Įkraunama...
Įkraunama...

Atminimo dovanėlės vestuvių šventės dalyviams

QUOTE(magnifica @ 2009 01 12, 22:26)
Na, nžn, kodėl jei taip pasirinko, bet...
Drambliai juk neša sėkmę ax.gif O pritaikant juos man - kolekcionuoju drambliukus iš įvairių šalių ir visi mano draugai puikiai žino, kad esu dėl jų išprotėjusi  bigsmile.gif Taigi jie tikrai galvotų, kad dovanoju tokias dovanėles su didele meile ir padėka wub.gif
Na, nžn, bet jei šią idėją įgyvendinčiau, tikrai sugalvočiau, kaip tai "pateikti" 4u.gif


Na puslapyje nera sudetos visos prekes, reikia eiti i parduotuve. O drambliukas tai puiki dovana manau 4u.gif nes juk nesa sekme 4u.gif o dar jei tu kolekcionuoji,tai tikrai tiktu 4u.gif
Atsakyti
Prisijungsiu ir as prie jusu diskusiju 4u.gif As ilgai masciau galvojau ka cia man sugalvojus biggrin.gif ir paglaiu sumasciau bigsmile.gif nieko nelaukus imiausi darbo rolleyes.gif nusipirkau popieriaus ir su programa corelio padariau vokelis cd diskui su musu nuotrauka, kitoje ouseje sukurtas padekos rastelis, o viduje cd su auksinemis meiles dainomis ax.gif idedu nuotraukytes kad isivaizduotumete ka cia prikuriau thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semita: 05 vasario 2009 - 18:47
neziodel bet man labai miela yra sausainiukai arba draze maiselyje. ax.gif atrodo, kad dalele savo meiles padovanoji draugams.

nors dalyvavau keliose vestuvese, niekas jokiu dovaneliu nedave g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZamZar @ 2009 02 10, 20:06)
neziodel bet man labai miela yra sausainiukai arba draze maiselyje.  ax.gif  atrodo, kad dalele savo meiles padovanoji draugams.
nors dalyvavau keliose vestuvese, niekas jokiu dovaneliu nedave  g.gif

aš irgi mąstau apie saldainiukus maišeliuose bigsmile.gif tik vat klausimas - kokius saldainiukus pirkti ir kur maišelių ieškot? g.gif
Na, mums vienose vestuvėse buvo padėta po dėžutę su dviem saldainiais 4u.gif
Atsakyti
o maiselius gali atstoti tiulis,graziai kaspineliu suristas,kiti spausdina data ir jaunuju vardus ant juosteliu mirksiukas.gif man vedeja patare ne draze deti,o po keleta riesutu,nes tai laimes,gyvybes zenklas ax.gif manau grazu....
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 02 11, 22:53)
o maiselius gali atstoti tiulis,graziai  kaspineliu suristas,kiti spausdina data ir jaunuju vardus ant juosteliu mirksiukas.gif man vedeja patare ne draze deti,o po keleta riesutu,nes tai laimes,gyvybes zenklas ax.gif manau grazu....

g.gif o gal geriau organza plona, negu tiulis
Atsakyti
agam,pritariu drinks_cheers.gif ,organza bus graziau thumbup.gif jau juosteles nusipirkau surisimui tongue.gif
Atsakyti
uzsakoves leidimu,ikeliu kaip ji sugalvojo itekti atminimo dovaneles
user posted image

user posted image
Atsakyti
garzu tongue.gif o kas viduje ax.gif
Atsakyti
o as sumasciau, kad reikia, padekoti sveciams. va ka sumasciau :
kadangi vestuves pavasary, bus medis ( na, saka labai sakota kokiam vazone ar pan.), o ant medzio saku, bus po maisely su sveciu vardais, o viduje gero sokolado saldainiai. sugalvosiu kazka tolio smaikstaus ar grazaus pasakyti sveciams pvz.: dalinames musu pirmojo seimos medzio vaisiais su jumis, paciais brangiausiais ar pan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 02 22, 14:46)
garzu  tongue.gif o kas viduje ax.gif

vafliniai didesni saldainiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 02 24, 14:19)
As tai su ta mintim kad padekoti reiktu visiems (ne del atsiminimo o del padekos) tai padovanosim rinkinuka: zkavutes su zvakide, smilkalai su smilkaline ir akmenukai graziam padekliuke kompozicijai pasidaryti. Viskas grazioje dezuteje, kuria mes dar supakuosim pagal vestuviu spalvine gama ir tematika, o pulkui ir tevams dovanosime taures graviruotas (kaip ir jaunuju) su data ir vardais o cia tai prisiminimui labiau.

o kiek maždaug žmogui gavosi? g.gif
Atsakyti