Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

Pasinaudojusi vienos forumietes ideja, as padariau tokias ne tiek atminimo, kiek padekos simbolines dovaneles sveciams smile.gif Maiseliai su rafaelo saldainiais ir padekos rastelis.
Atsakyti
Mes savo sveciams i dezute desime po arbatzoles - burbulas, kuris vandenyje issiskleidzia i gele smile.gif (nezinau ar cia as aiskiai parasiau doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2009 05 18, 20:03)
Mes savo sveciams i dezute desime po arbatzoles - burbulas, kuris vandenyje issiskleidzia i gele smile.gif (nezinau ar cia as aiskiai parasiau  doh.gif )

O kur tokiu galima rasti,ir kokia kainyte? rolleyes.gif manau turetu labai graziai atrodyti bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2009 05 18, 23:03)
Mes savo sveciams i dezute desime po arbatzoles - burbulas, kuris vandenyje issiskleidzia i gele smile.gif (nezinau ar cia as aiskiai parasiau  doh.gif )


Gana aiskiai smile.gif grazu turi buti tikrai, svarbu, kad visi suprastu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 19, 02:25)
O kur tokiu galima rasti,ir kokia kainyte? rolleyes.gif manau turetu labai graziai atrodyti bigsmile.gif  thumbup.gif


Man atrodo, kad skonis ir kvapas parduotuvese tokiu gelyciu buna smile.gif ir presto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2009 05 18, 21:37)
Pasinaudojusi vienos forumietes ideja, as padariau tokias ne tiek atminimo, kiek padekos simbolines dovaneles sveciams smile.gif Maiseliai su rafaelo saldainiais ir padekos rastelis.


clap.gif kaip smagu, kad praverte mano ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 05 19, 08:51)
clap.gif  kaip smagu, kad praverte mano ideja thumbup.gif


Joa, labai praveste drinks_cheers.gif Dekui mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 09, 02:33)
Labukas 4u.gif ,as va nusipirkau is ebay 50 dezuciu su mazytem kortelem ant kuriu parasysim keleta trumpu padekos zodeliu  rolleyes.gif tik dar nesugalvojom ka i vidu desim,na bet laiko turim labaidaug tai spesim.. hihihi.gif

user posted image


Labai grazu ir kompaktiska 4u.gif Gali parasyti tikslu adresuka is kur pirkai ? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 19, 05:28)
Man atrodo, kad skonis ir kvapas parduotuvese tokiu gelyciu buna smile.gif ir presto smile.gif

Aciukas,uz informacija mirksiukas.gif 4u.gif manau gryzus i Lt. reikes nulekti pasiziureti. rolleyes.gif

QUOTE(Buniaska @ 2009 05 19, 08:24)
Labai grazu ir kompaktiska  4u.gif  Gali parasyti tikslu adresuka is kur pirkai ? Buciau labai dekinga  smile.gif

Aciukas, 4u.gif Man taipat labai patiko,ant tos korteles uzrasysim keleta padekos zodziu - turetu graziai atrodyti. wub.gif Kas svarbiausiai sumokejau tikrai labai nedaug, bigsmile.gif cia UK parduotuveje viena dezute kainuoja 1.45 svaro, o as uz 50 sumokejau 11 svaru thumbup.gif Cia mano dezutes , o cia visos dezutes
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 19, 03:25)
O kur tokiu galima rasti,ir kokia kainyte? rolleyes.gif manau turetu labai graziai atrodyti bigsmile.gif  thumbup.gif


Preste ir visose kitose arbatinese.. O simtas gramu apie 25-30 lt (bet reikia tiksliau pas juos ziureti..)
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2009 05 19, 19:08)
Preste ir visose kitose arbatinese.. O simtas gramu apie 25-30 lt (bet reikia tiksliau pas juos ziureti..)

Idomu,o kiek gramu reiketu? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina.J @ 2009 05 20, 01:00)
Idomu,o kiek gramu reiketu? g.gif  4u.gif


as vakar del idomumo nusipirkau viena sirdele tokia, tai kainava 3,80 lt, o 100gr/39 lt...
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 20, 07:31)
as vakar del idomumo nusipirkau viena sirdele tokia, tai kainava 3,80 lt, o 100gr/39 lt...

Tai gal ir nebloga kainyte.. rolleyes.gif O jau isbandiai? bigsmile.gif
Atsakyti