Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį kūdikį atnešė gandras

QUOTE(laiva @ 2004 01 30, 11:43)
Pasirodo turiu aukso viduriuką - 26 taškai, o man vis atrodė, kad jis velnių priėdęs  rolleyes.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Na pas mus irgi aukso viduriukas, bet drįsčiau pasiginčyti schmoll.gif
Atsakyti
31 taskas blink.gif gerai, kad i kinus mes nevaikstom laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2004 01 30, 11:53)
man atrodo svarbu  kokio amziaus kudikis. na nepalyginsi 1 men ir 11 men kudikiu smile.gif   

maniskis 11 men, matyt tai ir itakojo, kad tiek mazai balu surinkom, o jeigu testa darytumem kokiu 6 men, rezultatas butu visai kitas



Mano Emiliui 3 mėn ir mes surinkom 28 taskus - aukso viduriukas biggrin.gif
Atsakyti
25-aukso viduriukas smile.gif (5 men)
Atsakyti
Na nepasakyčiau kad aukso viduriukas-14 taškų thumbup.gif
Bet kad tikrai gera ta mano mažoji,tai ko ir nesurinkti tiek,o juk mums beveik 9 mėn. biggrin.gif
Atsakyti
Surinkome 34 taskus. Apibudinimas pakankamai taiklus. Kaprizai kiaura para.
Atsakyti
wub.gif 14 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mums menesiukas, tai gal dar pagesim ax.gif tfu tfu tfu, kolkas tai tikrai angeliukas wub.gif
Atsakyti
Pataike kaip i aki - mano sunelis tikras angelas (18 tasku). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2005 03 31, 10:23)
wub.gif 14  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif mums menesiukas, tai gal dar pagesim  ax.gif tfu tfu tfu, kolkas tai tikrai angeliukas  wub.gif

Na va surinkom po lygiai,galit ir nepagest,mes nuo pat pradžių tokios gerutės buvom,taigi ir jūs gal būsit 4u.gif
Atsakyti
21 taškas - TIKRAS ANGELĖLIS. Mano mažylei 1 mėnuo ir 1 savaitė. Tikiuosi, kad ji tokia ir liks. Sesutė nuo gimimo buvo ramutė, tikiuosi, kad ir antroji dukružė bus tokia pati. Bent jau pastarasis mėnuo idealus. wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif
mums 6,5 mėnesiukai
surinkome 18 taškų
ANGELIUKAS
biggrin.gif
Atsakyti
musu mergina pasirodo irgi yra angelas lotuliukas.gif na tikrai geras vaikas,bet vangumu jos neapkaltinsi 4u.gif
Atsakyti