Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs ginekologai Alytuje

QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 06 01, 14:36)
Ligoninėj tai bet kas,tik reik siuntimo


Galima ir be siuntimo, tik tada reikes kasoje susimoketi.
Neseniai Maciuleviciene pradejo dirbti ir poliklinikoje.
Atsakyti
QUOTE(lynocka @ 2012 07 12, 15:21)
Galima ir be siuntimo, tik tada reikes kasoje susimoketi.
Neseniai Maciuleviciene pradejo dirbti ir poliklinikoje.

O ji kazin priima asmeniskai su ja susitarus, o nesiregistruojant?
Atsakyti
QUOTE(Midėja @ 2012 07 16, 10:28)
O ji kazin priima asmeniskai su ja susitarus, o nesiregistruojant?


Anksciau tikrai priimdavo smile.gif Bet kam tau eit asmeniskai? Uzsiregistruok pas ja poliklinikoj, nes vistiek tures nesciosios kortele pildyt, o ligoninej to nedaro.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Kiek ziurau visos esat patenkintos gyd. Maciuleviciene. Gal galit man padeti, gal turit kas kokius kontaktus ir zinot kaip pas ja papulti privaciai. Kadangi gyvenu ne lt tai todel ir ieskau kad kas paziretu privaciai. Ar kazin ten ilgos eiles pas ja? Tikriausiai reiketu uzsirasyti is anksto g.gif
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2012 11 10, 22:59)
Sveikos merginos,

Kiek ziurau visos esat patenkintos gyd. Maciuleviciene. Gal galit man padeti, gal turit kas kokius kontaktus ir zinot kaip pas ja papulti privaciai. Kadangi gyvenu ne lt tai todel ir ieskau kad kas paziretu privaciai. Ar kazin ten ilgos eiles pas ja? Tikriausiai reiketu uzsirasyti is anksto  g.gif

Eilės ilgos.Bent jau konsultacinėj poliklinikoj tai mažiau kaip 3 savaites niekada nelaukiau. Dabar dirba ir poliklinikoj.Kaip ten eilės nežinau,nes aš ne ten prisirašius. O privačiai,kiek žinau,nedirba. Na nebent gal kokias drauges ir priima,bet aš čia jau padėt negaliu 4u.gif
Aš jūsų vietoj užsiregistruočiau,o kai grįžus tik siuntimą pasiimčiau.
Tiesa,dabar prisiminiau,kad kažkaip ir konsultacinėj už pinigus galima eit.Bet kaip ten kas vyksta-nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 11, 11:40)
Eilės ilgos.Bent jau konsultacinėj poliklinikoj tai mažiau kaip 3 savaites niekada nelaukiau. Dabar dirba ir poliklinikoj.Kaip ten eilės nežinau,nes aš ne ten prisirašius. O privačiai,kiek žinau,nedirba. Na nebent gal kokias drauges ir priima,bet aš čia jau padėt negaliu  4u.gif
Aš jūsų vietoj užsiregistruočiau,o kai grįžus tik siuntimą pasiimčiau.
Tiesa,dabar prisiminiau,kad kažkaip ir konsultacinėj už pinigus galima eit.Bet kaip ten kas vyksta-nežinau  schmoll.gif


O kaip man ta siuntima gauti? Kadangi as is vis kaip ir issiregistravusi tai man vistieks reikes eit siuntima gauti, moketi pinigus irgi. O kazin ar taip paprastai be siuntimo dabar uzsiregistuosiu. Net nezinau ka daryt. Tikriausiai reiks bandyti skambinti i konsultacine ir teirautis, jau geriau taip sumoketi pinigus jei tik galima nei tusytis kelias dienas po daktarus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rassske @ 2012 11 11, 23:05)
O kaip man ta siuntima gauti? Kadangi as is vis kaip ir issiregistravusi tai man vistieks reikes eit siuntima gauti, moketi pinigus irgi. O kazin ar taip paprastai be siuntimo dabar uzsiregistuosiu. Net nezinau ka daryt. Tikriausiai reiks bandyti skambinti i konsultacine ir teirautis, jau geriau taip sumoketi pinigus jei tik galima nei tusytis kelias dienas po daktarus  ax.gif

prieš pusmetį tikrai sumokėdavai pinigus konsultacinėje ir eiadavai pas bet kurį gyd. mirksiukas.gif dabar negaliu pasakyti 100proc., bet manau, kad niekas nesikeitė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gžima @ 2012 11 12, 08:09)
prieš pusmetį tikrai sumokėdavai pinigus konsultacinėje ir eiadavai pas bet kurį gyd. mirksiukas.gif dabar negaliu pasakyti 100proc., bet manau, kad niekas nesikeitė mirksiukas.gif

Tai ko gero ir nesikeitė.Tik nežinau ar priima daktaras mokamus,jei,tarkim,priregistruota iš anksčiau pilna.Ar nereik eit pas tą,kuris turi laisvų vietų g.gif Nes prieš kelis metus viena pažįstama pas norimą akių gydytoją nepateko,nes pas ją registruoja vos ne prieš mėnesį ir buvo visi laikai užimti ,tai kad ir susimokėjusios,ji neturėjo galimybės priimti
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 12, 08:37)
Tai ko gero ir nesikeitė.Tik nežinau ar priima daktaras mokamus,jei,tarkim,priregistruota iš anksčiau pilna.Ar nereik eit pas tą,kuris turi laisvų vietų  g.gif  Nes prieš kelis metus viena pažįstama pas norimą akių gydytoją nepateko,nes pas ją registruoja vos ne prieš mėnesį ir buvo visi laikai užimti ,tai kad ir susimokėjusios,ji neturėjo galimybės priimti

pasiskambinkit į konsultacinės registratūrą ir sužinosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 11 12, 11:34)
pasiskambinkit į konsultacinės registratūrą ir sužinosit  mirksiukas.gif

Man nereikia mirksiukas.gif Rassske domisi smile.gif
Atsakyti
Labutis mergaites,kiek matau,gerai atsiliepiate apie gyd. M.Stravinskiene, gal turite kontaktus,nes bandau skambinti I poliklinika,niekas neatsiliepia? Busiu labia dekinga smile.gif
Atsakyti
jeigu as itariu, kad galiu buti nescia, reiketu pirmiausia eit pas seimos daktare, kad duotu siuntima pas ginekologe? Ar galima is karto registruotis pas ginekologe?

matau, kad maciuleviciene dirba poliklinikoj, bet galima uzsiregistruoti tik su siuntimu..
Atsakyti