Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(kristulia * @ 2010 07 25, 17:28)
musu dovaneles sveciams, kurios kartu buvo ir stalo decoras prie ju dar stovejo stalo korteles  4u.gif



Kokia gera ideja, gaila kad jos nemaciau pries vesuves smile.gif Mes tai eksperimentavom, sakau ir as pasidalinsiu patirtim, gal kam pravers. Tiesiog nenoredami dalinti tortu ir sakociu sumastem padaryti po lauknesli- nupirkom prekybcentryje tokias mazytes Guylian saldainiu dezutes (neatsimenu ar taip rasosi) su 5 ar 6 sokoladiniais saldainiukais juros tema. Pridejome padekos atvirute, kurioje kiekvienam sveciui ar porai asmeniskai padekojome (rasem patys, ranka...). Dar pridejome po pakeli dizainerisku serveteliu juros tematika (nes vestuves vyko laive), perrisom organziniais kaspineliais ir va taip gale visos sventes asmeniskai padekojm kiekvienam atejusiam. Beje, dj, fotografui, laivui ir vedejui taip pat padareme po tokia pacia dovanele, tik voke salia padekos uz pagalba dar buvo ir pinigai...smile.gif
Tiesa, atvirutes padare man individualiai. Kartu su servetelemis jas pirkau vienoj mazoj parduotuvelej, tai ir jums rekomenduoju Parduotuveje. Visi liko suzaveti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 25, 16:28)
musu dovaneles sveciams, kurios kartu buvo ir stalo decoras prie ju dar stovejo stalo korteles  4u.gif


Labai gera mintis... smile.gif Ir manau pamalonina kiekviena sveteli:)
Atsakyti
Pas mus tai svečiai atsiminimui galėjo nusikalti sau monetą. Vienoje pusėje pavaizduota ramunė (jos buvo vestuvių tema), kitoje monograma iš mūsų vardų pirmųjų raidžių su ornamentu ir vestuvių data. Kam stigo jėgų, tai padėjo draugai. bet kiek mačiau, tai visi patys bandė kalti, ir močiutės, ir seneliai smile.gif Manau, kad tai ir graži dovanėlė ir smagi pramoga visiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 08 10, 14:25)
Pas mus tai svečiai atsiminimui galėjo nusikalti sau monetą. Vienoje pusėje pavaizduota ramunė (jos buvo vestuvių tema), kitoje monograma iš mūsų vardų pirmųjų raidžių su ornamentu ir vestuvių data. Kam stigo jėgų, tai padėjo draugai. bet kiek mačiau, tai visi patys bandė kalti, ir močiutės, ir seneliai smile.gif Manau, kad tai ir graži dovanėlė ir smagi pramoga visiems  biggrin.gif

super mintis wink.gif o kaip jas kale? samdete kazka aar kaip?
Atsakyti
Mano vyro firma užsiima šita pramoga, tai nieko samdyti nereikėjo. O kalamos tai jos yra taip: yra kelmas su viena štampo puse, į štampą dedamas tuščias ruošinys (pas mus buvo žalvariniai), ant jo dedama kita štampo pusė ir kali tada su kūju iš visų jėgų biggrin.gif Svarbu gal ne tiek jėga ( nors ji tikrai praverčia), bet tiksliai pataikyti. Dar planavome nupirkti dėkliukus tokius specialius skaidrius, kad galėtų kiekvienas į jį įsidėt, bet truputi pamiršo MB, tai teko be dėkliukų visiems dovanot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 08 10, 11:36)
Mano vyro firma užsiima šita pramoga, tai nieko samdyti nereikėjo. O kalamos tai jos yra taip: yra kelmas su viena štampo puse, į štampą dedamas tuščias ruošinys (pas mus buvo žalvariniai), ant jo dedama kita štampo pusė ir kali tada su kūju iš visų jėgų  biggrin.gif Svarbu gal ne tiek jėga ( nors ji tikrai praverčia), bet tiksliai pataikyti. Dar planavome nupirkti dėkliukus tokius specialius skaidrius, kad galėtų kiekvienas į jį įsidėt, bet truputi pamiršo MB, tai teko be dėkliukų visiems dovanot  ax.gif

nu super...kiek toks malonumas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 08 10, 13:36)
Mano vyro firma užsiima šita pramoga, tai nieko samdyti nereikėjo. O kalamos tai jos yra taip: yra kelmas su viena štampo puse, į štampą dedamas tuščias ruošinys (pas mus buvo žalvariniai), ant jo dedama kita štampo pusė ir kali tada su kūju iš visų jėgų  biggrin.gif Svarbu gal ne tiek jėga ( nors ji tikrai praverčia), bet tiksliai pataikyti. Dar planavome nupirkti dėkliukus tokius specialius skaidrius, kad galėtų kiekvienas į jį įsidėt, bet truputi pamiršo MB, tai teko be dėkliukų visiems dovanot  ax.gif


Man irgi labai įdomu ar brangus šis malonumas ir kokiame mieste.
Atsakyti
Malonumas nepigus, firma yra Vilniuje. Gintarelele, Laimuske, jums smulkiau atrašiau į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zabankstis: 10 rugpjūčio 2010 - 15:48
QUOTE(zabankstis @ 2010 08 10, 16:48)
Malonumas nepigus, firma yra Vilniuje. Gintarelele, Laimuske, jums smulkiau atrašiau į až.

ir man ir man i az, susidomejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 08 10, 16:48)
Malonumas nepigus, firma yra Vilniuje. Gintarelele, Laimuske, jums smulkiau atrašiau į až.

Gal galite ir man i AZ atrasyti labai idomus dalykas, mes irgi vis nezinom ka idomaus ir originalaus sugalvoti g.gif ax.gif
Atsakyti
Is kur čia atėjo ta mada dovanoti svečiams dovanas... g.gif Žinau, kad anksčiau atsisveikinant duodavo kokį butelį ir torto gabaliuką (kai buvau maža, tai visada tėvų su nekantrumu laukiau iš įvairių švenčių, vestuvių, nes gi torto ir saldainių parveždavo ax.gif O dabar atėjo mada dovanoms... Mano manymu, geriausias variantas ką reiktų dovanoti yra saldumynai (pvz. iš Šokolado namų ar pan.), marcipanai, arbata ar kažkas panašaus, ką žmogus ''suvartotų'', nes kiti suvenyrai nemažai kainuoja, o dauguma jų tikrai neįvertins ir net neišpakuos... Neseniai teko dalyvauti viename jubiliejuje, tai dovanojo atsisveikinant tokius vidutinio dydžio grybukus nuo vieno bendro padėklo, kuris visą vakarą puošė saldųjį stalą 4u.gif (ypač, jei vestuvės rudenį)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 12 rugpjūčio 2010 - 23:33
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 13, 00:32)
Is kur čia atėjo ta mada dovanoti svečiams dovanas...  g.gif

As irgi nelabai suprantu tokio dalyko doh.gif mes tai nieko nedovanosim, tegu mum dovanas nesa biggrin.gif
Atsakyti