra plauku suminkstinimui bet jokio gydomojo poveikio irgi sunku is ju tiketis, bet vienas bet-sampunas turi but svelnus ir plauku nezaloti, o tie pigieji prastieji ta ir daro
jau ne viena karta esu pasimokius ir susigadinus plaukus butent su sampunais prastais nors visada naudoju balzamus, karta per savaite kaukes kartais aliejus
Atsakyti
Turiu labai problematiškus plaukus...man tikra kančia yra juos plauti, nes pas mane jie laaaabai veliasi kol šlapi doh.gif
Ir ko tik nebandžiau: profesionalų linijos iš kirpyklų :"Vela", "Švartskop"(atleiskit už tokius užrašus, nes pamenu tikslių pavadinimų) ir daugybę kitokių...ir nė vienas man nepadarydavo stebuklo, kol vieną kartą mama nepasiūlė išsilauti su savo šampūnu Loreal raudonu. Juokas juokais, bet jau beplaudama pastebejau, kad plaukai nesivelia, o kai nusausinau rankšluoščiu, galėjau juos pirštais iššukuoti bigsmile.gif . Negalėjau atsidžiaugti tokiu rezultatų.
Paskui bandžiau Lorealio geltoną ir tą ružavą, bet tokio efekto kaip raudonas nei vienas iš jų nepadarė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 03 31, 11:31)
sveikutes
mano plaukuciai labai pradejo sauset, plaunant jausmas lyg plauciau  ne plaukus o pakulas
pradejau ieskot kokio gaivinancio sampuno, nors plaudavau irgi su sampunu sausiems plaukams
sarmoj nusipirkau Inecto sampuna su kokosu aliejum
kaina nedidele-puse litro apie 16 litu, nu bet man jis patinka.dar tik du kartus isploviau ziuresim kaip bus toliau
o del pigiu-brangiu sampunu pirkimo tai as manau taip-sampunas nera skirtas plaukams gydyti atstatyti drekinti-tam yra kaukes aliejai, balzamas ir kondicionierius yra plauku suminkstinimui bet jokio gydomojo poveikio irgi sunku is ju tiketis, bet vienas bet-sampunas turi but svelnus ir plauku nezaloti, o tie pigieji prastieji ta ir daro
jau ne viena karta esu pasimokius ir susigadinus plaukus butent su sampunais prastais nors visada naudoju balzamus, karta per savaite kaukes kartais aliejus

o man sitas sampunas visiskai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti