Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

Bet "ta mada" man tokia maloni atrodo, tiesiog pagarba, demesys sveciui smile.gif aisku, viskas nuo galimybiu priklauso, bet manau daug grazau sveciui kokia dovanele is vestuviu parsinesti, o ne gabala sakocio...
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2009 12 09, 14:55)
Bet "ta mada" man tokia maloni atrodo, tiesiog pagarba, demesys sveciui smile.gif aisku, viskas nuo galimybiu priklauso, bet manau daug grazau sveciui kokia dovanele is vestuviu parsinesti, o ne gabala sakocio...


o kur dėt šakotį?
Atsakyti
man valgomos dovanos yra priimtinesnes nei visokie niekuciai, kuriu nei ismest, nei kur pasidet.
Atsakyti
Bet tai galima ir praktiškų smulkmenėlių padovanoti, o nebūtinai tokių, kurios dulkėtų ant lentynų 4u.gif aš irgi nemėgstu tokių daikčiukų, kuriuos nežinai kur dėti tongue.gif
Atsakyti
Puikiausia dovanele jaunuju nuotrauka arba nuotrauka su jaunaisiais.
Atsakyti
as tai pripirkau mazyciu dovanu maiseliu pridejau visokiu saldainiu maza mazyte fleskute dektines su musu notrauka kurioje uzrasem jaunavedzi meiles laiskai ir arbatos zaliosios ax.gif bet mano mama neiskente dalijo ir sakoti vistiek lotuliukas.gif bet gerai nes taip liko 4 doh.gif
Atsakyti
Siaip teko restorane gauti irgi tokia maza dovanele, kuri buvo labai miela ir tikrai tiktu sveciams per vestuves - mazute dezute, o joje 2 ranku darbo saldainiai - graziai perrista kaspinu. Tokia maloni smulkmena man pasirode... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 01 20, 10:33)
Siaip teko restorane gauti irgi tokia maza dovanele, kuri buvo labai miela ir tikrai tiktu sveciams per vestuves - mazute dezute, o joje 2 ranku darbo saldainiai - graziai perrista kaspinu. Tokia maloni smulkmena man pasirode... wub.gif


gavom ir mes tokią per draugų vestuves... guli nuo rugsėjo... ką daryt su jais... suvalgyt ir pamiršt ar tegu ir toliau gražiai stovi mastau.gif
Atsakyti
Arbata ir sausainiai:
user posted image

Medutis
user posted image
Atsakyti
pagalvojau aš apie tuos saldainius, va medutį Skinte įdėjo... o ar atminimo dovanėlė turi būti valgoma? g.gif juk tai atminimo dovanėlė, reiškia kažkas laiks nuo laiko turi priminti apie praėjusią šventę, bet saldainiai suvalgomi, arbata su medum išgeriama ir viskas pamirštama unsure.gif arba stovi, va kaip pas mane tie saldainiai, suges su laiku ir kam to reikėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 21 sausio 2010 - 07:34
Na kiekvienas elgiasi individualiai smile.gif Vieni, jei jaučia kažkokius sentimentus laiko pasidėję, kiti parvykę pasitaiso arbatos su medum. išgeria, prisimena vestuves. Tai tiesiog maža smulkmena, dėmesys parodytas žmonėms, kurie dalyvavo jūsų šventėj smile.gif Kažkaip nesureikšminu ir nekaupiu detalių visokių. Man kaip tik patinka labiau "suvartojami" dalykai - saldainiai, sausainiai, medus ar tas pats alkoholis, negu kokia žvakutė ar siuvenyras, nes neturiu jų kur dėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2010 01 21, 11:37)
Man kaip tik patinka labiau "suvartojami" dalykai - saldainiai, sausainiai, medus ar tas pats alkoholis


tai tada tai ne atminimo dovanėlės... na čia mano toks pamąstymas mastau.gif
Atsakyti