Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(nancy @ 2008 02 25, 20:09)
butent ta plauku augimui?

QUOTE(Adera777 @ 2008 02 25, 20:36)
Koki naudojai ar sausiems, ar riebiems plaukams?


Maniskis buvo Gyvibingumo suteikianti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 26, 17:32)
Maniskis buvo Gyvibingumo suteikianti  wub.gif

Be jis skirtas normaliems-sausiems plaukams kasdieniam naudojimui? Jei klystu, pataisyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2008 02 26, 12:18)
man kazkaip visi sampunai tinka ( isskyrus FRUCTIS), bet pastoviai su tuo paciu plauti nepatinka, nebebuna tokio efekto kaip pradzioje smile.gif
taciau labiausiai patinka - margarita (alaus) ir visokie rusiski sampunai smile.gif

Man Margarita (alaus) thumbup.gif buvo...ir sampunas ir balzamas.
Atsakyti
o man super TREVOR SORBIE profesional tamsiems plaukams sampunas thumbup.gif
Atsakyti
NEUTROGENA anti-residue shampunas 4u.gif pats geriausias koki tik esu bandziusi. Lietuvoje jo nera, bandziau budama amerikoj.
todel dabar ieskau intensyviai.

gal kuri mamyte gyvena JAV ir galetu padeti? nes ten visuose prekybcentriuose tokiu sampunu yra, o pas mus tokiu geru dalyku neveza
Atsakyti
Hmmm, man jokie šampūnai netinka, kiek bebandžiau sad.gif Mano plaukai riebūs ir pleiskanojantys... Daug ką naudojau, bet ne viską, žinoma smile.gif Dabar naudoju ALTIS vaistinis nuo pleiskanų, tai gana geras smile.gif

QUOTE
NEUTROGENA anti-residue shampunas 4u.gif pats geriausias koki tik esu bandziusi. Lietuvoje jo nera, bandziau budama amerikoj.
todel dabar ieskau intensyviai.

gal kuri mamyte gyvena JAV ir galetu padeti? nes ten visuose prekybcentriuose tokiu sampunu yra, o pas mus tokiu geru dalyku neveza


Na... Į Lietuvą tik kai kažkas naujo atsiranda, tada veža gerą, po to jau importina iš Lenkijos, o iš ten dauguma prekių jau visai kitokios kokybės. Nepalyginsi šampūno iš Lenkijos ir iš, tarkim, Vokietijos. (tos pačios firmos) sad.gif Kažkaip gaila. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(helvetica @ 2008 02 26, 22:17)
Hmmm, man jokie šampūnai netinka, kiek bebandžiau sad.gif Mano plaukai riebūs ir pleiskanojantys... Daug ką naudojau, bet ne viską, žinoma smile.gif Dabar naudoju

O tu Nizoral sampuna bandei g.gif Jis ir pleiskanas naikina ir riebuma plauku nuima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almuteee @ 2008 02 26, 20:04)
NEUTROGENA anti-residue shampunas  4u.gif  pats geriausias koki tik esu bandziusi. Lietuvoje jo nera, bandziau budama amerikoj.
todel dabar ieskau intensyviai.

gal kuri mamyte gyvena JAV ir galetu padeti? nes ten visuose prekybcentriuose tokiu sampunu yra, o pas mus tokiu geru dalyku neveza



as neutrogenos sampunu maciau ana savaite antakalnio gatvej iki salia katpedeles.balzamu irgi buvo. net nusistebejau, kad neutrogena sampunus gamina. tik ar ten buvo anti-residue negaliu atsakyt, neuzfiksavau.
Atsakyti
QUOTE(almuteee @ 2008 02 27, 06:04)
NEUTROGENA anti-residue shampunas  4u.gif  pats geriausias koki tik esu bandziusi. Lietuvoje jo nera, bandziau budama amerikoj.
todel dabar ieskau intensyviai.

gal kuri mamyte gyvena JAV ir galetu padeti? nes ten visuose prekybcentriuose tokiu sampunu yra, o pas mus tokiu geru dalyku neveza


O kokiems plaukams sitas neutrogena sampunas?Idomu airijoj tokiu yra?Seip esu naudojus neutrogena kremus,tai labai patenkinta likau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2008 02 27, 12:57)
as neutrogenos sampunu maciau ana savaite antakalnio gatvej iki salia katpedeles.balzamu irgi buvo.  net nusistebejau, kad neutrogena sampunus gamina. tik ar ten buvo anti-residue negaliu atsakyt, neuzfiksavau.


Ir as maciau Neutrogenos sampunu IKI parduotuveje. Ruosiuosi isbandyt ax.gif. Drauge turi toki sausiems plaukams, tai sako, kad geras.
Turejau sios firmos tusa ir pudra, tai labai man tiko.
Atsakyti
QUOTE(Elen @ 2008 02 27, 13:19)
Ir as maciau Neutrogenos sampunu IKI parduotuveje. Ruosiuosi isbandyt  ax.gif. Drauge turi toki sausiems plaukams, tai sako, kad geras.
Turejau sios firmos tusa ir pudra, tai labai man tiko.



IKI parduotuvese yra tokie
user posted image

bet sitie man visiskai nepatinka (budama airijoj nusipirkau Tesco, bet visai nepatiko). ir as tikrai nesirysiu pirkti is IKI, juo labiau kad greiciausiai jie is kokios lenkijos atvezti. o tai kaip zinome reiskia kad bus sh...

man labai patiko sitas user posted image
jis visada su dezute, tokio lietuvoje tikrai niekur nemaciau. uztat labai labai ieskau
Atsakyti
man visai geras sebamed bigsmile.gif labai sunku su sampunais, nuo visu beveik pleiskanu kruvos, et doh.gif
Atsakyti