Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(Ievuliuks @ 2009 05 09, 22:34)
Sveikos mergaites,
as tai sugalvojau taip: kadangi pati meistravausi pakvietimus, tai liko nemazai gero bordinio popieriaus  ax.gif ant stalo vistiek reikia korteliu, tai sokolado namuose nusipirkau dezute saldainiams ir pagal ja padarysiu is savo popieriaus dezutes  ax.gif i jas desiu saldainiukus sirdies formos ir maza lapiuka su mintimi apie meile  ax.gif ir kazkaip bandysiu pritvirtinti kortele su vardu ax.gif
na, kazkokia asmeniska dovanele kiekvienam gausis  ax.gif  blush2.gif


Kolkas ir mes galvojame taip daryti (rasiau jau apie tai smile.gif ), taciau laiko dar turim apgalvoti smile.gif o kada jusu vestuves? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sputnik: 10 gegužės 2009 - 07:41
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 10, 08:41)
Kolkas ir mes galvojame taip daryti (rasiau jau apie tai smile.gif  ), taciau laiko dar turim apgalvoti smile.gif o kada jusu vestuves?  ax.gif


Liepos 4 diena 4u.gif tik dar abejoju ar reikia daryti visiems laukneselius a ne? Na, su sausainiais, buteliukais ir t.t. g.gif
O jusu kada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 05 10, 14:44)
Liepos 4 diena  4u.gif tik dar abejoju ar reikia daryti visiems laukneselius a ne? Na, su sausainiais, buteliukais ir t.t.  g.gif
O jusu kada?  ax.gif


Mes rugsejo 12 smile.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif

na mes irgi darysim dovaneles sveciams...tikslaiu dezutes jau padariau reikia sugalvoti ka i jas deti..sokoladiniu saldainiu nedesiu nes vestuves liepos 4 ir kai istis sokoladas nebus labai faina blush2.gif tai riekia sumastyt gal kas matet mazu metaliniu ar baltu varpeliu kur pirkti?
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2009 05 13, 13:41)
sveikutes smile.gif

na mes irgi darysim dovaneles sveciams...tikslaiu dezutes jau padariau reikia sugalvoti ka i jas deti..sokoladiniu saldainiu nedesiu nes vestuves liepos 4 ir kai istis sokoladas nebus labai faina  blush2.gif tai riekia sumastyt gal kas matet mazu metaliniu ar baltu varpeliu kur pirkti?


Mes kai buvom vestuvese, tai sveciams dovanojo riesutus, 5 skoniu, tai reiskia, kad ir gyvenimas buna ivairiapusiskas smile.gif nuotaka buvo Italijos megeja, tai cia Italijoje taip daro, man atrodo smile.gif as pabandysiu veliau nuotrauka ikelti smile.gif
Atsakyti
Aš galu pasiulyti nebloga iddeja vestuviu atminimo dovanelems sudeti - tai dezuciu tortas.I vidu galima deti ir vardinius saldainiukus ir padekos korteles ir ka tik fantazija sugalvos.ir papuosti galima ivairiai - arba is karto darant teksturini ir spalvota maketa, arba lankstant is teksturinio poieriaus ir po to jau dekoruojant kaspineliais gelytemis r pan.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O man tas tortas labai graziai atrodo, bet nenoreciau savo vestuvese tokio torto ax.gif
nes kai kiekvienas pradeda traukti po trikampeli, jokio torto nebelieka, ir grozis bendras dingsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 13, 21:45)
O man tas tortas labai graziai atrodo, bet nenoreciau savo vestuvese tokio torto  ax.gif
nes kai kiekvienas pradeda traukti po trikampeli, jokio torto nebelieka, ir grozis bendras dingsta smile.gif

Nereikia duoti bet kada ir kas nori traukyt dezutes, siaip jis isdalinamas kai jau sveciais skirstytis pradeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 05 15, 01:15)
[size=1][/size]
Nereikia duoti bet kada ir kas nori traukyt dezutes, siaip jis isdalinamas kai jau sveciais skirstytis pradeda  mirksiukas.gif


mm g.gif na taip, nepagalvojau, kad it taip galima daryti smile.gif
bet vistiek man povienes dovaneles kazkoki isskirtinuma suteikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 05 15, 01:15)
[size=1][/size]
Nereikia duoti bet kada ir kas nori traukyt dezutes, siaip jis isdalinamas kai jau sveciais skirstytis pradeda  mirksiukas.gif


Apie tai nepagalvojau ax.gif smile.gif
bet man povienes dovanos isskirtinuma turi kazkoki smile.gif
Atsakyti
Sorry uz vienodas zinutes, 4u.gif su inetu kazkas buvo g.gif
Atsakyti
Pas mus buvo pasiutos medziagines rozytes ir padetos kiekvienam sveciui, visi pasieme atminimui, kai nuvaziuojame i svecius, labai malonu matyti garbingoje vietoje pasideta rozyte. smile.gif
O tevams ir seneliams kitos dovanos. smile.gif
Atsakyti