Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(astulkinas @ 2008 02 19, 16:38)
O aš nusipirkau Body shop alyvuogių balzamą , tai jezau kox sh..., nesusipratimas kažkox  doh.gif


man nuo sito sampuno atsirado pleiskanos ir labai galva niezejo po prausimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 02 20, 17:04)
man nuo sito sampuno atsirado pleiskanos ir labai galva niezejo po prausimo  doh.gif

ania ? nu sakau - kuku maku doh.gif
Atsakyti
Siaip pati naudoju Garnier, bet parveztus is uzsienio, nes kai lietuvisku ale pilstytu Lenkijoj Garnier issiploviau, tai plaukai piestu stoveju blink.gif

O siaip labai gerai regeneruoja plaukus profesionali kosmetika, dabar bandau Wella serija, tai rezultatu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 02 19, 17:38)
O aš nusipirkau Body shop alyvuogių balzamą , tai jezau kox sh..., nesusipratimas kažkox  doh.gif

O man laaabai patiko g.gif
Atsakyti
Kasdien plaunu galva su Margaritos sampunu tamsiem plaukam,nusiskundimu neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 08, 18:28)
na kazkuo super ypatingi gal ir nera, bet tiesiog mano plaukams idealiai tinka...
abu yra be silikono, Weleda tai is naturalios kosmetikos.. ir po Klorane ir po Weledos sampunu galiu nedet plauku balzamo, plaukai neapsunke, svelnus  smile.gif

O Weleda yra vaistinese? blush2.gif Klorane tai ir man thumbup.gif Bet man balzamo butinai reikia, nes galai lb sausi.
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2008 02 20, 21:40)
O Weleda yra vaistinese?  blush2.gif  Klorane tai ir man  thumbup.gif  Bet man balzamo butinai reikia, nes galai lb sausi.

akropolio eurovaistinej tikrai maciau
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2008 02 20, 21:40)
O Weleda yra vaistinese?  blush2.gif  Klorane tai ir man  thumbup.gif  Bet man balzamo butinai reikia, nes galai lb sausi.

Farmos vaistinese buna Weleda kosmetikos, o Eurovaistinese nesu macius dar g.gif
Atsakyti
Prisidedu prie gausių pagyrų Klorane thumbup.gif ir skiriu Klorane šampūnui su mangais - pirmą vietą wub.gif
Antroj - John Frieda šampūnas Sheer Blonde, trečioj - Milkshake šampūniukai...
Netikę, nuvylę ir nepatikę šampūnai: L'oreal profesanalios serijos Intensive repair - labai apsunkina plaukus ir ypač nemaloniai kvepia doh.gif Dar vienas nusivylimas - Vichy šampūnas Energizing...
Tiesa, net ir naudodoma kurį nors iš mylimų šampūnų - nepamirštu kartais išsiplauti galvos su kūdikiams skirtu šampūnu... blush2.gif Ne kartą esu girdėjusi, jog šampūnas šiaip jau - yra skirtas galvos odai, ir realiai, kuo šampūnas 'švelnesnis', kuo mažiau jame visokių chemijų - tuo geriau... mirksiukas.gif Ir tik po to, visokie kondicionieriai, kaukės, balzamai, aliejai - jau pačiam plaukui poveikį daro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie: 20 vasario 2008 - 21:53
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 20, 19:40)
O man laaabai patiko  g.gif

man ir labai patiko, ir balzamas- vieni geriausiu naudotu priemoniu plaukams good.gif

Beje. labai noriu pagirti Margaritos plauku krema- nu nuostbaus dalykas, tiek poveikiu ,tiek kvapu, plaukku neapsunku, lengvai sukuojas, zvilga, o ir kaina juokinga thumbup.gif
Atsakyti
Aš neseniai pradėjau naudoti D-pantenelio šampūną, ir nežinau ar nuo jo, ar nuo ko kito, plaukai tikrai atsigavo ax.gif iš pradžių nlb jis man patiko, pirmus plovimus plaukai susiveldavo labai, bet kuo toliau jis man super, dabar galiu laisvai šlapius plaukus iššukuot, anksčiau tik su balzamu buvo pakenčiama smile.gif ir be plaukų putų jie pakankamai purūs pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 02 20, 22:52)
Netikę, nuvylę ir nepatikę šampūnai: L'oreal profesanalios serijos Intensive repair - labai apsunkina plaukus ir ypač nemaloniai kvepia  doh.gif  Dar vienas nusivylimas - Vichy šampūnas Energizing...

Kuo nepatiko, as kaip tik apie ji galvojau...
4u.gif
Atsakyti