Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(Monikaa @ 2010 01 22, 17:58)
va i a snoriu kazko su mintim, kad paskui nebutu galvojama o kam jie reikalingi  thumbup.gif

tuomet ieskok to kas susije su jusu pora, kas susije su jusu santykiais ir pan, tuomet bus ir idomi dovana ir prasminga... O dovanele tik del dovaneles kazkaip...
Gal tarkim jus labai megstat sokolada, o gal dar kazka, gal pati kazka moki iskepti, as tai tos nuomeones, kad nieko geriau uz suvalgomas dovanas nei dulkiu rinkejus... Ar siaip pati dar galvojau toki varianta, kadangi mano visi draugai ir seima yra knygu megejai buvau galvojusi pagaminti knygu skirtukus, taigi pagalvok kas sieja tave ir tavo svecius gal kazkokie bendrumai, o juos atradus gausi atsakyma ka dovanoti...
Atsakyti
QUOTE(Monikaa @ 2010 01 22, 14:33)
buteliuku nelabai kur randu, gal jus zinote kur ju galima gaut, mazos talpos?


Manau tokiam reikalui tiktų tie midaus rinkiniai - dežutėje kainuoja apie 21 lt yra 6 buteliukai.dar atsirado nauji, bet jau brangesni - 22 lt 3 buteliukai, bet ten ne midus, o lietuviski gerimai - maluninku ir dar kazkokie.. o galvoju gal kokioj specializuotoj parduotuvej tie buteliukai pigiau kainuotu? mano broliene turi senelius Stakliskese, tai is ten lauktuviu buvo parvezus lyg tais sake 18 mokejo uz tuos 6 buteliukus, tai po 3 Lt. gaunasi....

QUOTE(Drute @ 2010 01 22, 17:43)
paaiskinimas, kas per velnias tie 5 migdolai ir kodel...


O gal galit ir cia paaiskinima imest? smile.gif Butu labai idomu paskaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 01 22, 22:30)
Manau tokiam reikalui tiktų tie midaus rinkiniai - dežutėje kainuoja apie 21 lt yra 6 buteliukai.dar atsirado nauji, bet jau brangesni - 22 lt 3 buteliukai, bet ten ne midus, o lietuviski gerimai - maluninku ir dar kazkokie.. o galvoju gal kokioj specializuotoj parduotuvej tie buteliukai pigiau kainuotu? mano broliene turi senelius Stakliskese, tai is ten lauktuviu buvo parvezus lyg tais sake 18 mokejo uz tuos 6 buteliukus, tai po 3 Lt. gaunasi....
O gal galit ir cia paaiskinima imest? smile.gif Butu labai idomu paskaityt smile.gif

stakliskese... g.gif o kaip galima rasti?papasakok placiau ar ci tik kas ten darbuojas gali gaut blush2.gif o tuos midaus rinkinius jau nuziurejom, bet sakom gal dar kur ka rastume mirksiukas.gif nes dar neapsisprende ka daryt, zadejom knygute avo isleist ten surasyt mintis, filosofu ir siaip tokias apie gyvenima, meile ax.gif paskui arbatos ant to ipakavimo savo foto g.gif
Atsakyti
Stakliškės yra Prienų rajone ir ne taip toli nuo Kauno. Nežinau iš kur esat wink.gif
http://www.midus.lt/...roduktai&pid=32 čia jų puslapis. Gal pabandyk kokį emailą parašyt, jei tau reikia daugiau, gal pigiau parduotų? Gal jei imant kokį 10 dėžučių padarytų nuolaidą? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 01 23, 02:47)
Stakliškės yra Prienų rajone ir ne taip toli nuo Kauno. Nežinau iš kur esat wink.gif
http://www.midus.lt/...roduktai&pid=32 čia jų puslapis. Gal pabandyk kokį emailą parašyt, jei tau reikia daugiau, gal pigiau parduotų? Gal jei imant kokį 10 dėžučių padarytų nuolaidą?  cool.gif

Dekui bandysiu skambint ziureti ka jie siulo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip atminimo dovanėles vis dar siūlau mažyčius perlinius angeliukus wub.gif Dabar pagaliau atsirado šiek tiek laisvo laiko, tai galėčiau pagaminti, nes paskui mokslai užspaudžia ir nelabai spėju unsure.gif

user posted image

user posted image

Tiesa, tokiais angeliukais galima puošti ir servetėles (angeliukai su "žiedeliu" - foto čia ) arba taures (viela vyniojama ant kotelio - foto čia) 4u.gif Jei ką, brūkštelkit į AŽ smile.gif
Atsakyti

http://farm4.static....73df5db.jpg?v=0

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kai dariau savo vestuves, nusipirkau migdolus sokolade (labai skanius radau RUTOS parduotuveje) ir nusipirkau zavias dovanu dezutes firmoje Elstera (jei turi savo firmini salona) - kiek pamenu Ispudziu studija. ZOdziu visi sveciai liko suzaveti, kiekviena pora kita diena man paskambino ir padekojo uz saldzia dovanele. Kita diena prie kavos visi valge migdolus ir prisimindavo musu svente. Malonu biggrin.gif
Atsiusciau nuotrauka kaip tai atrode, bet nemoku ikelti, tad siunciu nuoroda is kurios pasirinkau sau dezute http://www.elstera.l...9/categoryid/33
Dezute su grazia juostele man kainavo 2,00lt (zodziu pusl. kaina buvo beveik 4,00lt, bet kai pirkau 50 vnt. dezuciu, jie pardave didmenine kaina - zodziu pirki 1 vnt. tai viena kaina, o kai daugiau - kita).
Saldainiai - uz 2 kilogramus sumokejau 56,00 lt
Taigi uz 156,00lt padariau super staigmena beveik 100 zmonems.
Imoneje, kur pirkau dezutes, uzsisakiau dar sveciu knyga, kadangi jie patys daro, tai padare su musu vardais, priderinta prie mano sukneles spalvos. Nemoku ikelti savo nuotraukos, bet jeigu kazkas iesko tokio dalyko, tai tikrai ju puslapyje ras.

Atsakyti
QUOTE(Mathilde @ 2010 02 04, 17:29)
Sveikos  4u.gif
Kai dariau savo vestuves, nusipirkau migdolus sokolade (labai skanius radau RUTOS parduotuveje) ir nusipirkau zavias dovanu dezutes firmoje Elstera (jei turi savo firmini salona) - kiek pamenu Ispudziu studija. ZOdziu visi sveciai liko suzaveti, kiekviena pora kita diena man paskambino ir padekojo uz saldzia dovanele. Kita diena prie kavos visi valge migdolus ir prisimindavo musu svente. Malonu biggrin.gif
Atsiusciau nuotrauka kaip tai atrode, bet nemoku ikelti, tad siunciu nuoroda is kurios pasirinkau sau dezute http://www.elstera.l...9/categoryid/33
Dezute su grazia juostele man kainavo 2,00lt (zodziu pusl. kaina buvo beveik 4,00lt, bet kai pirkau 50 vnt. dezuciu, jie pardave didmenine kaina - zodziu pirki 1 vnt. tai viena kaina,  o kai daugiau - kita).
Saldainiai - uz 2 kilogramus sumokejau 56,00 lt
Taigi uz 156,00lt padariau super staigmena beveik 100 zmonems.
Imoneje, kur pirkau dezutes, uzsisakiau dar sveciu knyga, kadangi jie patys daro, tai padare su musu vardais, priderinta prie mano sukneles spalvos. Nemoku ikelti savo nuotraukos, bet jeigu kazkas iesko tokio dalyko, tai tikrai ju puslapyje ras.


ikelk per www.radikal.ru mirksiukas.gif nukopijuok nuoroda (kartinka v tekste) i cia. Butu idomu pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mathilde @ 2010 02 04, 17:29)
Sveikos  4u.gif
Kai dariau savo vestuves, nusipirkau migdolus sokolade (labai skanius radau RUTOS parduotuveje)


Isivaizduoju, kad labai grazu buvo... O po kiek migdolu dejai i dezutes? Kiek dezuciu buvo is viso, ta prasme darei viena porai, ar kiekvienam zmogui po viena? Nes as irgi taip pat zadu daryt, tai man idomu, kiek migdolu kilogramu prireiks jei dezuciu bus apie 80 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneliuke: 05 vasario 2010 - 02:02
Sveikos,

As is tikro labiau esu uz tas vadinamas atminimo dovaneles padekos, ar kaip jas bepavadinti. Teko dalyvauti vestuvese apie 10 kartu ir pastoviai tas pats - gauni torto gabala kartais vyno buteli. Tai man atrodo ir mieliau ir paprasciau skaiciuoti ir torta ir vyna tiek kiek bus zmoniu ir kiek bus vartojama, o kad ne dar ir uztektu ideti. doh.gif Todel linkstu prie dovaneles su padeka kiekvienam sveciui, zinau, kad tai bus valgoma, konkreciau nesugalvojau dar.
Atsakyti
O aš kiek dalyvavau tiek tuos migdolus ir gavau smile.gif tai pirmą kartą pagalvojau wow super kaip faina bigsmile.gif smile.gif .. antra kartą buvo aaa.. biggrin.gif o trčia hmmm ir vėl... turbūt idėjų jauniesiems pritrūko rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almantė: 05 vasario 2010 - 19:10