Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

dar magnetuku, buteliu etikeciu, saldainiu galima surasti
www.zenkliukas.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 03 27, 12:07)
As tau siulyciau prikepti tokiu sausainuku: http://www.pinkcakeb...es/cake118a.jpg
http://www.pinkcakeb...es/cake133a.jpg

pati velykom tkius tik kiausinio formos kepiau! esu prasta konditere, bet per valanda prikepiau kruva skaniu sausainiu, dar per valanda visus dekoravau, super atroso, pigu ir greita  thumbup.gif
dar gali prisipirkti draze saladainiu ir supilstyti i mazus maiseliu, prideti maza rasteli su padeka, kad atvyko
http://www.tinytreas...dyonplatter.JPG
svarbu demesys,o ne kiek ir uz kiek 4u.gif


Kažin po kiek tokių sausainukų supakuoti ? Ir kokiuose maišeliuose juos pateikti ?
Atsakyti
O as noreciau degtuku dezuciu su musu nuotrauka ir kitoj pusej kokiais graziais meiles zodziais ar palinkejimais ax.gif Idomu kur daro ir kiek kainuotu g.gif Gal dar butu visai nieko ir kokius sokoladus taip padaryti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 03 11, 10:32)
O as noreciau degtuku dezuciu su musu nuotrauka ir kitoj pusej kokiais graziais meiles zodziais ar palinkejimais  ax.gif  Idomu kur daro ir kiek kainuotu  g.gif Gal dar butu visai nieko ir kokius sokoladus taip padaryti  wub.gif

o tu nenori pati pasidaryti, juk internete yra sablonas ir instrukcijos kaip pasidaryti paciam ir tai netgi gali asidaryti su Word programa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 03 11, 11:30)
o tu nenori pati pasidaryti, juk internete yra sablonas ir instrukcijos kaip pasidaryti paciam ir tai netgi gali asidaryti su Word programa smile.gif

bigsmile.gif kazin sugebeciau? g.gif o kur ieskoti to sablono?
Atsakyti
as tai manau, kad didelio meno cia nera, tiesiog reikia kantrybes ir laiko

pasidaryk degtuku dezutes pats

Dar vienas pavyzdys Cia

Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 03 11, 12:47)
as tai manau, kad didelio meno cia nera, tiesiog reikia kantrybes ir laiko

pasidaryk degtuku dezutes pats

Dar vienas pavyzdys Cia

Sirdingai dekoju aciuks.gif
Atsakyti
prisiskaiciau cia visko ir minciu kilo. mes tai vasara rinksim zemuoges, jas dziovinsim, paskui ir ubuoliukus skilteles dziovinsim, maisysim arbata pridesim vaistazoliu. radau kelias recepturas kaip galima padaryt, tai ir gaminsim meiles arbata. jei iseis ir medaus stiklainiuka maza idesim. smile.gif
Atsakyti
user posted image

cai vienas is variantu, kaip galima pateikti migdolus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 03 18, 17:35)
prisiskaiciau cia visko ir minciu kilo. mes tai vasara rinksim zemuoges, jas dziovinsim, paskui ir ubuoliukus skilteles dziovinsim, maisysim arbata pridesim vaistazoliu. radau kelias recepturas kaip galima padaryt, tai ir gaminsim meiles arbata. jei iseis ir medaus stiklainiuka maza idesim. smile.gif


Kokia miela mintis:) Aš šiaip gana skeptiškai žiūriu į tas visokias dovanėles svečiams vestuvių proga, bet šita mintis man labai labai patiko. Ir šiaip dovanai nerealu, bet kokia proga:)
Atsakyti
Aš irgi mąstau apie padėkos dovanėles svečiams, ir manau, kad jos bus valgomos biggrin.gif. Kažkaip nesinori, kad kokį niekutį namie numestų į kampą ir tiek tos naudos, o saldūmynas - suvalgys, bet bent jau bus panaudotas pagal paskirtį, o kad tą dovanėlę atsimintų visą gyvenimą - nereikia, svarbu, kad panaudotų ir kad tą akimirką būtų smagu ją gauti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 03 11, 12:32)
O as noreciau degtuku dezuciu su musu nuotrauka ir kitoj pusej kokiais graziais meiles zodziais ar palinkejimais  ax.gif  Idomu kur daro ir kiek kainuotu  g.gif Gal dar butu visai nieko ir kokius sokoladus taip padaryti  wub.gif


Sveika smile.gif
man irgi patinka tokia mintis, tik nzn kaip tuos degtukus suristi su musu vestuvem... ax.gif gal issprendet sita klausima? 4u.gif
Atsakyti