Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(reduxe @ 2008 04 02, 17:53)
drinks_cheers.gif  pritariu tau, nes gaila Ingusia31 tavo pastangu, stengsies ruosdama dovanas, o jie, gal ir ne blogo noredami,jas ismetys!
gali padeti jas ant kedziu pries sveciams susedant pirma karta prie stalo, ir pasakyt, kazka panaus i -aciu, kad atejot! tada zmones tikrai ivertins! 4u.gif

Nu sitas mintis kol kas man tiktu labiausiai juk ir stao korteles bus tai nebus sunku nesumaisyti kam kas (nes asa pulkui ir tevams kitokias dovaneles paruosus) Nu zodziu ACIU ACIU aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 03, 08:33)
Nu sitas mintis kol kas man tiktu labiausiai juk ir stao korteles bus tai nebus sunku nesumaisyti kam kas (nes asa pulkui ir tevams kitokias dovaneles paruosus) Nu zodziu ACIU ACIU  aciuks.gif


4u.gif
Atsakyti
O kokius zodzius galvojate rasyti prie atminimo dovaneliu, jei is viso zadate kazka rasyti? 4u.gif As niekaip nesugalvoju ka rasyt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 04 08, 10:30)
O kokius zodzius galvojate rasyti prie atminimo dovaneliu, jei is viso zadate kazka rasyti?  4u.gif  As niekaip nesugalvoju ka rasyt...  blush2.gif


as tai nieko nerasysiu! turbut atsistojus visiems padekosiu, kad atejo ir pasakysiu, kad cia mazos smulkmeneles kaip padeka ax.gif
Atsakyti
Mes tai davem lauktuviu, namie iskarto susipokavom visiem, turinys ju buvo atvirute su padeka, kad dalyvavo musu sventej, dezute su skruzdelynu, sakotis,sausainiai, saldainiai ir buteliukas saldziosios su musu etiketem 4u.gif , bandau ikelti nuotraukas.
Atsakyti
Kai buvau vestuvese antra diena jaunieji visiems isdalino po pinigeli-doleri su savo nuotrauka, man patiko, grazi, idomi ir isimintina dovanele bigsmile.gif
Atsakyti
Suku galva ka cia vestuviu sveciams isrinkti originalaus, bet niekaip nesugalvoju g.gif
Atsakyti
O kur galima uzsisakyti tas dezutes su vestuviu data ir inicialais? bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Nu taip... va ash tai niekaip nieko neprimastau.... ka chia sugalvot.... doh.gif o iki vestuviu liko jau kelios dienos.... verysad.gif noretusi kad nieko per daug daryt nereiktu...
Atsakyti
Na svarbiausia ne kas ka dovanoja o kaip tai surisa su svente smile.gif
as tai padarysiu tokia zvakute indelyije su lipduku uzklijuotu savo incialais ir data smile.gif
pasakysim kokia grazia kalbele del to tai deovanojam, zvekele, kad jiems butu kelias apsviestas, cukrus , kad butu saldus, akmenukai, kad kliutys gyvenime butu tik tokios mazos kaip akmenukai, zinau, kad tokie dalykai uzkabina zmones, ir po to gera atsiminimo dovanele smile.gif
o saldainiukai, nzn man kakziap nelabai, nes suvalgo o popieriuka retai kas patilieka ..
Atsakyti
nu as tai galvojau tokias dovaneles kad nereiketu kazkur uzkist i spinta,tai uzsakiau pas tautodailininke mazytes molines klumpes su isdegintais musu vardais.jos kabinasi prie raktu nes iveria pagaminus tuos rutuliukus kur raktam ivert reikia.visai nebrangu ir manau nebloga ideja blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mamacka22

visai gera ideja g.gif su tom klumpem, o kur tu jas uzsisakei?
Atsakyti