Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

mes darem magnetukus su nuotruaka (ne musu - nes man butu per daug... keista biggrin.gif ) bet tiesiog mano pacios kazkada fotkinta geliu nuotrauka, ranka uzrasem su markeriu vardus ir data smile.gif

supakavom kaip 'saldainiuka':)
bet dabar galvoju kad i ta 'nesaldu' laukneseli reikejo idet ka nors ir saldaus smile.gif
na bet ka jau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2008 08 16, 09:15)
mes darem magnetukus su nuotruaka (ne musu - nes man butu per daug... keista biggrin.gif ) bet tiesiog mano pacios kazkada fotkinta geliu nuotrauka, ranka uzrasem su markeriu vardus ir data smile.gif

supakavom kaip 'saldainiuka':)
bet dabar galvoju kad i ta 'nesaldu' laukneseli reikejo idet ka nors ir saldaus smile.gif
na bet ka jau... smile.gif

super dovana thumbup.gif

o mes gavom zaismingus kvietimus susibegti po metu -- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o mes galvojame visiems sveciams po maza induka medaus padeti prie kiekvieno lekstutes, o ta induka uzdengti drobele, ant kurios jei spesiu issiuvinesiu musu inicialus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(r.sigita @ 2008 09 05, 14:39)
o mes galvojame visiems sveciams po maza induka medaus padeti prie kiekvieno lekstutes, o ta induka uzdengti drobele, ant kurios jei spesiu issiuvinesiu musu inicialus  4u.gif


kaip originaliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2008 08 16, 10:15)
mes darem magnetukus su nuotruaka (ne musu - nes man butu per daug... keista biggrin.gif ) bet tiesiog mano pacios kazkada fotkinta geliu nuotrauka, ranka uzrasem su markeriu vardus ir data smile.gif

supakavom kaip 'saldainiuka':)
bet dabar galvoju kad i ta 'nesaldu' laukneseli reikejo idet ka nors ir saldaus smile.gif
na bet ka jau... smile.gif

tiesa, dar buvau pamirsus paminet - kadangi vestuves su nakvyne, nupirkom kiekvien po gazuoto mineralinio buteliuka, uzklijavom savo etikete "i sveikata. gaivos saltinis sunku ryta", ir sodybos seimininke kai ruose kambarius, kiekvienam prie lovos paliko po 'laukneseli' lotuliukas.gif
visiems labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
mes padarėm tokius ženkliukus su vairiomis nuotraukomis, kad svečiai tikrai jaustūsi šventės dalyviais ir turėtų prisiminimą thumbup.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
[quote=schatzi,2008 06 10, 16:19]
[quote=evesunny,2008 06 08, 14:40]

sveciams naminemis salygomis "prikepsiu" cd su AUKSINEMIS meiles dainomis, ant virselio bus musu foto ir keli padekos zodziai

Nereali mintis thumbup.gif .. jei nieko pries - pavogsiu 4u.gif
[/quote]
Super mintis thumbup.gif Originalu,paprasta,ir begalo miela smile.gif Dar filmuka koki,is nuotraukyciu,ar susipazinimo istorija,jai nieko pries,ir as nusikopijuosiu...? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilita7 @ 2008 08 16, 22:44)
super dovana  thumbup.gif

o mes gavom zaismingus kvietimus susibegti po metu --  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

lilita, o kur magnetukus gaminotes?
Atsakyti
stai taip atrodys medutis http://public.fotki.com/si-gita/medus/
Atsakyti
as irgi kaip tik ieskau internete ideju del padekos dovaneliu.....ideja visai patiko del raktu pakabuku.......prisiminimas sveciams neblogas butu.... bigsmile.gif

user posted image user posted image


arba nuotraukos laikykli.....i juos ikisiu maza padekos atvirute....


user posted image user posted image


dar neapsiprendziau ar raktu pakabukus ar nuotrauku laikyklius.. g.gif


o tas dovaneles iprasta ideti i lekste ar salia lekstes..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 11 rugsėjo 2008 - 09:03
QUOTE(Isabelle @ 2008 09 11, 09:52)
as irgi kaip tik ieskau internete ideju del padekos dovaneliu.....ideja visai patiko del raktu pakabuku.......prisiminimas sveciams neblogas butu.... bigsmile.gif

user posted image user posted image
arba nuotraukos laikykli.....i juos ikisiu maza padekos atvirute....
user posted image user posted image
dar neapsiprendziau ar raktu pakabukus ar nuotrauku laikyklius.. g.gif
o tas dovaneles  iprasta ideti i lekste ar salia lekstes..... 4u.gif



smagios dovaneles thumbup.gif
uzsisakinesi? ar cia lt galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 09 11, 09:52)
as irgi kaip tik ieskau internete ideju del padekos dovaneliu.....ideja visai patiko del raktu pakabuku.......prisiminimas sveciams neblogas butu.... bigsmile.gif

dar neapsiprendziau ar raktu pakabukus ar nuotrauku laikyklius.. g.gif
o tas dovaneles  iprasta ideti i lekste ar salia lekstes..... 4u.gif


Aš asmeniškai norėčiau gauti nuotraukų laikiklius, juk galėtum ir kokią įsimintiną foto prikabinti wink.gif O dėl pakabukų... Labai faini, bet gal nepraktiški. Mano vyras tikrai tokio pakabuko nesikabintų prie mašinos raktelių doh.gif nebent kaip siuvenyrą kur pasidėti. Tai va drinks_cheers.gif
Atsakyti