Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tesiam 4u.gif
Atsakyti
Taigi dabar naudoju iš AVON Advance Techniques šampūną, balzamą ir priemonę nuo elektrinimosi žiemai. Po šitos linijos gaminių naudojimo jaučiu labai gerą plaukų pagerėjimą. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(waidu-te @ 2008 01 27, 13:38)
Taigi dabar naudoju iš AVON Advance Techniques šampūną, balzamą ir priemonę nuo elektrinimosi žiemai. Po šitos linijos gaminių naudojimo jaučiu labai gerą plaukų pagerėjimą.  tongue.gif

is avon nei vienas sampunas man netiko, kol kas geriausias man loreal intense repair wub.gif
Atsakyti
mano sampunas Nr.1 tai Klorane (mangais (sausiems pazeistiems plaukams), granatais (dazytiems), chitinu (stiprinantis))..
dar patinka Davines Nounou sampunas, nors pirmas ispudis buvo nekoks..
dabar dar laukiu Tigi sampuno brunetems, ziuresim kai jis smile.gif
Atsakyti
is AVONO ir man netiko nei vienas sampunas ,kaskaip as neturiu geriausio kuris man labai tiktu g.gif GARNIER firmos sampunai ir balzamai kaukes tai dar nieko lygtai plaukams tinka thumbup.gif thumbup.gif tai kolkas apsistojau su sitos firmos produkcija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 27, 15:09)
mano sampunas Nr.1 tai Klorane (mangais (sausiems pazeistiems plaukams), granatais (dazytiems), chitinu (stiprinantis))..
dar patinka Davines Nounou sampunas, nors pirmas ispudis buvo nekoks..
dabar dar laukiu Tigi sampuno brunetems, ziuresim kai jis  smile.gif


kur galima klorane sampunu isigyti?ar jie be silikono?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 01 28, 10:46)
kur galima klorane sampunu isigyti?ar jie be silikono?

ju pirkt maciau eurovaitinej, sarmoj
Atsakyti
Mano plaukams geriausiai tiko GOLDWELL sampunai biggrin.gif ,bet ju buna tik salonuose, bigsmile.gif tai kaip nueinu kirptis tai ir nusiperku............
Atsakyti
Man kol kas is visu bandytu geriausias "TIGI Dumb Blond" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 01 28, 10:46)
kur galima klorane sampunu isigyti?ar jie be silikono?

as visada Eurovaistinej perku..
o silikono sampunuose lyg ir nebuvau uztikus g.gif
Atsakyti
kazkaip sunkiai sekasi atrasti kasdienei prieziurai tinkanti sampuna

esu bandzius is Avon, is vis niekas netiko.
Nivea - nuo ju tik pleiskanu privisdavo. beje, pas MB isbandziau vyriska Nivea, tai visai kitas rezultatas - lengvai issisukuoja net ir be balzamo, pleiskanu neatsirado. zodziu likau patenkinta.
Garnier - visi netiko kiek bandziau,nei sampunai, nei kondicionieriai

SM paskaicius nusipirkau vaisinej Vichy sampuna nuo pleiskanu. netycia pataikiau kai vyko akcija, tai dar ir mini SPA veido purskikli gavau dovanu. kol kas sampuna naudojau 2k, tad vis dar laukiu stebuklingo rezultato
Atsakyti
Aš labai dažnai keičiu šampūnus. nes sako, kad paskui jei naudoji vieną ilgą laiką, tai plaukai pripranta ir jokios naudos. o labiausiai patiko, ir po jo plaukai tiesiog super blizgėdavo, tai Panten Pro v. sakiau pabaigsiu visus likučius ir pirksiu visą seriają Panten: šampūną, kondicionierių, kaukę, balzamą....žodziu viską šitos firmos thumbup.gif
Atsakyti