Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

O kas? smile.gif Lauktuvės? Gal ir taip. Bet aš vadinčiau ir atminimo dovanėlėm. Negi neatsiminsi, kad va per tas vestuves gavai dovanų medaus? smile.gif ar ten arbatos? Todėl jos ir turi būti gražiai supakuotos, suvyniotos, širdžiai mielos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 01 21, 12:41)
Negi neatsiminsi, kad va per tas vestuves gavai dovanų medaus? smile.gif ar ten arbatos?


nebent prie progos kokiam pokalbyje, bet šiaip tai gal ne
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 21, 10:44)
tai tada tai ne atminimo dovanėlės... na čia mano toks pamąstymas mastau.gif


Mano nuomone, tai padekos dovaneles, kad ta diena sveciai dalinasi jaunuju dziaugsmu... suvalgykit tuos saldainiukus, o tai tikrai suges wink.gif Tam jie jums ir buvo padovanoti, o ne kad sekcijoj dulketu rolleyes.gif

Mes irgi desim kiekvienam sveciui po dezute su saldainiukais ir padekos laiskeli, kad ta diena jie su mumis...
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 01 22, 21:22)
mes tai dovanojom varpelius baltus, su isgraviruotais musu vardu inicialais ir vestuviu data,su ta mintim kad varpelis laimes ir meiles simbolis, ir kad kai bus liudna jam suskambus sveciai prisimintu mus ir kokie mes ta diena laimingi buvom ir jiem pasidarytu linksmiau kaip buvo mum. Graziai labai atrode, ikeliu kelias fotkes,ir kainavo nebrangiai  smile.gif


Varpeliai! Jėga... pakišot mintį smile.gif 4u.gif
Atsakyti
pas mane kazkaip netycia gavos daug dovaneliu doh.gif vienos buvo stalo korteles- maiselius padariau ir ten sudejau biriu sadainuku.. tai kas norejo tas pasieme atminimui kiti suvalge biggrin.gif neiskente. antra diena dovanojome teveliams tokius didelius "auskinius " varpus (kai pasiilgsit paskambinkit varpu ir mes sugrysim i jusu namus) buvo per vestuves dar du gimtadeniai.. nepaminet vel nei sis nei tas.. dovanojome molinius ragus su tam tikrais ten zodziais... pirsliams vyno deze su vyno visokiais pribumbasais ( gurmanai) ax.gif buvo porele vaiku kurie nese ziedus tai berniukui padovanojom molini suniuka (kaip seimos saugotojas) mergytei kaciuka ( svelnumo meiles kurstytoja) dar dovanojom poroms velgi mazycius molinius vezliukus( vel laimes simbolis ) o pabaigoje kiekvinas gavo po maiseli dovanu su degtines butelaiciu saldainais arbatos pakeliu.... bet mama neiskentus dar ir sakocio pripjauste lotuliukas.gif nu gavos daug bet visi liko patenknti thumbup.gif taip buna kai ruosiesi is anksto ir nepastebi kad tiek priperki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 21, 08:33)
pagalvojau aš apie tuos saldainius, va medutį Skinte įdėjo... o ar atminimo dovanėlė turi būti valgoma? g.gif juk tai atminimo dovanėlė, reiškia kažkas laiks nuo laiko turi priminti apie praėjusią šventę, bet saldainiai suvalgomi, arbata su medum išgeriama ir viskas pamirštama unsure.gif arba stovi, va kaip pas mane tie saldainiai, suges su laiku ir kam to reikėjo...

O man atrodo, kad gali būti ir valgoma dovanėlė, ir nevalgoma. Svarbu, kad būtų iš širdies padovanota. Nors man smagiau praktiškiau smile.gif
Bet dabar buvome vestuvėse, tai draugai išrinko tokias dovanėles praktiškas iš http://www.dovaneles-sveciams.lt . Manau, kad čia nuo kiekvieno asmeniškai priklauso, ką dovanoti ir ar iš viso dovanoti 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
mada dabar užėjo smile.gif tiesiog mada..

na čia mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 22, 13:21)
mada dabar užėjo smile.gif tiesiog mada..

na čia mano nuomonė mirksiukas.gif


Sutinku 100 proc. smile.gif
Atsakyti
Na aš irgi suprantu, kad mada, o ne būtinybė wink.gif Juk jei nieko nedovanosi, tai niekas ir nepasiges smile.gif Padovanosi - bus pamaloninti smile.gif Kažkaip ai.. Koks skirtumas ką dovanoji - svarbu iš širdies wink.gif O jei nėra ir nereikia ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir as suku galevel ka padovonato, saldainia su jaunuju foto galvojau ir maza butelaiti, bet kad buteliuku nelabai kur randu, gal jus zinote kur ju galima gaut, mazos talpos? blush2.gif
o perskaiciusi jusu mintis pagalvojau medaus, sokolado su savo foto ir dar kazkokia smulkena bigsmile.gif , kita mintis kalendoriu, nes vestuves lapkricio menesi tai nebetaip ir daug laukti iki kitu metu. mirksiukas.gif nes norim dobanot kad panaudotu o ne stovetu nereikalingas dgt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 21, 11:44)
tai tada tai ne atminimo dovanėlės... na čia mano toks pamąstymas mastau.gif


as manau, kad pats pavadinimas yra netinkamas, o kad mada sutinku, tiesiog pasiskolinta is kitur. Amerikoje sios dovaneles vadinamos FAVORS... kitaip tariant smulki dovanele...

Nors kazkur skaiciau, kad si tradicija yra rusiska, sveciams kazka padovanoti. Bet jos nebutinai turi buti atsiminimui ir visas valgomas dovanas as su dziaugsmu suslamsciu kita diena po sventes arba praejus savaitei po sventes, taip sakant daigtus reikia naudoti pagal paskirti... ax.gif

Gaila neturiu nuotraukos kokia dovanele as dovanojau, bet tai labiau padekos dovanele, mazas maiselis, 5 migdolai ir mazas laiskelis su padeka, kad buvo kartu su mumis, o kitoje puseje paaiskinimas, kas per velnias tie 5 migdolai ir kodel... Juolab, kad gyvename salyje kur nuotakos visada sveciams dovanoja migdolus...
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 01 22, 18:43)

Gaila neturiu nuotraukos kokia dovanele as dovanojau, bet tai labiau padekos dovanele, mazas maiselis, 5 migdolai ir mazas laiskelis su padeka, kad buvo kartu su mumis, o kitoje puseje paaiskinimas, kas per velnias tie 5 migdolai ir kodel... Juolab, kad gyvename salyje kur nuotakos visada sveciams dovanoja migdolus...

va i a snoriu kazko su mintim, kad paskui nebutu galvojama o kam jie reikalingi thumbup.gif
Atsakyti