Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

niu, panos. Aš persiregistravau praktinio egzamino laikymo datą - laikysiu šį penktadienį. Kaip bijau.... doh.gif
Atsakyti
ne tu viena - kiek laisvų vietų tvarkarašty... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 29, 13:04)
ne tu viena - kiek laisvų vietų tvarkarašty... rolleyes.gif

Oho blink.gif
Vel plikledzio visi issigando? lotuliukas.gif
Atsakyti
tai turbūt, net šeštadienis beveik visas laisvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 29, 14:04)
ne tu viena - kiek laisvų vietų tvarkarašty... rolleyes.gif


na aš kaip tik pasiankstinau, turėjau vasario 5d laikyti... tongue.gif
Atsakyti
na o as pagaliau turiu kuo pasigirti ax.gif Snd islaikiau praktika. Pagaliau lotuliukas.gif Trecias kartas nemelavo thumbup.gif
O jūs tik nepanikuokit ir viskas bus ok. Man kiekviena kart laikant kojos vis maziau drebejo, tai va pagaliau ir pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(scratch-cat @ 2008 01 29, 17:25)
na o as pagaliau turiu kuo pasigirti ax.gif  Snd islaikiau praktika. Pagaliau lotuliukas.gif  Trecias kartas nemelavo thumbup.gif
O jūs tik nepanikuokit ir viskas bus ok. Man kiekviena kart laikant kojos vis maziau drebejo, tai va pagaliau ir pasiseke mirksiukas.gif


Sveikinu 4u.gif , šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
o as siandien regitroi isilaikiau teises. mano patarimas svarbu nepasimesti. As tikrai padariau keleta grubiu klaidu ir uzgesau, bet svarbu greit pasitaisyti. sekmes visiem laikantiem
Atsakyti
QUOTE(Z*rena @ 2008 01 29, 17:51)
Sveikinu 4u.gif , šaunuolė thumbup.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Gal jau buvo kalbeta,nepykit.Kaip ten su tuo istatymu del laikinu teisiu isdavimo pradziai.Prieme ar ne?Kokias teises gaunat issilaike?
Atsakyti
Kol kas normalias. Jei issilaikysi iki liepos kazkelintos, gausi normalias. Del to db zada vairuotoju antpludi pavasari tiek i vairavimo mokyklas, tiek i regitras.. Nors nezinau kaip cia bus... smile.gif
Atsakyti
Oi tai dekui uz atsakyma.Nu gal kaip nors prisiruosiu,o tai vis milijonai priezasciu.Antri metai kaip uodega velkasi tas neislaikytas vairavimas.Jau nepamenu ir kada vazinejau.Galeciau su vyru,bet tam reikia gelezines kantrybes ir mazulka nera kam patiket.O kartu veztis vaika-tai jau ne.Ne uz ka.Ne del policijos ar taisykliu,tiesiog...na pacios suprantat ax.gif
Atsakyti