Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

Nežinau, man tai vis tiek medus atrodo gera idėja. Nežinau, gal jei penkis kartus kasmet į vestuves eini ir visada gauni medaus, tai gal ir atsibostų smile.gif Bet kadangi taip turbūt retai kam būna, tai gal nebūtinai atsibos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2011 02 21, 19:48)
Nežinau, man tai vis tiek medus atrodo gera idėja. Nežinau, gal jei penkis kartus kasmet į vestuves eini ir visada gauni medaus, tai gal ir atsibostų  smile.gif Bet kadangi taip turbūt retai kam būna, tai gal nebūtinai atsibos  4u.gif

na taip, vestuves ne kas menesi smile.gif
yra teke dalyvauti vestuvese, taciau ten jokiu dovaneliu sveciams nebuvo smile.gif
suprantama, kad tai nera privalomas reikalas, bet demesys sveciui malonus. smile.gif
kad ir kokia smulkmenele bebutu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2011 02 21, 18:48)
Nežinau, man tai vis tiek medus atrodo gera idėja. Nežinau, gal jei penkis kartus kasmet į vestuves eini ir visada gauni medaus, tai gal ir atsibostų  smile.gif Bet kadangi taip turbūt retai kam būna, tai gal nebūtinai atsibos  4u.gif

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog labai didelė sm nuotakų dalis dovanoja medų ne pirmus metus, tai kažkaip ir atrodo atsibodę ax.gif Bet renkasi kiekviena pagal save, nes dauguma svečių juk nesilanko sm vestuvinėse temose biggrin.gif

Beje, vis dar galvoju apie "rafaelo" - juk tai iškalbingiau už tūkstantį žodžių biggrin.gif Eisiu skaičiuoti, kiek didelėje dėžėje vnt būna, nes galvoju 1 porai įdėti 10 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Everlasting: 21 vasario 2011 - 23:55
o ka simbolizuoja medus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukas_ @ 2011 02 26, 19:02)
o ka simbolizuoja medus? unsure.gif

dalale is jaunuju medaus menesio,kuria pasidalina su sveciais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puella* @ 2011 02 13, 20:05)
Sveikos smile.gif

Mes savo svečiams dovanojome po medaus stiklainiuką smile.gif

Nusipirkau atskirai nedidelių stiklainiukų, medaus ir medžiagėlės, kuri tiko prie mūsų vestuvių spalvos smile.gif

Dovanėlės atrodė taip smile.gif

wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(tuatra @ 2011 02 13, 20:13)
Labai gražiai bigsmile.gif O visiems svečiams vienodos dovanos buvo? Gal vaikams ką nors kitaip sugalvojot?

as galvoju ziedu berniukams nupirkti po masinyte panasia i jaunuju ir papuosti kazkaip panasiai su visais kaspinukais ir t.t....graziai supakuoti,gal kaip nors pritvirtinti prie keletos sokolado pliteliu ar ideti i dezute pilna saldainiu.... g.gif o geliu mergytem lelytes su jaunosios suknytem ir kazkaip irgi panasiai ypakuoti.... g.gif tai toks butu kaip ir prisiminimas,kad buvo ne siaip kazkokiam baliuke o vestuvese... blush2.gif ka manot...? g.gif
Atsakyti
Mes neplanuojam jokių dovanėlių, vestuvėse bus apie 60 žmonių, be tradicijų. Hm, o dovanos reikalingos? Nes vakaro vedėjas kai kuriuos pats apdovanos, o kad kiekvienam... jei aš būčiau svečiu, man dovanėlė nebūtų reikalinga smile.gif
Atsakyti
user posted image
stai mano dezutes sveciams,jos nedidukes,desiu i jas Ferero rosche saldainiukus smile.gif realybeje grazu,o dar juolabiau kol kas foto neisdziuve klyjai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 01, 17:28)

stai mano dezutes  sveciams,jos nedidukes,desiu i jas Ferero rosche saldainiukus smile.gif realybeje grazu,o dar juolabiau kol kas foto neisdziuve klyjai... doh.gif

grazu-o daryta is paprasto spalvoto popieriasu ar is siek tiek storesnio? g.gif kiek i vidu planuojat det saldainiuku ?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 03 01, 18:31)
grazu-o daryta is paprasto spalvoto popieriasu ar is siek tiek storesnio?  g.gif kiek i vidu planuojat det saldainiuku ?

cia storas popierius smile.gif desim manau po 3 saldainiukus smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 03 01, 17:32)
cia storas popierius smile.gif  desim manau po 3 saldainiukus smile.gif aciu 4u.gif

o kokia iseis savikaina vienos tokios dovaneles?
Atsakyti