Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(egliukas28 @ 2011 03 01, 18:38)
o kokia iseis savikaina vienos tokios dovaneles?

1 lapas popieriaus kainuoja 0.50ct. is vieno lapo A4 formato gaunasi tokia dezute(ji nedidele smile.gif) juosteliu kainos nezinau nes ju naudomu tik 20cm. ir saldainiai.manau kaina butu vienos tokios apie 3 litus smile.gif gal + - daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 01, 17:28)
stai mano dezutes  sveciams,jos nedidukes,desiu i jas Ferero rosche saldainiukus smile.gif realybeje grazu,o dar juolabiau kol kas foto neisdziuve klyjai... doh.gif

wub.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif patiko meducio idejos, bet, kaip buvo mineta, daznai naudojamos, nors medus ir labai graziai tinka siai progai.. visgi as svajoju kiekvienam sveciui, pas mus ju bus apie 50, padovanoti po mini augaliuka, padeti ant stalo, o i vazoneli ismeigti kortele augalo pavadinimui, kurioje butu svecio vardas... butu dovanele su perpektyva biggrin.gif mazdaug taip atrodytu:
user posted image
user posted image

Tik turiu beda,kad geles pas mane "neauga" taip sakant biggrin.gif neisivaizduoju, ka ir kada reiketu jau sodinti/daiginti, kad uzaugtu kokiu 5 cm augaliukai iki liepos vidurio??
Gal kas padetu, nes i floros tema listi bijau, nieko neismanau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 04 kovo 2011 - 11:11
QUOTE(Pupsia @ 2011 03 04, 12:10)
Sveikos  4u.gif  patiko meducio idejos, bet, kaip buvo mineta, daznai naudojamos, nors medus ir labai graziai tinka siai progai.. visgi as svajoju kiekvienam sveciui, pas mus ju bus apie 50, padovanoti po mini augaliuka, padeti ant stalo, o i vazoneli ismeigti kortele augalo pavadinimui, kurioje butu svecio vardas... butu dovanele su perpektyva  biggrin.gif mazdaug taip atrodytu:
user posted image
user posted image

Tik turiu beda,kad geles pas mane "neauga" taip sakant  biggrin.gif neisivaizduoju, ka ir kada reiketu jau sodinti/daiginti, kad uzaugtu kokiu 5 cm augaliukai iki liepos vidurio??
Gal kas padetu, nes i floros tema listi bijau, nieko neismanau  doh.gif

sia ideja esu maciusi. pirmoje foto tai naudoja sukulentus. klausimas kaip juos uzsiauginti is seklos, nebent pirkti mazycius gatavus.
zemiau esancioje panasu gal i meta. irgi klausimas per kiek laiko sudygsta.
reikia kazkokio labai paprasto augaliuko, kuris greitai suvesi smile.gif arba reikes pirkti jau sudygusias geles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2011 03 04, 11:18)
sia ideja esu maciusi. pirmoje foto tai naudoja sukulentus. klausimas kaip juos uzsiauginti is seklos, nebent pirkti mazycius gatavus.


sitos geles labai greitai ir gerai auga - as pernai turejau mazute nusignybus nuo mamos tai iki vasaros taaaip man ji issikerojo kad uij.. grazi ideja thumbup.gif thumbup.gif ir ant stalo graziai atrodytu, ypac jei baltos-zalios vestuves
Atsakyti
Aciu, merginos, uz pagalba! 4u.gif Pirma karta girdejau zodi "sukulentai" biggrin.gif bet kokiu ju graziu buna, prisiziurejau internete, eisiu i geliu parduotuves klausinetis toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 04 kovo 2011 - 12:03
QUOTE(dangiski migdolai @ 2011 03 04, 11:34)
sitos geles labai greitai ir gerai auga - as pernai turejau mazute nusignybus nuo mamos tai iki vasaros taaaip man ji issikerojo kad uij.. grazi ideja  thumbup.gif  thumbup.gif ir ant stalo graziai atrodytu, ypac jei baltos-zalios vestuves


tikrai labai sauni ideja, mes jau beveik buvom atsisake tos minties dovanoti sveciams dovaneles, nes nieko originalaus nesugalvojom, bet va si ideja labai patiko thumbup.gif idomu kokia svikaina iseina ? ax.gif
Atsakyti
ale gera ideja su gelem. Is esmes as nelinkusi nieko dovanoti ir nedovanojau per savo vestuves. Kazkaip duot saldainiu ar dar kokiu nesamoniu pasistatyt mano protu nereikalinga- iesliekamoji verte bus. Kam reikejo ir norejosi - paseme stalo korteles ar vakaro meniu, bet is esmes mes nieko nedovanojom. Bet va gelyte tokia man patiko.... cia toks geras ispudis - po 5 metu susirenki ir darai konkrusa - kas geriausiai uzaugino vestuvini augala biggrin.gif
Atsakyti
Turbut igyvendinsime sia ideja, floriste, kuri man darys puokste, padarys ir sias dovaneles - augaliukus papuostuose vazoneliuose smile.gif pries menesi pasiimsiu ir pas save dar paauginsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2011 03 12, 19:01)
Turbut igyvendinsime sia ideja, floriste, kuri man darys puokste, padarys ir sias dovaneles - augaliukus papuostuose vazoneliuose smile.gif pries menesi pasiimsiu ir pas save dar paauginsiu  thumbup.gif

neiseis labai brangiai? mazuciai vazoneliai ir gelytes?
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2011 03 12, 20:32)
neiseis labai brangiai? mazuciai vazoneliai ir gelytes?


Preliminari 1 vnt. kaina 4-5 Lt smile.gif pigiau turbut ir pati nepadaryciau.. vazoneliai tai turbut plastikiniai tik papuosti bus, moliniai aisku brangu labai butu, nes mums reikia apie 50 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2011 03 04, 11:10)
Sveikos  4u.gif  patiko meducio idejos, bet, kaip buvo mineta, daznai naudojamos, nors medus ir labai graziai tinka siai progai.. visgi as svajoju kiekvienam sveciui, pas mus ju bus apie 50, padovanoti po mini augaliuka, padeti ant stalo, o i vazoneli ismeigti kortele augalo pavadinimui, kurioje butu svecio vardas... butu dovanele su perpektyva  biggrin.gif

Tik turiu beda,kad geles pas mane "neauga" taip sakant  biggrin.gif neisivaizduoju, ka ir kada reiketu jau sodinti/daiginti, kad uzaugtu kokiu 5 cm augaliukai iki liepos vidurio??
Gal kas padetu, nes i floros tema listi bijau, nieko neismanau  doh.gif


šauni idėja, aš irgi apie tai jau seniai galvoju, juolab kad ir mūsų vestuvės žalia-balta bus.. čia dar keltas man labai patikusių pavyzdžių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ypač man šitie wub.gif wub.gif
user posted image

be to šis augalėlis tinka ir stalo kortelei laikyti ir kaip dovanėlė, 2in1 thumbup.gif
Atsakyti