Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Gal galetu mamytes, kurios naudoja TIGI priemones placiau pasidalintia atsiliepimais? as irgi pasidomejus noreciau isigyti kazka, bet ten daug tu priemoniu ir visos ne pigios, tai nenoriu netinkamo nusipirkti.

Gal kas patartu, plaukai prie trumpesniu, peciu nesiekia smile.gif pats plaukas storas, siurkstus, linkes banguotis ir pustis doh.gif kokios priemones man tiktu?

aciu labai visoms uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almuteee @ 2008 03 07, 19:55)
as tai tikrai maciau Norfoj xxl, kalvariju g, kur pries baltupius. bet taip uzkisti pakankamai, neypatingai matomoj vietoj. o sampuno rusis tik viena, kondicionieriu pora rusiu.
jauciu gal tik XXL norfose yra jei sakai kad 3 perejai ir neradai

Laisves prospekte Karoliniskese Norfoj yra Treseme produktu mirksiukas.gif

QUOTE(minik @ 2008 03 07, 21:07)
O as, rinkdamasi sau nauja sampuna (turiu iproti juos nuolat keisti ir tuo paciu bandau atrasti ta pati paciausia), atsitiktinai prisiminiau, kad kazkada seniai, dar studiju metais naudojau Wellos Lifetex sampuna (tada jie tik naujai buvo atsirade pas mus prekyboje), jis man tuomet buvo nerealus thumbup.gif , plaukai juo issiplovus budavo kaip silkiniai. Esu isbandziusi ir tos pacios serijos kondicionieriu ir kauke, tai irgi superiniai. Tai va ir galvoju dabar, kazin, ar imanoma dar pas mus ju rasti ir kur Vilniuje prekiauja Wellos produkcija g.gif . Noreciau ir vel prie jo sugrizti ax.gif


Atsimenu kai atsirado kokias 1999m,budavo super,LT zvaigzdes naudojo,gyre.Dabar truputi tie sampunai pasikeite,o pirkt ju rasi MEDINESE SUKOSE.
QUOTE(<aries> @ 2008 03 07, 21:16)
Gal galetu mamytes, kurios naudoja TIGI priemones placiau pasidalintia atsiliepimais? as irgi pasidomejus noreciau isigyti kazka, bet ten daug tu priemoniu ir visos ne pigios, tai nenoriu netinkamo  nusipirkti.

Gal kas patartu, plaukai prie trumpesniu, peciu nesiekia smile.gif pats plaukas storas, siurkstus, linkes banguotis ir pustis  doh.gif kokios priemones man tiktu?

aciu labai visoms uz nuomone  4u.gif


Taigi TIGI temoj pilna info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 07, 20:45)
Atsimenu kai atsirado kokias 1999m,budavo super,LT zvaigzdes naudojo,gyre.Dabar truputi tie sampunai pasikeite,o pirkt ju rasi MEDINESE SUKOSE.

Aciu uz info 4u.gif . Bet va del kokybes as lygiai ta pati pagalvojau - daznai taip nutinka, praejus kuriam laikui po produkto pristatymo rinkai, jo kokybe stipriai pasikeicia ir, deja, ne i gera unsure.gif . Vis delto meginsiu isigyti ir pabusiu bandomuoju triusiuku, veliau aprasysiu atsiliepimus, kaip patiko ar nepatiko mirksiukas.gif
Atsakyti
man patiko DOVE sampunas thumbup.gif .
Atsakyti
O man patinka klorane smile.gif bet esu isbandziusi dar tik dvi rusis, slenkantiems plaukams ir sausiems smile.gif Dabar galvoju gal verta kauke is sios serijos isigyti rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2008 03 07, 21:16)
Gal galetu mamytes, kurios naudoja TIGI priemones placiau pasidalintia atsiliepimais? as irgi pasidomejus noreciau isigyti kazka, bet ten daug tu priemoniu ir visos ne pigios, tai nenoriu netinkamo  nusipirkti.
Gal kas patartu, plaukai prie trumpesniu, peciu nesiekia smile.gif pats plaukas storas, siurkstus, linkes banguotis ir pustis  doh.gif kokios priemones man tiktu?
aciu labai visoms uz nuomone  4u.gif

Mano plauko apibudinimas attinka tavuosius, tik manieji ilgesni ir gal laabiau garbanotis linke. As naudoju is Tigi Moisture Maniac. Mano plaukams labai tinka, paminktina pati plauka, plaukai blizga, maziau veliasi. Naudoju kartu su kondicionieriumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 03 05, 00:14)
aš jau daug metų naudoju HENNA PLUS produkciją...ir dar nei karto nenusivyliau thumbup.gif  labbaaiii patinka 4u.gif  ir šampūnai,ir balzamai..kapsulytės tokios yra,skilinėjantiems plaukams ir suteikiančios blizgesio nail.gif  o kaukė išvis  thumbup.gif



labai prasau placiau apie kauke?smile.gif galvoju apie ja jau seniai, gal pliusukius ir minusiukus isvardint galetumet?smile.gif
Atsakyti
man labai patiko sebamed pažeistiems plaukams thumbup.gif
Atsakyti
As dbr pradejau "dzintars" naudoti - jau menesiuka tepu seruma, paskui sampunu silpniems luzinejantiems isplaunu ir dar apie 30 min. balzama palaikau ax.gif
Manau, kad plaukai labiau blizga ir siaip naujas produktas mano plaukams - pries tai vien tik su "schwarzkopf" "gliss kur" serija lepindavau - bet matyt pabodo plaukeliams - pleiskanu atsirade buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 03 10, 16:58)
As dbr pradejau "dzintars" naudoti - jau menesiuka tepu seruma, paskui sampunu silpniems luzinejantiems isplaunu ir dar apie 30 min. balzama palaikau ax.gif
Manau, kad plaukai labiau blizga ir siaip naujas produktas mano plaukams - pries tai vien tik su "schwarzkopf" "gliss kur" serija lepindavau - bet matyt pabodo plaukeliams - pleiskanu atsirade buvo schmoll.gif


sveikos, pradejau skaityti ivairiausius forumus susijusius su groziu, nes
dirbu sioje srityje ir pastebejau, kad dauguma tiesiog net nelabai daug ka ir zino apie produkta kuri naudoja ? ar kada pasidomejote internete ? kokia tai kompanija ? kur ja prekiaujama ? ka reiskia nusipirkti produkta prekybos centre, bet ne grozio centre ?
idomu butu isgirsti Jusu mintis !
Atsakyti
QUOTE(Davines atstovas @ 2008 03 10, 18:33)
sveikos, pradejau skaityti ivairiausius forumus susijusius su groziu, nes
dirbu sioje srityje ir pastebejau, kad dauguma tiesiog net nelabai daug ka ir zino apie produkta kuri naudoja ? ar kada pasidomejote internete ? kokia tai kompanija ? kur ja prekiaujama ? ka reiskia nusipirkti produkta prekybos centre, bet ne grozio centre ?
idomu butu isgirsti Jusu mintis !

Na zinoma, kad domimes, bandom, dalinames patirtimi ax.gif ir perkam kiekvienas pagal savo galimybes ir poreikius rolleyes.gif
speju sekantis postas bus reklama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 07, 21:45)
Laisves prospekte Karoliniskese Norfoj yra Treseme produktu mirksiukas.gif

prie kometos?
Atsakyti