Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(linoosikas @ 2009 04 29, 08:16)
maiselius pirkau "Panoramoj", pirmam aukste, parduotuve berods "Tiimari" vadinasi (ten daug visokiu smulkmenu yra). O patys maiseliai gulejo mazdaug viduryje parduotuves vos kairiau tokiose lentynose. Vienam ipakavime 5 maiseliai, kaina 4,99 lt.  smile.gif


Dekui uz info.
Atsakyti
Sveikos pirkau mazu organzos sidabrines spalvos maiseliu 50,man ju tiek nereikes, jei kam reikes, parduociau kokius 25. Jie bus pas mane geguzes 21 d.
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 05 08, 10:40)
Sveikos pirkau mazu organzos sidabrines spalvos maiseliu 50,man ju tiek nereikes, jei kam reikes, parduociau kokius 25. Jie bus pas mane geguzes 21 d.


Kažin kokio dydžio maišeliai ir kokia vnt, kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*kita* @ 2009 05 08, 18:55)
Kažin kokio dydžio maišeliai ir kokia vnt, kaina? ax.gif

7,5 ant 10 cm as nezinau kokia ju kaina pardeje, tai pigiau nei pardeje butu 4u.gif is az parasyk emaila, atsiusiu foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelicious: 08 gegužės 2009 - 18:29
Labukas 4u.gif ,as va nusipirkau is ebay 50 dezuciu su mazytem kortelem ant kuriu parasysim keleta trumpu padekos zodeliu rolleyes.gif tik dar nesugalvojom ka i vidu desim,na bet laiko turim labaidaug tai spesim.. hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Vat ir mes pagalvojame nupirkti tokiu panasiu dezuciu, o i vidu idesim saldainiu (sirdeliu formos) ivairiu skoniu smile.gif
Atsakyti
o kur tu saldainiu sirdeles formos buna pirkti?ir kiek kainuoja jie?
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 05 09, 11:50)
o kur tu saldainiu sirdeles formos buna pirkti?ir kiek kainuoja jie?


siaip visuose sokolado namai, meistai, sokoladas parduotuvese smile.gif del kainos tai zinau kad pagal gramus skaiciuojama, dabar 100gr/10,90 taciau manau reikia deretis su jais, kai daugiau uzsakyneji. Bet dar asmeniskai nesidomejau... ax.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma sputnik smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
as tai sugalvojau taip: kadangi pati meistravausi pakvietimus, tai liko nemazai gero bordinio popieriaus ax.gif ant stalo vistiek reikia korteliu, tai sokolado namuose nusipirkau dezute saldainiams ir pagal ja padarysiu is savo popieriaus dezutes ax.gif i jas desiu saldainiukus sirdies formos ir maza lapiuka su mintimi apie meile ax.gif ir kazkaip bandysiu pritvirtinti kortele su vardu ax.gif
na, kazkokia asmeniska dovanele kiekvienam gausis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 05 09, 22:34)
Sveikos mergaites,
as tai sugalvojau taip: kadangi pati meistravausi pakvietimus, tai liko nemazai gero bordinio popieriaus  ax.gif ant stalo vistiek reikia korteliu, tai sokolado namuose nusipirkau dezute saldainiams ir pagal ja padarysiu is savo popieriaus dezutes  ax.gif i jas desiu saldainiukus sirdies formos ir maza lapiuka su mintimi apie meile  ax.gif ir kazkaip bandysiu pritvirtinti kortele su vardu ax.gif
na, kazkokia asmeniska dovanele kiekvienam gausis  ax.gif  blush2.gif


manau bus labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 05 09, 22:41)
manau bus labai grazu thumbup.gif


aciuks.gif
Atsakyti