Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Pastarasis atradimas: Tigi Moisture Maniac šampūnas ir kondicionierius. Dar net neužtepus kremo jau plaukai lieka glotnesni, kas man labai patinka, nes plaukai linkę pūstis.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 01, 00:13)
Tigi Control Freak ir Tigi Tickening sampunai ir balzamai

O ka dar is "TIGI" bandzius? Ir kuo sitie favoritai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 01, 15:18)
O ka dar is "TIGI" bandzius? Ir kuo sitie favoritai?  4u.gif


turejau dumb blond, kai plaukai buvo dazyti, tai nepatiko visu pirma del labai stipraus kvapo, plaukai budavo priploti prie galvos... doh.gif
Atsakyti
Man laabai patinka sampunai is Corine De Farme thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
As nesenai isigijau TIGI sampuna ir balzama, tai super thumbup.gif Nieko geresnio dar neturejau schmoll.gif Pris tai naudojau is AMWAY sampuna ir balzama, visai nieko, bet nebuvo tokio efekto, kaip issiplovus TIGI wub.gif Dabar planuoju pirkti dar kazka, tik nezinau ar is sios serijos ar ne, pakeitimui, kad plaukai nepriprastu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2008 03 01, 23:57)
As nesenai isigijau TIGI sampuna ir balzama, tai super  thumbup.gif  Nieko geresnio dar neturejau  schmoll.gif Pris tai naudojau is AMWAY sampuna ir balzama, visai nieko, bet nebuvo tokio efekto, kaip issiplovus TIGI  wub.gif Dabar planuoju pirkti dar kazka, tik nezinau ar is sios serijos ar ne, pakeitimui, kad plaukai nepriprastu  rolleyes.gif

Kokį Tigi biggrin.gif , nes yra ne viena serija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 03 02, 00:59)
Kokį Tigi  biggrin.gif , nes yra ne viena serija  rolleyes.gif

BED HEAD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2008 03 02, 00:13)
BED HEAD  4u.gif

O serija kokia? Moisture maniac, dumb blond.....unsure.gif

Šiuo metu turiu iš Tigi moisture maniac ir brunečių šampūnus, tai labiau patinka moisture maniac, nes suglotnina plaukus, o brunečių šampūnas, neblogas ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Memoria @ 2008 03 01, 23:47)
Man laabai patinka sampunai is Corine De Farme thumbup.gif  wub.gif


o kur yra ju pirkti???
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2008 03 02, 10:14)
o kur yra ju pirkti???

Droge yar, bet kiekis doh.gif ....litras turbut bigsmile.gif
O as dabar naudoju Kanebo Naive serijos sampuna ir balzama , nu tiesiog nerealiai wub.gif Daug geriau man uz Tigi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 03 02, 01:28)
O serija kokia? Moisture maniac, dumb blond.....unsure.gif

Šiuo metu turiu iš Tigi moisture maniac ir brunečių šampūnus, tai labiau patinka moisture maniac, nes suglotnina plaukus, o brunečių šampūnas, neblogas ir tiek  rolleyes.gif


O pas mane sampunas Mega Nutrient, o kondicionierius Mega vitamin mirksiukas.gif Plaukai tokie svelnus, minksti, nepasisiause ir lengvi po plovimo wub.gif Dar galvoju ar is tos pacios serijos kazka imti kaitaliojimui ar rinktis kita g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rennate: 02 kovo 2008 - 10:52
Sveikos mergaites 4u.gif o gal galit pasakyt to isgirtojo Klorane sampuno kokia kaina? ir kur ji nusipirkti galima? Dekinga busiu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti