Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

Sveikos, ką tik perskaičiau visą tėmelę. Išmintingos merginos esat mirksiukas.gif

QUOTE(airiukste @ 2009 12 09, 02:23)
as ir pradejau galvoti apie dovaneles sveciam .ir man lb patiko sertifikatu ideja thumbup.gif ,taciau kai pasakiau SB tai jis sako kam tos dovanos sveciams ,juk jie ir taip iseidami gauna visokiu saldumynu ,bonke ir t.t zodziu vestuviu vaisiu blush2.gif tai merginos kaip jus manot?ar tikrai reikia tu dovaneliu sveciams? g.gif ar cia tik mada uzejus? g.gif

MB buvo lygiai tokios pat minties iki tol, kol negavo dovanėlės krikštynų metu. Jis buvo labai pamalonintas ir iškart sakė, kad ir mes dovanosim atminimo dovanėles svečiams, nors iki tol visai nesuprato prasmės.

QUOTE(zuzla @ 2010 01 22, 13:21)
mada dabar užėjo smile.gif tiesiog mada..

na čia mano nuomonė mirksiukas.gif

Šiaip svečiams Vakaruose dovanėlės vestuvėse dovanojamos nuo XVI a., norėdami padėkoti už buvimą kartu tą dieną.
O Lietuvoje dabar tai madinga.
Bet man labai patinka dovanoti ir nesvarbu, kad tai madinga ar ne. Tiksliai dar nežinom, ką dovanosim, bet galvojam dabar pasėti gėlyčių į vazonėlius (žemaūgių), ir jas padovanoti svečiams.
Atsakyti
o kaip nutaikyti gelytes, kad zydetu tom dienom? o ka per krikstynas gavote dovanu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2010 04 14, 19:29)
o kaip nutaikyti gelytes, kad zydetu tom dienom? o ka per krikstynas gavote dovanu?  g.gif

knygą "Mažosios Laimiuko žinios" parašė Paulius Juodišius, nes vaiko vardas Laimis ir dar pėdutė buvo vaiko įspausta thumbup.gif
O dėl gėlių, nemanau, kad būtinai turi žydėti g.gif
Atsakyti
bet knygutes ideja tai superine wub.gif wub.gif wub.gif eina sau tiktai...
o jusu su gelyte tai irgi labai labai faina smile.gif
Atsakyti
siandien buvau pegase (knygyne), dabar kaip tik akcija knygom, nuziurejau tokiu knygeliu, siaip yra labai ivairiu ir pigiu, uz 5lt yra, tokia gyvenimo sekmes ir panasiom temom, ir kur buna su paveiksliukais ir pan... paksaiciavau kad reiketu man apie 20 knyguciu, parasius dedikacija, manau tikrai butu prisiminimas, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2010 01 26, 12:14)
Sveikos, kaip atminimo dovanėles vis dar siūlau mažyčius perlinius angeliukus  wub.gif Dabar pagaliau atsirado šiek tiek laisvo laiko, tai galėčiau pagaminti, nes paskui mokslai užspaudžia ir nelabai spėju unsure.gif

user posted image

user posted image

Tiesa, tokiais angeliukais galima puošti ir servetėles (angeliukai su "žiedeliu" - foto čia ) arba taures (viela vyniojama ant kotelio - foto čia) 4u.gif Jei ką, brūkštelkit į AŽ  smile.gif


Mes su jaunikiu uzsisakem siuos angeliukus sveciams dovanoti, zinokit tikrai tikrai labai grazuciai, ir mieli labai. Mes laaabai patenkinti, aciu Toast! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedrute @ 2010 04 22, 17:30)
Mes su jaunikiu uzsisakem siuos angeliukus sveciams dovanoti, zinokit tikrai tikrai labai grazuciai, ir mieli labai. Mes laaabai patenkinti, aciu Toast!  4u.gif

blush2.gif Labai džiaugiuos wub.gif
Atsakyti
Nuostabios idejos, mergaites, saunuoles! thumbup.gif
O as radau dar toki pakavimo buda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 26 gegužės 2010 - 16:54
QUOTE(tuatra @ 2010 05 26, 18:54)
Nuostabios idejos, mergaites, saunuoles!  thumbup.gif
O as radau dar toki pakavimo buda

super, man pravers smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad mano vestuvės rudenį, tikrai dovanočiau gėlių sėklų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ЛайМ
@ 2010 04 09, 17:12)
Sveika smile.gif
man irgi patinka tokia mintis, tik nzn kaip tuos degtukus suristi su musu vestuvem... ax.gif  gal issprendet sita klausima? 4u.gif



Manau, įteikiant galėtų būti žodžiai panašiai tokie: "Kai bus šalta - pasišildykit mūsų širdžių šiluma" Ar dar kaip. Su pasišildymu galima sumąstyt ir labai lyriškai, ir šmaikščiai ir erotiškai. Kaip kam arčiau dūšios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2010 01 26, 12:14)
Sveikos, kaip atminimo dovanėles vis dar siūlau mažyčius perlinius angeliukus  wub.gif Dabar pagaliau atsirado šiek tiek laisvo laiko, tai galėčiau pagaminti, nes paskui mokslai užspaudžia ir nelabai spėju unsure.gif

user posted image

user posted image

Tiesa, tokiais angeliukais galima puošti ir servetėles (angeliukai su "žiedeliu" - foto čia ) arba taures (viela vyniojama ant kotelio - foto čia) 4u.gif Jei ką, brūkštelkit į AŽ  smile.gif


Sveika,

o kiek tokie angeliukai kainuoja?
Atsakyti