Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(weena @ 2010 11 24, 15:10)
kaune as juos bent maciau tarp geliu smile.gif

aciu smile.gif reikes pasiziurinet, gal dar kas kokia ideja mestels idomia smile.gif
Atsakyti
radau informacijos, kad tarp geliu salone vieno graviruoto graikisko riesuto kaina 3 lt ax.gif
Atsakyti
http://www_lasegra_l...m...s&Itemid=50
cia pigiau riesutukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 12 06, 17:15)

aha maciau kazkada irgi si puslapiuka, bet cia kaip suprantu jau uzsisakinet reiktu... nes tam mieste nelabai bunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 12 06, 21:03)
aha maciau kazkada irgi si puslapiuka, bet cia kaip suprantu jau uzsisakinet reiktu... nes tam mieste nelabai bunu smile.gif

uzsakinet, bet manau atsiuntimas jei 5 lt, vistiek uzsakinet labiau apsimoka wink.gif, nes 3 lt man tai barngu uz reisuta smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Man labai patiko idejos su meduciu, su muiliuku, su graikisku riesutu, ar draze saldainiais. Bet pas mus 70 zmoniu!!!vestuves geguzes men. Ka patartumete tiekos zmoniu padovanoti tokiu metu laiku. Sveciams islaidauti nesinori.Nu sumoj 150 lt..daugiau nenoriu duot sad.gif nnes ir taip iseis daug lt...nu 200lt...
Turbut pigiausia saldainukai butu....bet kaip man patiko mintis su medumi...!o kada medu pradeda nesti bites? ax.gif blush2.gif bet ir tas brangiai..eina sau kol supilstytumem i 70 indeliu....nzn verysad.gif
Atsakyti
mes sveciam pirkom miniatiurinius uogienes stiklainiukus,tik etikete pakeisim,uzrasysim gal palinkejima ar kazka panasaus,lyg saldzios musu meiles simboly,tas miniatiurinis stiklainiukas apie 1.20 kainuoja pavertus is eur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ekutee @ 2010 12 18, 01:52)
mes sveciam pirkom miniatiurinius uogienes stiklainiukus,tik etikete pakeisim,uzrasysim gal palinkejima ar kazka panasaus,lyg saldzios musu meiles simboly,tas miniatiurinis stiklainiukas apie 1.20 kainuoja pavertus is eur smile.gif


o is kur pirkote? numesk link'a smile.gif
aciu.

Dzemukai LT po 2,5.
As dar aptikau medaus po 4,5/1vnt. Kiekis didesnis nei dzemo.
Kitur teko matyti medaus po 5,5lt, 6lt.
gal kainos sumazes po svenciu... smile.gif bet man atrodo truputi nerealu.
Atsakyti
QUOTE(Poopa @ 2010 12 18, 12:04)
o is kur pirkote? numesk link'a smile.gif
aciu.

Dzemukai LT po 2,5.
As dar aptikau medaus po 4,5/1vnt. Kiekis didesnis nei dzemo.
Kitur teko matyti medaus po 5,5lt, 6lt.
gal kainos sumazes po svenciu... smile.gif bet man atrodo truputi nerealu.

linko nera.nes pikau airijoj,kiekvienoj maisto prekiu parduotuvej pilna smile.gif tad nebent ji draugu turit uzsieny,galit paprasyt kad parvestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ekutee @ 2010 12 18, 15:34)
linko nera.nes pikau airijoj,kiekvienoj maisto prekiu parduotuvej pilna smile.gif tad nebent ji draugu turit uzsieny,galit paprasyt kad parvestu  smile.gif

Reikės ir mums tokių uogienių paieškoti smile.gif O kol kas galvojame apie jelly beans
user posted image user posted image
Atsakyti
atsiprasau,jei pasikartosiu,bet va dar viena ideja stalui ir dovanai....
reikia tiesiog tiulio gabaliuka apsibresti kokia lekstute apvalia ir i vidu ideti metiniu zirneliu ar marshmallows ar siaip kokiu spalvotu zirneliu,juros akmeneliu suristu juostele, papuosti gelyte,zodziu jusu fantazija.... mirksiukas.gif

Papildyta:
atsiprasau,jei pasikartosiu,bet va dar viena ideja stalui ir dovanai....
Atsakyti
mes savo vestuvese dalyvavusiems svenciam atsisveikininat iteikeme maiseliuka, o jame buvo keli saldainiai su jaunuju foto ir kava airisko kremo skonio , ant maisiuko uzklijavom data ir aciu kad buvote, sveciai buvo patenkinti smile.gif
Atsakyti