Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(konfetee @ 2011 07 09, 11:19)
Sveikos, klausimas nevisai į temą, bet manau kažkas atsakys smile.gif
Man labai skubiai reik rasti ledinukų ant pagaliuko širdies formos, tokių didelių. Arba bent tų tokių apvalių spalvotų. Gal kas kur matė?
Vakar apėjau visą Vilniaus akropolį ir neradau. Žiūrėjau "Rūtoj", bet nėra ten sad.gif

Visokiausių grožybių galima rasti "Saldžiuose majuose" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2011 07 09, 14:59)
Visokiausių grožybių galima rasti "Saldžiuose majuose" smile.gif

Ačiū smile.gif O kur dar? (dėl viso pikto) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 07 09, 14:52)
Ačiū smile.gif O kur dar? (dėl viso pikto) biggrin.gif

daugiau jau kaip ir nebežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 07 09, 11:19)
Sveikos, klausimas nevisai į temą, bet manau kažkas atsakys smile.gif
Man labai skubiai reik rasti ledinukų ant pagaliuko širdies formos, tokių didelių. Arba bent tų tokių apvalių spalvotų. Gal kas kur matė?
Vakar apėjau visą Vilniaus akropolį ir neradau. Žiūrėjau "Rūtoj", bet nėra ten sad.gif

saldus majai tikrai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2011 03 29, 08:44)
Sveikos,
Noriu pasiteirauti tu mergaiciu, kurios sveciams dovanojo medu arba uogiene... Kur pirkote stiklainelius i kuriuos supakavote saldzia dovanele? Na smulkesnes info noreciau....
Bus didelis aciu!


dar tik pradedu ziurinetis, anksti dar pirkti.. bet internete maciau dailitara.lt ir wilara.lt (cia pigesni).
QUOTE(Fatela @ 2011 05 09, 11:11)
O mes dovanosime medutį - man tai visai neatrodo nuvalkiota atminimo dovanėlė  rolleyes.gif
Tik bus ne medžiagėlė ant viršaus, o balta nerta servetėlė, perrišta violetiniu kapinuku, kadangi tokia yra mūsų vestuvių spalva  wub.gif

drinks_cheers.gif man tai irgi nenuvalkiota. Tai kas, kad daug kas taip daro, bet man vistiek labai grazu ir miela ax.gif
Atsakyti
Kad ir kaip dažnai dovanojamos dežutės su smulkmenėlėm viduj, man vistiek jos laaabai patinka wub.gif ir stalą begalo gražiai papuošia jei priderinta prie visko..
Vestuvės dar neplanuojamos, bet prireikus žinosiu į ką kreiptis - turiu sesę prie meno ax.gif manau realizuos visus mano sumanymus rolleyes.gif jau ne kartą darė dėžutes įvairioms progoms.. Ir dar visokių grožybių..
Atsakyti
Jau ir dar tik besiruošiančios tekėti, kur pirkote medų mažuose indeliuose?
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2011 08 05, 12:10)
Jau ir dar tik besiruošiančios tekėti, kur pirkote medų mažuose indeliuose?

medu pirkom atskirai is bitininku, indelius atskirai maksimoje wink.gif
Atsakyti
Chi kiek visokiausių idėjų dovanėlėms ir kodėl neužmačiau to anksčiau. Mes svečiams nusprendėm labai simboliškai padovanoti po drugelį, kuris laikys vardinę kortelę. Labai kuklu ir paprasta, bet manau puikiai papuoš stalą ir svečiams patiks. smile.gif
Atsakyti
[quote=baltojifeja,2011 08 05, 12:25]
medu pirkom atskirai is bitininku, indelius atskirai maksimoje wink.gif
[/

Kurioje Maximoje galima rasti 25ml ar 30ml indelių? Nes vakar Akropolio Maximoje mažiausius 200ml mačiau sad.gif
Atsakyti
[quote=vabalauskiene,2011 08 05, 12:45]
[quote=baltojifeja,2011 08 05, 12:25]
medu pirkom atskirai is bitininku, indelius atskirai maksimoje wink.gif
[/

Kurioje Maximoje galima rasti 25ml ar 30ml indelių? Nes vakar Akropolio Maximoje mažiausius 200ml mačiau sad.gif
[/quote]
na Klaipedoje akropolio maksimoje buna mini stiklainiukai po 50 ml prie prieskoniu indeliu, indeliu biriems produktams wink.gif

vieni draugai pirko kaip cukrines indelius kur bina tokie apvalus po 1,99 lt, nueme virsu su dozatoriumi, ir vietoj jo meduti apsuko lino audiniu su juostele wink.gif ir labai graziai atrode

cia dar yra: http://ispudziustudi...s-stiklainiukas

Papildyta:
o cia iskart su medum - imant 25 vienetus kaina 5 lt. sakyciau neblogai: http://ispudziustudi...s-medus-apvalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 05 rugpjūčio 2011 - 11:48
QUOTE(vabalauskiene @ 2011 08 05, 10:10)
Jau ir dar tik besiruošiančios tekėti, kur pirkote medų mažuose indeliuose?


Medaus nedideliuose stiklainiukuose maciau maximoj, yra ir norfoj.. Tik gal nevisada buna tu mazuciu g.gif Bet perkant iskart su medumi kogero gausis brangiau negu pirkti is bitininku ir paciai i stiklainiukus pilstyti.. Nes naturalaus medaus mazytis indelis parduotuvej iki 10lt kainuoja. O pas bitininka ~12lt litras. Reiktu paskaiciuoti ir palyginti kainas kaip pigiau..
Atsakyti