Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Malena @ 2008 03 13, 20:24)
Kuris is loreal prof serijos?

intense repair
Atsakyti
Ieškomas geras šampūnas tinkantis plauti kasdien, suteikiantis purumo, būtu gerai pilstomas ar parduodamas dideliu kiekiu, ir dar nebrangus ax.gif ...Rekomenduokite 4u.gif

Šiaip esu susidarius nuomone kad jei po plovimo šampunu naudosi tinkama balzama ir t.t koks be butu šampunas plaukai atrodys gerai... smile.gif bet noreciau pakeisti nuomone smile.gif gal ka pasiulysit pabandyt?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu pasiteirauti ar perkat kuri nors is kirpyklu sampunus ir kondicionierius? Jei taip, koki Jums labiausiai patinka, o kurie nepatinka doh.gif

Taip pat butu idomu suzinoti ir kainas 4u.gif

Mano baiginejasi Pantene pro-v (nors juo tikrai nesiskundziu, nes plaukai minksti ir purus smile.gif ) bet noreciau isigyti ir isbandyti kazka naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolega @ 2008 03 13, 12:54)
nusipirkau dbr goldwell nuo pleiskanu,jau koks astrus specifini kvapas tai siaubas doh.gif


L'oreal šampunas nuo pleiskanų taip pat turi specifinį kvapą, bet užtat veiksmingas. prie Vokiškų buteliukų (300ml) dar būna prikabinti lapeliai: "jei neišsigydysite pleiskanų per 2 savaites gražinsime pinigus".

J.
Atsakyti
as nusipirkau Droge neseniai LONDA Profesional sampuna (20 lt) ir kauke (40 lt) dazytiem plaukam, tai neitiketinai gerai tinka, plaukai tiesus , minksti, zvilga. As dazyta ilgaplauke blondine. Efektas tikrai geras, nes tie visi maximiniai man netinka, dziovina plauka, net aliejus plauku galams nepadedavo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2008 03 14, 18:59)
Ieškomas geras šampūnas tinkantis plauti kasdien, suteikiantis purumo, būtu gerai pilstomas ar parduodamas dideliu kiekiu, ir dar  nebrangus  ax.gif  ...Rekomenduokite  4u.gif

Šiaip esu susidarius nuomone kad jei po plovimo šampunu naudosi tinkama balzama ir t.t  koks be butu šampunas plaukai atrodys gerai... smile.gif bet noreciau pakeisti nuomone  smile.gif gal ka pasiulysit pabandyt?

Man atrodo, kadnuomones nepakeisi biggrin.gif Butent balzamai ir daro plaukucius svelnius ir t.t....o sampunas tik isplauna juos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 18, 17:08)
Man atrodo, kadnuomones nepakeisi  biggrin.gif Butent balzamai ir daro plaukucius svelnius ir t.t....o sampunas tik isplauna juos  ax.gif


visiskai sutinku.
jau n-taji karta isitikinu, kad per skubejima issiplovus tik sampunu (be balzamo), plauku isvis neimanoma issukuoti. o balzamas iskart padeda lengvai issisukuoti, graziai isdziuti ir pan geris atsiranda smile.gif

nors siaip galiu pasidalinti patirtimi, kad TBS dilgeliu balzamas isvis sh... visiskai jokios naudos. plauku neimanoma issukuoti, o tai mano nuomone jau yra didziulis minusas. taip ir stovi buteliukas nebenaudojamas
Atsakyti
QUOTE(Kshiste @ 2008 03 18, 20:02)
as nusipirkau Droge neseniai LONDA Profesional sampuna (20 lt) ir kauke (40 lt) dazytiem plaukam, tai neitiketinai gerai tinka, plaukai tiesus , minksti, zvilga. As dazyta ilgaplauke blondine. Efektas tikrai geras, nes tie visi maximiniai man netinka, dziovina plauka, net aliejus plauku galams nepadedavo. schmoll.gif


O Droge yra Londa Profesional? Pirmą kartą girdžiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2008 03 19, 09:34)
O Droge yra Londa Profesional? Pirmą kartą girdžiu blush2.gif


Yra smile.gif
Atsakyti
Man, asmeniskai, geriausias yra is Z.ONE - Milkshake sampunas dazytiems plaukams. FANTASTIKA!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(agners @ 2008 03 15, 10:30)
Sveikutes 4u.gif

Noriu pasiteirauti ar perkat kuri nors is kirpyklu sampunus ir kondicionierius? Jei taip, koki Jums labiausiai patinka, o kurie nepatinka  doh.gif

Taip pat butu idomu suzinoti ir kainas 4u.gif

Mano baiginejasi Pantene pro-v (nors juo tikrai nesiskundziu, nes plaukai minksti ir purus  smile.gif ) bet noreciau isigyti ir isbandyti kazka naujo  ax.gif



Kaip katik minejau - Milkshake is Z.ONE. Perku kirpykloje sios serijos sampuna, kauke, ampoles, balzamus... Nieko geriau iki siol neteko rasti - sitie tai fantastika. . . . . wub.gif wub.gif na, bent jau mano plaukams tai super tinka (dazyti, tamsinti ir sviesinti, ir vel tamsinti... nualinti plaukai buvo, bet pradedu juos atgaivint milkshake'o pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gerutele @ 2008 03 19, 19:31)
Man, asmeniskai, geriausias yra is Z.ONE - Milkshake sampunas dazytiems plaukams. FANTASTIKA!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
Kaip katik minejau - Milkshake is Z.ONE. Perku kirpykloje sios serijos sampuna, kauke, ampoles, balzamus... Nieko geriau iki siol neteko rasti - sitie tai fantastika. . . . .  wub.gif  wub.gif na, bent jau mano plaukams tai super tinka (dazyti, tamsinti ir sviesinti, ir vel tamsinti... nualinti plaukai buvo, bet pradedu juos atgaivint milkshake'o pagalba rolleyes.gif


Kokias dar profesonalias priemones esi naudojus ir galetum palygint?
Atsakyti
QUOTE(agners @ 2008 03 15, 10:30)
Sveikutes 4u.gif

Noriu pasiteirauti ar perkat kuri nors is kirpyklu sampunus ir kondicionierius? Jei taip, koki Jums labiausiai patinka, o kurie nepatinka  doh.gif



Ilga laika pirkau ir naudojau L'oreal Profesional, bet plaukas priprato unsure.gif Nors pradžioj jie buvo nepamainomi, po dažytiems plaukams skirto net balzamo kartais nereikėdavo bigsmile.gif
Dabar pakeičiau i Noah. Natūralus, be jokių cheminių priedų, l.smagus.
Dar Paul Mitchell'a drėkinančią seriją bandžiau, bet man šampūnas nelabai, o purškiklis tai nerealus thumbup.gif
Visus pirkau kirpyklose, nes pigiau nei pvz. Kristianoj ax.gif
Atsakyti