Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Adera777 @ 2008 02 21, 17:39)
Kuo nepatiko, as kaip tik apie ji galvojau...
4u.gif


Tas Vichy nepatiko man dėl kelių dalykų, visų pirma ir svarbiausia, nepatiko man plaukų būsena išsiplovus tuo šampūnu, jei netyčia taip ir išsidžiovini po išsiplovimo iškart, be jokių kondicionierių ar kaukių, tai plaukai susivėlę būna, o išsišukavus- purumo nulis, žodžiu, nekas... schmoll.gif Nepatiko ir konsistencija to šampūno - visai neputoja, nebent antrą kart plauni iškart po pirmo plovimo, ir daug labai jo reikia vienam plovimui... ax.gif
Atsakyti
dabar plaunu plaukus su Alfa parf semi di lino deimantų blizgesys. Tai kai išsiploviau pirmą kartą tai nusivyliau juo verysad.gif , po trečio karto jau lyg ir geras, atrodo, bet tikėjausi kažko geresnio. Beje, neputoja gerai plaunant pirmu plovimu,o tik kai iškart antrą kartą, bet putojimas nerodo ar šampūnas geras....tik minusas tas, kad greitai baigsis...
Atsakyti
naudojau AVON sampunus is daugelio seriju tai patiko, naudojau VO5,PANTENE PRO-V,irgi tiko. bet kiek zinau negali visa laika naudotis tuo paciu sampunu nes plaukai pripranta,tai ir keiciu. sekmes renkantis sampunus! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 02 21, 22:12)
Tas Vichy nepatiko man dėl kelių dalykų, visų pirma ir svarbiausia, nepatiko man plaukų būsena išsiplovus tuo šampūnu, jei netyčia taip ir išsidžiovini po išsiplovimo iškart, be jokių kondicionierių ar kaukių, tai plaukai susivėlę būna, o išsišukavus- purumo nulis, žodžiu, nekas...  schmoll.gif  Nepatiko ir konsistencija to šampūno - visai neputoja, nebent antrą kart plauni iškart po pirmo plovimo, ir daug labai jo reikia vienam plovimui...  ax.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Lyg ir daugiau šampūnų temų nėra,tai paklausiu čia ax.gif ax.gif
Ar serijoje "Herbal Essence " yra šampūnų skirtų normaliems plaukams? g.gif
Nes kiek tik žiūriu daugiausia sausiem ar dažytėm,man šie šampūnai
labai skanai kvepia,bet neradau dar tokio ,kad tiktų normaliem plaukam.Tai negi nėra? blink.gif g.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir jau kelis kartus naudojau Vichy sampuna, skirta plauku auginimui. Man patiko. Ir kvapas geras , ir putoja labai gerai (skaiciau, kad kazkam jis neputoja).
Ir esu tokios nuomones, kad issiplovus betkokiuo sampunu ,visada reikia naudoti plauku balzama ar kondicionieriu....nu dar neradau tokio sampuno, kurio tik vieno uztektu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 25, 16:56)
Nusipirkau ir jau kelis kartus naudojau Vichy sampuna, skirta plauku auginimui. Man patiko. Ir kvapas geras , ir putoja labai gerai (skaiciau, kad kazkam jis neputoja).
Ir esu tokios nuomones, kad issiplovus betkokiuo sampunu ,visada reikia naudoti plauku balzama ar kondicionieriu....nu dar neradau tokio sampuno, kurio tik vieno uztektu  g.gif


Man ir Vichy labai gera ispudi paliko,sunaudojau 400ml bonkiuka ir zadu dar pirkti.
Atsakyti
dabar turiu 2 - Margaritos su dilgelem ir Tigi Contral, abu patinka ax.gif

Margaritos gerai isplauna, plaukai svarus ir lengvi ax.gif

Tigi, ekonomiskas, skaniai kvepia, svelnus plaukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 25, 16:09)
Man ir Vichy labai gera ispudi paliko,sunaudojau 400ml bonkiuka ir zadu dar pirkti.

butent ta plauku augimui?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 25, 17:09)
Man ir Vichy labai gera ispudi paliko,sunaudojau 400ml bonkiuka ir zadu dar pirkti.

Koki naudojai ar sausiems, ar riebiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 01 28, 17:28)
Man kol kas is visu bandytu geriausias "TIGI Dumb Blond"  thumbup.gif


Sita siandien gavau bigsmile.gif bandysiu biggrin.gif
Dabar drauge paskolino z.one sampuna ir kauke dazytiems, skilinejantiems plaukams, tai labai esu patenkinta thumbup.gif svelnus plaukai, maloniai labai kvepia (ypac kauke - pieno kokteiliu)
Pirkau Vokietijoj, profesionaliam salone Wella system profesional sensitive shampoo (drekinamaji, jautriai galvos odai), tai nusivyliau verysad.gif o brangus... is pradziu lyg niko, bet po to labai eme veltis plaukai ir tokie apsunke pasidare unsure.gif
Atsakyti
man kazkaip visi sampunai tinka ( isskyrus FRUCTIS), bet pastoviai su tuo paciu plauti nepatinka, nebebuna tokio efekto kaip pradzioje smile.gif
taciau labiausiai patinka - margarita (alaus) ir visokie rusiski sampunai smile.gif
Atsakyti