Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 19, 13:30)
Aciukas,uz informacija  mirksiukas.gif  4u.gif manau gryzus i Lt. reikes nulekti pasiziureti.  rolleyes.gif
Aciukas, 4u.gif Man taipat labai patiko,ant tos korteles uzrasysim keleta padekos zodziu - turetu graziai atrodyti.  wub.gif Kas svarbiausiai sumokejau tikrai labai nedaug, bigsmile.gif cia UK parduotuveje viena dezute kainuoja 1.45 svaro, o as uz 50 sumokejau 11 svaru  thumbup.gif Cia mano dezutes , o cia visos dezutes

O aš pirkau dėžutes iš čia http://www.dovaneles-sveciams.lt
Ir dėjau tiesiog paprastus saldainiukus. Pirksiu ir krikštynoms, tik nežinau, kurias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 20, 02:00)
Idomu,o kiek gramu reiketu? g.gif  4u.gif


Na mes desime po viena ta burbula-arbatzole i maiseli smile.gif ir ta maiseli poto i dezute smile.gif
Atsakyti
Rankų darbo angeliukas, manau, į maišelį dar įdėjus, tarkim, saldainių ir kortelę išeitų visai miela dovanėlė svečiams rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2009 05 28, 16:07)
Rankų darbo angeliukas, manau, į maišelį dar įdėjus, tarkim,  saldainių ir kortelę išeitų visai miela dovanėlė svečiams rolleyes.gif

user posted image


aha smile.gif maloni ir svelnia tokia smile.gif
Atsakyti
labuka,

arteja mano seses vestuves,tai uzsakinesim (jei kas apsiims uzsakyti 4u.gif ) dezutes sveciu dovanoms,gal dar kazkas nretu kazka uzsisakyti,tai manau pigiau butu blush2.gif psl.cia :

My Webpage

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2009 05 28, 14:07)
Rankų darbo angeliukas, manau, į maišelį dar įdėjus, tarkim,  saldainių ir kortelę išeitų visai miela dovanėlė svečiams rolleyes.gif

user posted image


Grazus tas angeliukas wub.gif tik as nezinau kaip ji pasidaryti g.gif O tu pati darysiesi?
Atsakyti
QUOTE(angeber @ 2009 06 11, 14:59)
Grazus tas angeliukas  wub.gif  tik as nezinau kaip ji pasidaryti  g.gif  O tu pati darysiesi?

Ačiū 4u.gif Savo šventei būtinai kažkada pasidarysiu, o kolkas darau pagal užsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, mergytės už daug šaunių idėjų 4u.gif thumbup.gif Smagu, kad ši tema į "temą" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebuklaz: 14 birželio 2009 - 12:17
QUOTE(Ilva @ 2009 01 06, 16:20)
O mes dovanojom visiem po mažą kaktusiuką vazonėlyje - kad nenumestų kur dovanos į šoną, o nuolat ja rūpintųsi ir tokiu būdu prisimintų mus  smile.gif


super ideja smile.gif mes galvojam apie medu bet dabar jau pradejau dvejoti smile.gif vazonelis prasmingiau gal smile.gif aciu uz ideja 4u.gif
Atsakyti
o mes sveciams dovanojome kori. nupirkome pas dieduka turguje didelius gabalus, supjaustem ir iviniojome i celofanini ale maisiuka ir aprisome juostele. Buvo super grazu
Atsakyti
Paisgaminom magnetukus su musu atvaizdais, i tiulini maisiuka idejom akmenuku, susukom is dekoratyvinio zalios spalvos pluosto lizdelius, ir itubdem magnetuka smile.gif perrisom ta maisiuka zalia juostele, ir gavosi labai graziai smile.gif tokios dovaneles buvo visiems smile.gif
Atsakyti
Mes svečiams žadame įteikti tokias atminimo dovanėles: į lininį maišelį įdėti saldainiuką-boružėlę ir kortelę, kur bus užrašyta padėka.
Anksčiau buvau sumasčiusi daryti kažką panašaus kaip būna kvepalų mėginukai: į atvirutės vidų prisegti permatomą mažiuką maišiuką su saldainiukais, bet tokių maišiukų nepavyko rasti pirkti, o daryti nelabai yra laiko, tad teko keisti dovanėlės idėją smile.gif
Atsakyti