Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(Peachgirl @ 2011 02 15, 18:07)
Nezinau, ar cia buvo tokia ideja, pati galvojau apie saldytuvo magnetus su jaunuju atvaizdais ir data ir kokiais zodziais - buvom vestuvese, alu midu gerem... Na cia tik ideja. Yra toks magnetinis foto popierius, tik paziurejau jis storokas, kazin kaip ant jo spausdinasi...

tai su fotoshopu pasidarykit lipdukus ir kokioj fotoatelje paprasykit kad jums padarytu wink.gif ir turesite magnetukus wink.gif
siaip ideja sauni ir negirdeta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2011 02 15, 18:21)
tai su fotoshopu pasidarykit lipdukus ir kokioj fotoatelje paprasykit kad jums padarytu wink.gif ir turesite magnetukus wink.gif
siaip ideja sauni ir negirdeta smile.gif

idėja nebloga tik įdomu, kiek už vieną magnetuką paprašytų lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puella* @ 2011 02 13, 22:05)
Sveikos smile.gif

Mes savo svečiams dovanojome po medaus stiklainiuką smile.gif

Nusipirkau atskirai nedidelių stiklainiukų, medaus ir medžiagėlės, kuri tiko prie mūsų vestuvių spalvos smile.gif

Dovanėlės atrodė taip smile.gif

fantastiska ideja wub.gif o sakykite kokios talpos stiklaineliai?kur pirkote ir kiek kainavo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridute88 @ 2011 02 19, 20:49)
fantastiska ideja wub.gif o sakykite kokios talpos stiklaineliai?kur pirkote ir kiek kainavo? blush2.gif

Dėkui 4u.gif

Tiksliai nepamenu, bet lyg 250 ml talpos smile.gif pirkom maximoj, buvo supakuoti po 20 vnt smile.gif 1 stiklainėlis kažkur 50 ct gavosi thumbup.gif dar dangtelius reikėjo atskirai pirkti, nes buvo supakuoti be jų smile.gif papildomai medžiagėlę pirkau, raikštelius užrišimui, na, ir medus, tai paskaičiavus visai nedaug ir kainavo 1 vnt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Puella* @ 2011 02 19, 21:37)
Dėkui 4u.gif

Tiksliai nepamenu, bet lyg 250 ml talpos smile.gif pirkom maximoj, buvo supakuoti po 20 vnt smile.gif 1 stiklainėlis kažkur 50 ct gavosi thumbup.gif dar dangtelius reikėjo atskirai pirkti, nes buvo supakuoti be jų smile.gif papildomai medžiagėlę pirkau, raikštelius užrišimui, na, ir medus, tai paskaičiavus visai nedaug ir kainavo 1 vnt wink.gif

manau pavogsiu as sita nuostabia ideja 4u.gif o dar vienas klausimelis,kada juos iteikete?ar tiesiog isdeliojote kiekvienam ant stalo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridute88 @ 2011 02 19, 22:08)
manau pavogsiu as sita nuostabia ideja 4u.gif o dar vienas klausimelis,kada juos iteikete?ar tiesiog isdeliojote kiekvienam ant stalo? blush2.gif

Mes teikėm po jaunosios puokštės ir keliaraiščio metimo smile.gif kadangi viskas vyko lauke, kiemelyje, tai po visų tų smagybių, kai svečiai buvo susirinkę į vieną vietą kaip padėką, kad atvyko šią nuostabią mums dieną pasidžiaugti ir atšvęsti kartu įteikėm visiems po stiklainiuką medaus, pasakydami, kad tai dalelė iš mūsų medaus mėnesio, į kurį tuoj vyksime smile.gif tiesiog turėjome visus stiklainiukus sudėję į pintinę, iš jos ėmėm ir dalinom svečiams smile.gif

Ir sau atsiminimui 1 stiklainiuką pasilikom smile.gif ir fotografei, muzikantui taip pat įteikėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puella* @ 2011 02 19, 22:37)
Dėkui 4u.gif

Tiksliai nepamenu, bet lyg 250 ml talpos smile.gif pirkom maximoj, buvo supakuoti po 20 vnt smile.gif 1 stiklainėlis kažkur 50 ct gavosi thumbup.gif dar dangtelius reikėjo atskirai pirkti, nes buvo supakuoti be jų smile.gif papildomai medžiagėlę pirkau, raikštelius užrišimui, na, ir medus, tai paskaičiavus visai nedaug ir kainavo 1 vnt wink.gif

ogo.. tai jusu tokie nemenki stiklainiukai. didoki. smile.gif o kur jus pirkotes medu? ir pries kiek laiko pylete i juos? nesusicukravo medus iki sventes?
musiskiai indukai bus po 25ml - visai mazulyciai, bet tokie mieli dovanoms. tiks smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiltene @ 2011 02 17, 18:20)
user posted image
mano tai tokios buvo, dejau tik rafaelo, man jos tokios mielos ir ant stalo graziai ziurejosi  ax.gif


Kaip gražu ir elegantiška bigsmile.gif Kiek vnt dėjote į dėžutę?

Domėjausi dėl magnetukų - 1 vnt. 5 Lt.

Medus jau labai atsibodęs ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 02 20, 10:30)
Domėjausi dėl magnetukų - 1 vnt. 5 Lt.

Medus jau labai atsibodęs ax.gif

Na man irgi medus atsibodęs, gražu, bet kai visi tai daro, tai norisi kažko kito rolleyes.gif Idėja su magnetukais man patinka, tik nenorėčiau savo atvaizdo ant jų dėti, tas pats liečia ir kai saldainių popieriukus padaro su jaunųjų atvaizdais, man kažkaip .. nea g.gif

Domėjausi tušinukais, tai užsisakant 40vnt (man patinkančių) tušinukų su logotipu, 1vnt kaina 4,39.. tai kas liečia kainą, šiek tiek pigiau nei magnetukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2011 02 20, 09:03)
ogo.. tai jusu tokie nemenki stiklainiukai. didoki. smile.gif o kur jus pirkotes medu? ir pries kiek laiko pylete i juos? nesusicukravo medus iki sventes?
musiskiai indukai bus po 25ml - visai mazulyciai, bet tokie mieli dovanoms. tiks smile.gif  rolleyes.gif

Blogai parašiau dėl talpos blush2.gif biggrin.gif dabar pažiūrėjau, tai parašyta ant stiklainiukų 0,25 smile.gif

Medų pirkom pas pažįstamą, labai šviežias buvo, pilstėm likus keliom dienom iki vestuvių, gal dar kokius kelis mėnesius stiklainiukuose buvo skystas, nesusicukravęs wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 02 20, 11:30)
Kaip gražu ir elegantiška bigsmile.gif Kiek vnt dėjote į dėžutę?

Domėjausi dėl magnetukų - 1 vnt. 5 Lt.

Medus jau labai atsibodęs ax.gif

atsibodes tas medus, bet bus gerai smile.gif ax.gif daugiau jokiu minciu nebuvo, nebent dzema pilti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 02 20, 10:28)
Na man irgi medus atsibodęs, gražu, bet kai visi tai daro, tai norisi kažko kito  rolleyes.gif Idėja su magnetukais man patinka, tik nenorėčiau savo atvaizdo ant jų dėti, tas pats liečia ir kai saldainių popieriukus padaro su jaunųjų atvaizdais, man kažkaip .. nea  g.gif

Domėjausi tušinukais, tai užsisakant 40vnt (man patinkančių) tušinukų su logotipu, 1vnt kaina 4,39.. tai kas liečia kainą, šiek tiek pigiau nei magnetukai  smile.gif


Oi, nea, savo foto nedėtume tikrai smile.gif Galvojau tiesiog datą ir vardus g.gif Ir parinkti spalvas pagal savo tematiką. Užsilipins ant šaldytuvo ir viskas - kaip suvenyrai iš kelionių, tai gal įvesime madą ir iš vestuvių biggrin.gif

Todėl domėsiuosi toliau kur pigiau, bet gerai daro ax.gif
Beje, parašykite čia, jeigu kuri sužinos dar ką nors ta tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Everlasting: 20 vasario 2011 - 23:08