Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį kūdikį atnešė gandras

Angelelis bigsmile.gif Dukrytei 4men, rimtai verkiant girdejau 2kartus. Ir siaip.. gal tiesiog pasiseke, bet net pilvelio iki siol neskaudejo bigsmile.gif
surinkom 16 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz testa aciuks.gif. Surinkome 25 taskus, tad esame aukso viduriukas clap.gif.
Atsakyti
labai saunus testas.aciu. mes surinkome 15 tasku. kad vaikas angeliukas as ir taip zinojau tongue.gif tongue.gif tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif miega naktimis nuo 1.5 men, daug sypsosi, pati uzmiega lovyteje ir turi dar daug daug geru savybiu., bet nemegsta daug zmoniu ir ne visada patinka svetimi namai.aisku reikia nusispjauti tris kartus (tpu tpu tpu), sako jei ramus pradzioje veliau vis tiek atsigriebia biggrin.gif
Atsakyti
mes surinkom 15 taškų ir tikrai manoji tikras angel.gif lotuliukas.gif tik, kad neprisišnekėjus. mums 6,5mėn.
Atsakyti
Mano dukrytė aukso viduriukas, o aš galvojau kad busim velniukais. pasirodo mano mažė yra visai geras vaikas thumbup.gif
Atsakyti
ačiū už testą 4u.gif
Atsakyti
pasirodo mano dukryte angelas nors pirmoji puse pasakymomums nelabai uztat antroji puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytes: 09 kovo 2006 - 14:48
Mums gavos 19 - tai turiu auksiuką. thumbup.gif Iš tikro jis toks ir yra - mielas, švelnus, geras mano auksiukas thumbup.gif
Atsakyti
Man gavosi viduriukas. Nors jis reikalauja daug daugiau demesio is manes. blink.gif
Atsakyti

mes surinkome 17 smile.gif)))
Atsakyti
Mums gavosi 21,tai turiu angeliuka.Nors balai ant ribos,bet visumoj turiu gera leliuka.Taip ir yra biggrin.gif
Atsakyti
Mes surinkome 24 taškus, taigi esame aukso viduriukas, o man atrodė, kad mergaitė labai aktyvi ir nenuorama. bigsmile.gif
Atsakyti