Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

koks sampunas geriausias kasdieniniam plovimui? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_Ledi @ 2008 02 27, 18:45)
koks sampunas geriausias kasdieniniam plovimui?  rolleyes.gif

Geras yra Vichy ...va toks
user posted image
Gyvenant dideliame užterštame mieste bėgant dienai net normalūs plaukai apsunksta nuo nešvarumų. Jie priglunda, netenka purumo, sulimpa sruogomis. Jei plaukai linkę riebaluotis, įvairūs nešvarumai dar lengviau prilimpa prie plaukų.

DERCOS šampūnas normaliems plaukams, linkusiems riebaluotis
Šis šampūnas su riebalų išsiskyrimą mažinančiu razinų sėklų ekstraktu puikiai išplauna plaukus, apsaugo plauko paviršių, neleidžia nešvarumams prilipti prie plauko. Plaukai ilgai išlieka purūs, švarūs ir lengvai sušukuojami.

Veikiant įvairiems neigiamiems išorės faktoriams plaukai tampa pažeisti, praranda reikiamą proteino kiekį, lūžinėja.

DERCOS gyvybingumo suteikiantis šampūnas su kviečių bio-proteinais skirtas normaliems arba silpniems, lūžinėjantiems plaukams. Jis maitina plaukus, visą dieną saugo nuo išsausėjimo. Prisotinti proteinais, sustiprėję plaukai ilgai išlieka gyvybingi, elastingi ir purūs.

- šampūnai hipoalergiški, švelnūs, tinka naudoti kasdien
- apsaugo nuo išorinių veiksnių, silpninančių plaukus
- tinka ir vyrams, ir moterims, todėl gali būti “šeimos šampūnas” – vienintelis vonioje
- didelis kiekis (net 400 ml) bei patogu naudoti: dozatorius išspaudžia reikiamą kiekį šampūno

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 27 vasario 2008 - 19:08
[quote=almuteee,2008 02 27, 13:54]
IKI parduotuvese yra tokie
user posted image

bet sitie man visiskai nepatinka (budama airijoj nusipirkau Tesco, bet visai nepatiko). ir as tikrai nesirysiu pirkti is IKI, juo labiau kad greiciausiai jie is kokios lenkijos atvezti. o tai kaip zinome reiskia kad bus sh...

As bandziau toki tik melsvam buteliuky, tai tikrai sh... gavosi, plaukai kaip neplauti, kazkoks pilstukas
Dabar naudoju is oriflame su papajomis ir baltosiomis dilgelemis tai tikrai liuks, nors manau sampunus geriausiai kaitalioti. Bent jau man panaudojus pora menesiuku ta pati kuris atrode, kad labai tinka efektas pradeda nykti. Tad kaitalioju rolleyes.gif
Atsakyti
Man iš visų bandytų geriausi:
L'Oreal profesionel Sebo Control.
Ir Tigi Contrlol Freak, bet tik kartu su kondicionierium naudojant.

Mano plaukai linkę susiploti, riebaluojasi greit. Tai šitie biški pagerina vaizdą...

Išvis, tik pradėjus plauti galvą su prof. šampūnais, supratau, kad plaukai gali gražiai blizgėti ir praktiškai nesivelti. Nebenoriu grįžti prie supermarketinių schmoll.gif:
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 27, 20:07)
Geras yra Vichy ...va toks
user posted image
Gyvenant dideliame užterštame mieste bėgant dienai net normalūs plaukai apsunksta nuo nešvarumų. Jie priglunda, netenka purumo, sulimpa sruogomis. Jei plaukai linkę riebaluotis,  įvairūs nešvarumai dar lengviau prilimpa prie plaukų.

DERCOS šampūnas normaliems plaukams, linkusiems riebaluotis
Šis šampūnas su riebalų išsiskyrimą mažinančiu razinų sėklų ekstraktu puikiai išplauna plaukus, apsaugo plauko paviršių, neleidžia nešvarumams prilipti prie plauko. Plaukai ilgai išlieka purūs, švarūs ir  lengvai sušukuojami. 

Veikiant įvairiems neigiamiems išorės faktoriams plaukai tampa pažeisti, praranda reikiamą proteino kiekį, lūžinėja.

DERCOS gyvybingumo suteikiantis šampūnas su kviečių bio-proteinais skirtas normaliems arba silpniems, lūžinėjantiems plaukams. Jis maitina plaukus, visą dieną saugo nuo išsausėjimo. Prisotinti proteinais, sustiprėję plaukai ilgai išlieka gyvybingi, elastingi ir purūs.

- šampūnai hipoalergiški, švelnūs, tinka naudoti kasdien
- apsaugo nuo išorinių veiksnių, silpninančių plaukus
- tinka ir vyrams, ir moterims, todėl gali būti “šeimos šampūnas” – vienintelis vonioje
- didelis kiekis (net 400 ml) bei patogu naudoti: dozatorius išspaudžia reikiamą kiekį šampūno


Vat ir man sis patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 28, 15:41)
Vat ir man sis patiko wub.gif

ir kiek kainuoja tokie ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 28, 18:23)
ir kiek kainuoja tokie ?  smile.gif

41.99, bet Eurovaistineje su Hansa kortele -10% nuolaida.
Atsakyti
Man asmeniskai Pantene pro V geriausi sampunai
Atsakyti
pries tai naudojau KADUS firmos pruduktus,netikejau kad sampunas ir kauke gali taip atgaivinti plaukus thumbup.gif ,dabar turiu 'LOREAL professionnel expert' irgi labai dziaugiuosi,sie produktai jei neklystu parsidavineje tik salonuose,kaina ju nemaza,bet man uztenka sampuno 4men.po kiekvieno plovimo lyginu plaukus,bet jie tikrai nera nusiure rolleyes.gif
Atsakyti
As tai manau kas tinka vienai tai nebutinai tiks kitai. Jei apie savus atradimus, tai va taip: kazkada bandziau Klorane firmos sampuna - patiko; Natur Vitae su zensheniu- irgi; dabar naudoju Professional Model Look serijos sampuna - kolkas labai patinka mano plaukui ir kaina nekanda, o ir banke didele biggrin.gif Ir kauke plaukams taip pat tos pacios serijos "nusigrioviau" eksperimentui, tai vien zo kolkas patenkinta esu ok.gif
Papildyta:
Bandziau ir brangesnius sampunus, bet nemanau kad verta taip islaidauti, ir kas pigiau nebutinai prasciau, aisku yra isimciu ir dar kiek, bet todel ir ieskau tinkamiausiu variantu smile.gif

Papildyta:
Sekmes visoms!
Atsakyti
Man tai geriausias Schwarzkopf Gliss Kur Satin Brown 4u.gif
Atsakyti
Tigi Control Freak ir Tigi Tickening sampunai ir balzamai
Atsakyti