Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(Juoduke` @ 2011 08 11, 19:14)
Gal puslitriukas? Nes tikrai tokiu kainu net didziausioje provincijoje nera, maziausia kg kaina 13 lt.


Ne ne, litras.. ana vasara pardavinejo po 12 - 17lt. Man kaip draugei visad po 12 smile.gif Jei kam prireiks galesiu paklausti kiek dabar kainuoja ir duoti kontaktus..
Atsakyti
Garantuoju, kad tas medus nenatūralus. Nes normalaus medaus kaina yra nuo 20Lt už litrą provincijose, miestuose ji siekia 25-30Lt. Patys parduodam ir tikrai žinom. Todėl nereikia tų pasakų. Bet jei jums gerai, tai 4u.gif super
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 08 12, 09:32)
Garantuoju, kad tas medus nenatūralus. Nes normalaus medaus kaina yra nuo 20Lt už litrą provincijose, miestuose ji siekia 25-30Lt. Patys parduodam ir tikrai žinom. Todėl nereikia tų pasakų. Bet jei jums gerai, tai  4u.gif super


Deja, bet naturalus.. Taciau nesigincysiu cia tikrai del tu keliu litu.. lotuliukas.gif Vilniuj gal ir kainuoja tiek kiek jus sakot..
Atsakyti
mielų ir gražių dovanelių yra šiame puslapyje: http://www.gratis.lt...iu-sveciams.htm
Man visai patiko tie mažyčiai muiliukai balandzio formos smile.gif O ir dėžučių labai gražių yra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prettywoman: 12 rugpjūčio 2011 - 17:07
Sveikos mirksiukas.gif Medaus kainos tikrai nera tokios kosmines kaip jūs čia prirašėt lotuliukas.gif iš bitininkų niekas nepirktų jei už litrą reiktų mokėti 30 lt doh.gif , juk parduotuvėj galima rast už panašią kainą.. Ir tikrai yra bitininkų kurie parduoda medų už 15lt ir jis visiškai natūralus būna. Kiekvieno reikalas už kiek parduoti..
Mes sesės vestuvėms pirkome medų dovanėlėms, ir bitininkė 10litrų pardavė už 100lt, t.y. litrą po 10lt.ir nusipirkome visiškai šviežų ir natūralų, nes atvažiavome kaip tik imant medų iš avilio.. thumbup.gif Reikia tik paieškoti kur pigiau, kokiam kaimelyje, ir nereiks pirkti iš brangininkų.


Prettywoman geras puslapiukas dovanėlių wub.gif Ir visai nebrangu sakyčiau..
Papildyta:
Ir dar prisiminiau.. Kas nenori daug pinigėlių išleisti svečių dovanėlėms, bet nori nors kukliai parodyti dėmesį, galėtų tikti "likimo sausainiukai". Žinote tokius, sluoksniuotos tešlos, o viduje popieriukas su kažkokia mintimi.. Tokius esu pirkusi "Rūtos" saldainių parduotuvėje, yra ir arbatos parduotuvėse jei neklystu.. Vienas apie 1lt kainavo. O geros kulinarės galėtų ir pačios iškepti tokių sausainukų, tada ant popieriukų galėtumėte parašyti ką tik norite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wfr @ 2011 08 14, 11:27)
Sveikos  mirksiukas.gif  Medaus kainos tikrai nera tokios kosmines kaip jūs čia prirašėt  lotuliukas.gif  iš bitininkų niekas nepirktų jei už litrą reiktų mokėti 30 lt  doh.gif , juk parduotuvėj galima rast už panašią kainą.. Ir tikrai yra bitininkų kurie parduoda medų už 15lt ir jis visiškai natūralus būna. Kiekvieno reikalas už kiek parduoti..
Mes sesės vestuvėms pirkome medų dovanėlėms, ir bitininkė 10litrų pardavė už 100lt, t.y. litrą po 10lt.ir nusipirkome visiškai šviežų ir natūralų, nes atvažiavome kaip tik imant medų iš avilio..  thumbup.gif  Reikia tik paieškoti kur pigiau, kokiam kaimelyje, ir nereiks pirkti iš brangininkų.


cirkas, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 08 14, 11:28)
cirkas, ne kitaip  biggrin.gif

as nesuprantu ,kodel tu taip kategoriskai isikibus savo ? smile.gif
jei zmones turi pazinciu ,arba jei kokios bobutes parduoda pigiau ,tai visko gali buti ,kad medaus litras nekainuoja 20-30 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prettywoman @ 2011 08 12, 18:01)
mielų ir gražių dovanelių yra šiame puslapyje:  http://www.gratis.lt...iu-sveciams.htm 
Man visai patiko tie mažyčiai muiliukai balandzio formos smile.gif O ir dėžučių labai gražių yra..

dezuciu tai ir is ebay daug gali atsisiust uz nedidele kaina wink.gif
Atsakyti
Sveikos jaunosios,

patarkite please kur galima nusipirkti spalvotu cukruotu/glazuruotu migdolu?
Nusprendeme dovanoti sveciams tuos migdolus, planuoju suvynioti juos i dvieju splavu tiuli (violetini ir balta) ir uzrisiu kaspineli irgi tokiu paciu spalvu, manau bus grazu... nieko rimtesnio nesugalvuoju nes kvieciamu sveciu yra virs 130... sita grozi panauduosiu kaip stalo kortele, o kitoje puseje uzrasysiu padekos zodzius...

http://www.podarunko...?...1.jpg&w=300
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ferrgie: 15 rugpjūčio 2011 - 19:47
QUOTE(ferrgie @ 2011 08 15, 20:44)
Sveikos jaunosios,

patarkite please kur galima nusipirkti spalvotu cukruotu/glazuruotu migdolu?
Nusprendeme dovanoti sveciams tuos migdolus, planuoju suvynioti juos i dvieju splavu tiuli (violetini ir balta) ir uzrisiu kaspineli irgi tokiu paciu spalvu, manau bus grazu... nieko rimtesnio nesugalvuoju nes kvieciamu sveciu yra virs 130... sita grozi panauduosiu kaip stalo kortele, o kitoje puseje uzrasysiu padekos zodzius...

http://www.podarunko...?...1.jpg&w=300

na ziurint kokiam mieste gyveni, akropolyje yra saldus majai-ten tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2011 08 14, 12:57)
as nesuprantu ,kodel tu taip kategoriskai isikibus savo ?  smile.gif
jei zmones turi pazinciu ,arba jei kokios bobutes parduoda pigiau ,tai visko gali buti ,kad medaus litras nekainuoja 20-30 lt  4u.gif


Aš jau kartą sakiau savo poziciją šiuo klausimu: už tokią kainą, kaip čia minėjo - 1l -10Lt (tas puslitrinis 5Lt) doh.gif gali parduoti arba laaabai savi (nes tai netgi ne kaina, tai kažkoks simbolinis pinigas), labai seni žmonės, kuri nebuvo net iš savo vienkiemio išėję arba laaabai nesąžiningi. Mano būsimi uošviai turi savo bityną, todėl tikrai žinau apie ką kalbu.
Provincijose, be abejo, kainos mažesnės, bet ne iki tokio lygio, o gerą, natūralų medų joks bitininkas neparduos pusvelčiui. Bet, jei kiekvienas patenkintas savo pasirinkimu, tai aš tik džiaugiuosi 4u.gif

Kad nebūtų jau toks didelis nukrypimas į šalį, pasakysiu ką mes dovanosime svečiams: sveriamos birios arbatos pakelį ir mažo šakočio pusę ar ketvirtadalį (priklausomai nuo šakočio dydžio smile.gif )
Atsakyti
Mes dovanojom stai kokias mano gamintas dovaneles smile.gif

user posted image
Atsakyti