Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(nakvisa @ 2011 01 07, 14:12)
atsiprasau,jei pasikartosiu,bet va dar viena ideja stalui ir dovanai....

Kaip įdomiai bigsmile.gif
Atsakyti
Skaitinejau cia ivairiu minciu susikaupe man,tikrai idejos thumbup.gif
Bet ka patartumete dovnoti sveciam kai ju 110? biggrin.gif
Tiesiog tik dovanom susidaro nemenka suma..
Tai gal dar kas kokiu minciu pasiulytumete?
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 20, 13:45)
Skaitinejau cia ivairiu minciu susikaupe man,tikrai idejos thumbup.gif
Bet ka patartumete dovnoti sveciam kai ju 110? biggrin.gif
Tiesiog tik dovanom susidaro nemenka suma..
Tai gal dar kas kokiu minciu pasiulytumete?

pirmiausia dovanokit tada ne kiekvienam o seimoms arba poroms, neiseis taip barngu. kad kaina butu mazesne turit rinktis is tu dovaneliu, kurias galetumete ir patys pagaminti: migdolai, su prasmemis ant lapuko, i medizgyte ar traskanti popieriuka suvynioti, jusu nuotrauka su padeka, kad siandien sie zmoguciai yra su jumis, po saldainiu dezute 9esu maciusi sanitex, sirdutes formos po 4 lt, jei uzsiimi rankdarbiais, dekupazu gali ir kazka simbolisko sugalvoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2011 01 20, 13:43)
pirmiausia dovanokit tada ne kiekvienam o seimoms arba poroms, neiseis taip barngu. kad kaina butu mazesne turit rinktis is tu dovaneliu, kurias galetumete ir patys pagaminti: migdolai, su prasmemis ant lapuko, i medizgyte ar traskanti popieriuka suvynioti, jusu nuotrauka su padeka, kad siandien sie zmoguciai yra su jumis, po saldainiu dezute 9esu maciusi sanitex, sirdutes formos po 4 lt, jei uzsiimi rankdarbiais, dekupazu gali ir kazka simbolisko sugalvoti wink.gif

bigsmile.gif gera mintis su migdolais,masciau apie tai... mirksiukas.gif
ir norejau dekupaza padaryti ant kokiu stalo padekliuku(busimasis padarytu,nes jis stalius) bet ar zmones tai supras kaip padeka.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 20, 14:53)
bigsmile.gif  gera mintis su migdolais,masciau apie tai... mirksiukas.gif
ir norejau dekupaza padaryti ant kokiu stalo padekliuku(busimasis padarytu,nes jis stalius) bet ar zmones tai supras kaip padeka.. g.gif

kiekvienas savo rankomis gamintas daiktas yra nuostabi dovana. kai zinai, kad zmogus dejo savo pastangas ja darant, negali nevertinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 20, 13:53)
bigsmile.gif   gera mintis su migdolais,masciau apie tai... mirksiukas.gif
ir norejau dekupaza padaryti ant kokiu stalo padekliuku(busimasis padarytu,nes jis stalius) bet ar zmones tai supras kaip padeka.. g.gif


tai galite padekos lapelius prikabinti prie padekliuku. "Aciu, kad esate su mumis" ar kazkas panasaus.
Dar pvz galima, as tokia ideja masciau musu busimoms vestuvems, kiekvienam padeti po obuoli, ismeigti smeigtuka jeigu obuolys neturi sveiko kotelio, su padekos lapeliu. tas lapelis gali buti obuolio lapo formos. smile.gif
ir paprasta, ir su siokia tokia mintim smile.gif smile.gif

p.s. o jeigu turi kantrybes, tai pasigamink daug mazu mini dezeliu ir idek po sokoladini saldainuka ar kad ir tuos minetus migdolus smile.gif
pvz.: http://chocolatesens...s/thankyou.png;
http://www.lauraseco...eddingchocs.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poopa: 20 sausio 2011 - 13:23
QUOTE(Poopa @ 2011 01 20, 14:19)
tai galite padekos lapelius prikabinti prie padekliuku. "Aciu, kad esate su mumis" ar kazkas panasaus.
Dar pvz galima, as tokia ideja masciau musu busimoms vestuvems, kiekvienam padeti po obuoli, ismeigti smeigtuka jeigu obuolys neturi sveiko kotelio, su padekos lapeliu. tas lapelis gali buti obuolio lapo formos.  smile.gif
ir paprasta, ir su siokia tokia mintim smile.gif smile.gif

p.s. o jeigu turi kantrybes, tai pasigamink daug mazu mini dezeliu ir idek po sokoladini saldainuka ar kad ir tuos minetus migdolus :)
pvz.: http://chocolatesens...s/thankyou.png;
http://www.lauraseco...eddingchocs.jpg

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciu jums! tikrai galbut sia ideja pasinaudosiu!
Atsakyti
Kadangi visos temos neperskaičiau, tai gal kažkas jau turėjo tokią idėją, na bet vis gi parašysiu - jei būtų mano vestuvės nupirkčiau po TELELOTO bilietą, būtent tą dieną, vestuvių rytą; sudėčiau į vokelius; ant kiekvieno jų užrašyčiau vardą...

Būtų dar galima parašyti - Mūsų vestuvės - pati geriausia gyvenimo loterija. Mes jau LAIMĖJOM, o Jūs? smile.gif Ačiū, kad buvote šią įsimintiną dieną drauge su mumis...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 21, 20:37)
Kadangi visos temos neperskaičiau, tai gal kažkas jau turėjo tokią idėją, na bet vis gi parašysiu - jei būtų mano vestuvės nupirkčiau po TELELOTO bilietą, būtent tą dieną, vestuvių rytą; sudėčiau į vokelius; ant kiekvieno jų užrašyčiau vardą...

Būtų dar galima parašyti - Mūsų vestuvės - pati geriausia gyvenimo loterija. Mes jau LAIMĖJOM, o Jūs? smile.gif Ačiū, kad buvote šią įsimintiną dieną drauge su mumis...

Labai idomiai sugalvota! mirksiukas.gif
zinau kad mano pazystama irgi neblogai su tele loto bilietais padare. Pakvietimuose irase: Iejimas us tele loto bilietais vienas-jaunikiui,antras-nuotakai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 21, 20:47)
Labai idomiai sugalvota! mirksiukas.gif
zinau kad mano pazystama irgi neblogai su tele loto bilietais padare. Pakvietimuose irase: Iejimas us tele loto bilietais vienas-jaunikiui,antras-nuotakai thumbup.gif

Na del iejimo ideja super su tais loterijos bilietais. Truputi savanaudiska, bet priimtina. smile.gif smile.gif as pastatyciau prie iejimo kazkokia dekoruota dezute ale taupykles principu ir kiekvienas atejes imestu bilietuka. Arba kokia kamstine lenta su juostelem pritaisytom ir galimybe bilietus prisegti mini skalbiniu segtukais ar elementariai smeigtukais. Smagu buti gauti kuo ivairesniu. Parduotuviu kasose ju tokia ivairove smile.gif tik kad niekad paciam zmogui nekyla ranka pirkti ju biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, ar kas taip darė, bet savo šventei planuojame svečiams/atėjusiems pasveikinti daryti atvirukus ala mūsų linksma foto ir užrašas "Ačiū, kad atėjote pasidžiaugti mūsų laime! 2011-xx-xx" smile.gif gal man lengviau, nes su spauda dirbu, tad tokios atvirutės mizerį tekainuos smile.gif
Atsakyti
sveikos besiruosiancios vestuvems. kiekviena galvojam ir norim kad dovaneles butu pigesnes ir mielos sveciams. pas mus buvo dovaneles kartu su stalo kortelem. meduti, kad butu pigiau, pirkom dirbtini, migdolus ir lazdyno riesutus per akcija, stikliukus bazese, ten pigiau. 6 stikliukai - 4lt.


Papildyta:
sorry neiseina ikelt nuotraukos blush2.gif
Atsakyti