Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(mafijozė @ 2011 03 13, 22:09)
šauni idėja, aš irgi apie tai jau seniai galvoju, juolab kad ir mūsų vestuvės žalia-balta bus.. čia dar keltas man labai patikusių pavyzdžių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ypač man šitie  wub.gif  wub.gif
user posted image

be to šis augalėlis tinka ir stalo kortelei laikyti ir kaip dovanėlė, 2in1  thumbup.gif

i ta pacia tema del augaliuku: http://www.projectwe...4/green-monday/
smile.gif
Atsakyti
siandien aptikau keleta dovaneliu visai graziu ,tik gal vieneto kaina brangoka ... na bet jei pas ka nedaug sveciu ,o gal ir pinigeliu gali daugiau leist, tai man bent jau grazu smile.gif

sachmatai

jaunieji automobilyje

Meiles laikas

spustelkit padidint nuotraukele ant uzraso po foto wink.gif
Atsakyti
Aš į kriauklytę įdėjau stiklinę širdutę, supakavusi užrašiau kiekvieno svečio vardą - tai buvo ir simbolinė dovana, ir kartu svečio kortelė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noriu pasiteirauti tu mergaiciu, kurios sveciams dovanojo medu arba uogiene... Kur pirkote stiklainelius i kuriuos supakavote saldzia dovanele? Na smulkesnes info noreciau....
Bus didelis aciu!
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2011 03 29, 09:44)
Sveikos,
Noriu pasiteirauti tu mergaiciu, kurios sveciams dovanojo medu arba uogiene... Kur pirkote stiklainelius i kuriuos supakavote saldzia dovanele? Na smulkesnes info noreciau....
Bus didelis aciu!

kiek zinau kazkuri rase ,kad viska pirko maximoj smile.gif kur visi stiklainiai ,ten mazi stiklainiukai po kazkiek vienetu supakuoti pardavimui smile.gif pabandyk paieskot didziosiose maximose ax.gif
Atsakyti
[quote=vavuum,2011 03 29, 08:44]
as
stai tokius pirkau ebay su medumi iskart buvo,maziukai 28gMy Webpage
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kam prireiks informacijos del dekoravimo priemoniu smile.gif ypac jei viska daro pacios smile.gif Ogmios miestelyje( siaures miestelis) yra dekoro parde labai sauni, mazu dezuciu yra, juostu visokiu, geliu, kriaukliu...t.t. Ervis vadinasi smile.gif Labai faina moteris ten dirba, labai pataria ir svarbiausia kainos labai geros smile.gif dezutes dovanelem rimi kainuoja 2.99lt, o ten 1,29lt smile.gif Yra ivairiu spalvu, tai pati irgi is ten uzsakysiu didesni kieki smile.gif idesiu migdolu visun ir bus dovanele sveciams smile.gif)
Atsakyti
sveikos, o as ieskodama stendo skrajutem uzmaciau toki varianta: sokoladukai dezuteje, su jusu norimu uzrasu ar nuotrauka, norimu spalvu ir panasiai. aisku kaina nera maza, bet jei dovana seimai, o ne kiekvienam po viena, manau graziai gautusi. nuoroda:
http://www.lpromo.lt...uteje-p-30.html
Atsakyti
Mano draugės vestuvės dar tik bus šią vasarą, tai man atiteko neofiacialios vedybų planuotojos dalia doh.gif

Dovanėles pamasčiau kad galima šiek tiek brangesnes dovanoti pamergėms, ir kad būtų praktiška bei elegantiška. Nužiūrėjau veidrodėlius su užrašais (nu čia kaip pvz tik, ten galima pačiam online susikurti užrašą). Tai va galvoju užrašą uždėt kažką panašaus į "Gražiausia, išradingiausia, nuostabiausia" ar kažkas panašaus, nes visos pamergės geros nuotakos draugės ir labai prisideda prie vestuvių organizavimo smile.gif ir gražiai bantuku perriškti tą veidrodėlį su kokiu gražiu lapuku pririštu, ala "ačiū už rūpestį, dėmesį, palaikymą mano pačią gražiausią dieną".

O pabroliams dar tik renkuosi idėjas..kažkaip nesinori kad daugiau 15lt vienam žmogui kainuotų, vistik 4 poros. Praktiškiausia kas į kišenę tilptų smile.gif

O likusiems šventės dalyviams (na išskyrus tėvėlius ir piršlius, dovanas jiems jau išrinko patys jaunieji) manau žiūrėt reikės pagal biudžetą - į skaidrų popierių (ar plevelė ten vadinas, nzn), galima bus įrišti "žara" saldainių ( skrudintas migdolas dražė apvalkale"), jie tokie pobrangiai, bet žiauriai skanūs, plius vasarą jei bus karšta manau nesusilydys taip greit kaip kiti saldainiai. Na ir aišku bantukas gražus ir kokie gražūs žodžiai - trumpa padėka ar kokia įsimintina graži mintis.
Jei biudžetas, tai norėtųsi susimaketuoti kokias spec jaunavedžių dovanų dėžutes, su poros nuotrauka, vestuvių data (kaip kad saldainiai vestuviniai būna). Gal kas žinot, kur būtų galima tokių užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 03 13, 19:09)
ypač man šitie  wub.gif  wub.gif
user posted image

be to šis augalėlis tinka ir stalo kortelei laikyti ir kaip dovanėlė, 2in1  thumbup.gif


Tik kad sis 'augalelis' negyvas, bet dirbtinis hihihi.gif Siu laikikliu galima pigiai nusipirkti ebay 4u.gif
Atsakyti
O mes dovanosime medutį - man tai visai neatrodo nuvalkiota atminimo dovanėlė rolleyes.gif
Tik bus ne medžiagėlė ant viršaus, o balta nerta servetėlė, perrišta violetiniu kapinuku, kadangi tokia yra mūsų vestuvių spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2011 03 29, 08:44)
Sveikos,
Noriu pasiteirauti tu mergaiciu, kurios sveciams dovanojo medu arba uogiene... Kur pirkote stiklainelius i kuriuos supakavote saldzia dovanele? Na smulkesnes info noreciau....
Bus didelis aciu!


Mažų stiklainiukų galima rasti Kaune "Urme"
Atsakyti