Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs ginekologai Alytuje

QUOTE(Agonija @ 2009 03 04, 09:30)
Mergaite, ramiakas, gydytoja nuostabi ir tikra savo darbo profesionalė. O kad tamstelė kažko nesuprato ir puolė į isteriją, tai jau čia reiktų pas psichiatrą kreiptis o ne pas ginekologą  lotuliukas.gif


nu kaip šitaip galima rašyti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2009 03 04, 11:27)
nu kaip šitaip galima rašyti  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Dešine ranka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agonija @ 2009 03 04, 11:12)
Dešine ranka  smile.gif


na kaip matau šiuo klausimu nelabai turit ką pasakyti...sėkmės 4u.gif diskusija neverta dėmesio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisiskaiciau cia ivairiu atsiliepimu apie gydytojus, bet manau kiekvienu atveju visko gali buti, ir kiek galvu tiek nuomoniu. Pavyzdziui as lankausi pas Adomaitiene ir esu patenkinta jos prieziura, kai pradzioj nestumo kilo komplikaciju islaike apie pora menesiu ant biletenio ir dar test ir test norejo, liepe ilsetis.
Taigi svarbiausia ne kokia gydytoja pasirinkti bet buti pacioms sveikoms ir laimingai isnesioti savo pyplius 4u.gif
ir maziau stresuot, juk tai kenkia
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2009 03 04, 11:27)
nu kaip šitaip galima rašyti  blink.gif  blink.gif  blink.gif

raso taip tik del to, kad pati su tuo nesusidurusi ir kaip matosi, nenusimananti..matyt tik karta daktarui pute parode ir dabar reiskiasi :lotuliukas:nekreip demesio...naujoke juk dar.... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubuke: 05 kovo 2009 - 17:14
QUOTE(bubuke @ 2009 03 05, 17:14)
raso taip tik del to, kad pati su tuo nesusidurusi ir kaip matosi, nenusimananti..matyt tik karta daktarui pute parode ir dabar reiskiasi :lotuliukas:nekreip demesio...naujoke juk dar.... blink.gif


greičiausiai tu teisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2009 03 05, 18:14)
raso taip tik del to, kad pati su tuo nesusidurusi ir kaip matosi, nenusimananti..matyt tik karta daktarui pute parode ir dabar reiskiasi :lotuliukas:nekreip demesio...naujoke juk dar.... blink.gif


duodat jus cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif

seip as pas Kazleniene visada vaikstau ir jinai man visai nieko.. ir nescia pas ja lankiausi ir lyti anksti pasake tokia kokia ir yra, ir prieziura gera buvo, tik man labai nepatinka jos kisimas tu reklaminiu receptu doh.gif ...na bet kiekviena turi savo patirti mirksiukas.gif
Atsakyti
Lankausi pas Stravinskienę, bet kažko ji man nelabai patinka verysad.gif Laukiuosi pirmo vaikelio, ir per apsilankymus vis ko nors paklausiu - tai ji labai trumpai išberia kažką ir tiek... arba pasako kai eisi pas savo vidaus gydytoja - pasiklausk g.gif
Gal sakau reikia jai kokią dovanėlę nunešti, nes kiek girdėjau iš aplinkinių moterų, tai kone visos duoda gydytojoms arba pinigais kiekvieną kartą arba kokią dovanėlę.
Patarkit moterys, nes neturiu visai lankymosi pas gydytojus praktikos.
O gal pas kitą kokią ginekologę dar papildomai lankytis? Bet kaip jos ten abi tą patį darbą dirbs ir kur žymės, negi į tą pačią nėščiosios kortelę? g.gif

Help 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2009 03 17, 12:57)
Lankausi pas Stravinskienę, bet kažko ji man nelabai patinka verysad.gif  Laukiuosi pirmo vaikelio, ir per apsilankymus vis ko nors paklausiu - tai ji labai trumpai išberia kažką ir tiek... arba pasako kai eisi pas savo vidaus gydytoja - pasiklausk g.gif
Gal sakau reikia jai kokią dovanėlę nunešti, nes kiek girdėjau iš aplinkinių moterų, tai kone visos duoda gydytojoms arba pinigais kiekvieną kartą arba kokią dovanėlę.
Patarkit moterys, nes neturiu visai lankymosi pas gydytojus praktikos.
O gal pas kitą kokią ginekologę dar papildomai lankytis? Bet kaip jos ten abi tą patį darbą dirbs ir kur žymės, negi į tą pačią nėščiosios kortelę? g.gif

Help 4u.gif

aš pas ją lankiausi prieš kelis metus, tai man ji schmoll.gif aš manau jeigu tau ji nepatinka, reikia pakeisti gydytoją mirksiukas.gif o kiekvieną kartą eiti ir nešti dovanas, tai nesąmonė doh.gif čia mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gžima: 17 kovo 2009 - 14:21
O į kokią gydytoją Jūs pakeitėte?

QUOTE(Gžima @ 2009 03 17, 16:20)
aš pas ją lankiausi prieš kelis metus, tai man ji schmoll.gif aš manau jeigu tau ji nepatinka, reikia pakeisti gydytoją mirksiukas.gif  o kiekvieną kartą eiti ir nešti dovanas, tai nesąmonė doh.gif čia mano nuomonė mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2009 03 17, 15:35)
O į kokią gydytoją Jūs pakeitėte?

buvo gydytoja Gerda Holcman thumbup.gif thumbup.gif bet ji dabar jau nebedirba mirksiukas.gif o dabar einu pas R.Morkūnaitę, man labai ji patinka, dar taip nebuvo, kad uždavus klausimą negaučiau atsakymo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
niekada niekam nieko nenešiau...ir nenešiu...o nusiskundimų irgi niekam neturiu thumbup.gif
Atsakyti