Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

tuliaa, Eurovaistinej yra, kaina berods 20lt
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2008 03 03, 17:42)
tuliaa, Eurovaistinej yra, kaina berods 20lt

Aciu Jums labai 4u.gif biggrin.gif biesas zino kas daros su tais plaukais, kazkokie ne tokie kaip anksciau budavo, tai galvoju reikia griebtis kokiu priemoniu jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 03 03, 17:49)
Aciu Jums labai  4u.gif  biggrin.gif biesas zino kas daros su tais plaukais, kazkokie ne tokie kaip anksciau budavo, tai galvoju reikia griebtis kokiu priemoniu jau  smile.gif


As naudoju klorane sampunus , esu labai patenkinta wink.gif siuo metu naudoju nuo plauku slinkimo wub.gif tikrai esu pabai labai patenkinta 4u.gif O kaina apie 24 lt eurovaistineje, sarmoje 24.60..Nepamenu, bet kazkurioje vaistineje esu pirkus uz 22lt 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri esate pirkusi Norfoje naujus Tresemme sampunus/balzamus? kokie ispudziai? nes gamintojas UK, ne kokia lenkija...

siandien uzejau i Norfa, bet buvo tik dazytiems, o as noreciau kokio kitokio.. smile.gif
Atsakyti
aš jau daug metų naudoju HENNA PLUS produkciją...ir dar nei karto nenusivyliau thumbup.gif labbaaiii patinka 4u.gif ir šampūnai,ir balzamai..kapsulytės tokios yra,skilinėjantiems plaukams ir suteikiančios blizgesio nail.gif o kaukė išvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almuteee @ 2008 03 04, 20:11)
sveikos, gal kuri esate pirkusi Norfoje naujus Tresemme sampunus/balzamus? kokie ispudziai? nes gamintojas UK, ne kokia lenkija...

siandien uzejau i Norfa, bet buvo tik dazytiems, o as noreciau kokio kitokio.. smile.gif


as kaip tik turiu ta dazytiems plaukams,tai man patinka jis,jo daug nereikia,gerai putoja.gerai isplauna plaukus ir jie purus buna,kas man aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Memoria @ 2008 03 01, 23:47)
Man laabai patinka sampunai is Corine De Farme thumbup.gif  wub.gif


Siandien nusipirkau ir sampuna , ir balzama ir kauke ax.gif
Rytoj isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vixen @ 2008 03 05, 10:36)
as kaip tik turiu ta dazytiems plaukams,tai man patinka jis,jo daug nereikia,gerai putoja.gerai isplauna plaukus ir jie purus buna,kas man aktualu smile.gif

kurioj norfoj perki? as perejau 3 norfas ir neradau doh.gif
Atsakyti
ash paskutiniu metu naudoju TRESemme linijos shampuna ir kondicionieriu, tai mano plaukams labai patinka ;] o pats kondicionierius tirshtumo kaip kokia plauku kauke, tai nenuteka.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 03 07, 17:52)
kurioj norfoj perki? as perejau 3 norfas ir neradau doh.gif


as tai tikrai maciau Norfoj xxl, kalvariju g, kur pries baltupius. bet taip uzkisti pakankamai, neypatingai matomoj vietoj. o sampuno rusis tik viena, kondicionieriu pora rusiu.
jauciu gal tik XXL norfose yra jei sakai kad 3 perejai ir neradai

Atsakyti
QUOTE(chille @ 2008 03 07, 18:24)
ash paskutiniu metu naudoju TRESemme linijos shampuna ir kondicionieriu, tai mano plaukams labai patinka ;] o pats kondicionierius tirshtumo kaip kokia plauku kauke, tai nenuteka.


o kokia butent serija naudoji? nes yra kelios...

Atsakyti
O as, rinkdamasi sau nauja sampuna (turiu iproti juos nuolat keisti ir tuo paciu bandau atrasti ta pati paciausia), atsitiktinai prisiminiau, kad kazkada seniai, dar studiju metais naudojau Wellos Lifetex sampuna (tada jie tik naujai buvo atsirade pas mus prekyboje), jis man tuomet buvo nerealus thumbup.gif , plaukai juo issiplovus budavo kaip silkiniai. Esu isbandziusi ir tos pacios serijos kondicionieriu ir kauke, tai irgi superiniai. Tai va ir galvoju dabar, kazin, ar imanoma dar pas mus ju rasti ir kur Vilniuje prekiauja Wellos produkcija g.gif . Noreciau ir vel prie jo sugrizti ax.gif
Atsakyti