Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį kūdikį atnešė gandras

QUOTE(needita @ 2007 06 01, 00:13)
19 - aš taip ir žinojau, kad mano mažiukas - tikras šaunuoliukas  rolleyes.gif

mes irgi tiek surinkom biggrin.gif del ko labai dziaugiuosi, mano Joriui 2.5men, o as nepajutau ka reiskia vaika auginti, tikiuosi taip bus ir toliau ax.gif
Atsakyti
na mes surinkom 23 taskelius - aukso viduriukas wub.gif , taip ir yra biggrin.gif
Atsakyti
mes surinkom 22 taskiukus aukso viduriukas, o as visa laika galvojau, kad jis angeliukas
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2004 01 30, 12:16)
mums gavosi 18 tasku - angelas smile.gif smile.gif smile.gif  ko nepasakyciau. greiciau kipsiukas


Man gavosi beveik taip pat-17 blush2.gif Maniskis tikrai geras,negaliu skustis wub.gif
Atsakyti
Aukso viduriukas 23 taškai, nors apie pirmus keturis mėn taip nepasakyčiau, dabar tai jau ramiau, linksmiau.
Atsakyti
Musu angeliukas aukso viduriukas wub.gif Na siaip labai pritariu, nes nera jis didelis verksnys, nors pasitaiko visko tongue.gif Kaip ir turi buti g.gif
Atsakyti
Mes surinkom 14,ir pasitvirtino, kad mūsų mažius, tikras šaunuolis wub.gif
Atsakyti
Surinkau 28 - aukso viduriukas smile.gif atsakymus rinkausi pagal tai, koks jis buvo naujagimis, o dabar jau jam 9 menesiai. Maniau, kad bus tas, su kuriuo siek tiek labiau teks papluseti, t.y. trecias atsakymas smile.gif O dabar jau tikrai dauuuug lengviau, nei su mazuliuku buvo smile.gif
Atsakyti
uksio viduriuka surinkau
Atsakyti
Maniškis su ragiukais ir ne mažais doh.gif
Atsakyti
Na mes atlikę testą gavome taškų- angelas... Na pakolkas tai tiesa. wub.gif (atlikau testą atsiminusi kokia mažylė buvo) žaidžia sau viena dabar- knygeles varto. Na daug vaikų prižiūrėjau, bet tokio stebūklo nemačiau. Jei susidomi žaisliuku tai jį ilgai, ilgai tyrinėja.Būna sėdime mes virtuvėje- vaikas žaidžia ant grindų- tada atsistoja ir nueina (dažniausiai į mūsų kambarį- žaisti su žaisliukais) ir ramu- gali viena iki valandos pražaist (mes laiks nuo laiko įkišame galvą ar viskas gerai- ir šiaip viena ausimi klausomės ką ji veikia- dažnai tai labai paprasta- nes ji kalba sau...- jei staiga nutyla bėgam žiūrėt- nes jau kažką daro: dažnai traukia mano mokslo knygas iš lentynos, arna mano žurnalus...Kartais būna atradus kokį naują daiktą...Bet retai būna kad mes paliekam jai teisę į vienatvę (tik tuo atveju kai valgom- o ji jau būna pavalgiusi) dažniau vat kaip šiandieną: MB skaito- vėliau eis žiūrėt TV aš sėdžiu prie kompo o mažylė už manęs "kankina" žaislinę pelę wub.gif šeimyninė idilė. Visiems gera, ramu tylu. Kažkaip ir nepajutom su Mb kaip prabėgo tie mėnesiukų verysad.gif
Atsakyti
thumbup.gif testas...
mes surinkom 23 taskus - aukso viduriuka blush2.gif bent jau kiek augam taip ir yra...tikiuosi neisklysim is kelio... 4u.gif
Atsakyti