Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs ginekologai Alytuje

QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 29, 12:18)
tai ten ir pas vidaus daktere reikia persiregistruoti is poliklinikos? as galima tik pas Salikli registruotis? (nepykit uz tokius kvailus klausimus  blush2.gif ctiesiog visa gyvenima tik poliklinikoj lankiausi)


taip reikia ir pas vidaus mirksiukas.gif
bet Saliklis dirba ir poliklinikoj mirksiukas.gif
linkiu, kad trečias kartas būtų greitas ir berniukas biggrin.gif
Atsakyti
berniuko tai tikrai reikia. siaip ir poliklinikoj galeciau pas ji nueiti, bet kad ten amziais visur eiles ilgas reikia laukti. pas savo vidaus daktare kai nueini tai uzregistruoja 2 sav i prieki o jei skubus reikalas tai arba tenka prasedet prie kabineto 3-4 valandas arba pas kita daktare nusiuncia. tai galvoju kur nors i privacia persiregistruoti.

o tu artita tikriausiai ir ten toj pagalba ligoniui lankaisi? gal galetum parasyt kaip ten seimos gydytoja? blush2.gif gera ar nelabai 4u.gif zinosiu ar verta persiregistruoti ax.gif ar teks poliklinikoj eile laukt kol pas salikli prieisiu
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2009 03 29, 17:51)
o tu artita tikriausiai ir ten toj pagalba ligoniui lankaisi? gal galetum parasyt kaip ten seimos gydytoja?  blush2.gif  gera ar nelabai  4u.gif  zinosiu ar verta persiregistruoti ax.gif ar teks poliklinikoj eile laukt kol pas salikli prieisiu


ten yra kelios šeimos gydytojos, mano Banienė, nuostabi gydytoja ir kaip žmogus thumbup.gif vaikai pas Žėkienę ( jinai ten tik viena vaikų gydytoja ) irgi neturiu nusiskundimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytes, gal zinote, kas Alytuje (gydytoja, akusesre) priima gimdyma namuose?
Atsakyti
QUOTE(beer @ 2009 04 15, 13:28)
Mamytes, gal zinote, kas Alytuje (gydytoja, akusesre) priima gimdyma namuose?


neteko girdėt g.gif ...kaži ar atsiras čia Alytuj tokia g.gif už kelių mėnesių eisiu į paskaitėles gimdymo skyriuj, galėsiu paklaust, jei dar nebus per vėlu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2009 04 15, 14:16)
neteko girdėt  g.gif ...kaži ar atsiras čia Alytuj tokia  g.gif  už kelių mėnesių eisiu į paskaitėles gimdymo skyriuj, galėsiu paklaust, jei dar nebus per vėlu  mirksiukas.gif


Per velu nebus biggrin.gif O ir pati pasidomesiu, kai pradesiu lankytis pas kokia gydytoja, dar su pasirodymu neskubu.
Atsakyti
Laba diena, gal kas zinot kur Alytuje atliekamas vaginalinis echoskopo tyrimas? Labai prasau, atsakykit kuo greiciau. Aciu
Atsakyti
QUOTE(ingosius @ 2009 05 06, 18:13)
Laba diena, gal kas zinot kur Alytuje atliekamas vaginalinis echoskopo tyrimas? Labai prasau, atsakykit kuo greiciau. Aciu


konsultacinėj poliklinikoj 4u.gif
Atsakyti
siaip tai jei gerai supratau apie kuri cia echoskopa kalbama tai ir poliklinikoj daromas tik labai retai. na bet as kai ateidavau echoskopupotis ir dazniausiai su pustuscia pusle tai gine aprekdavo bet vistiek ech padarydavo su tuo kitu antgaliuku ax.gif
Atsakyti
sveikos mielosios, istiko mane vat tokia bedele.
Visa nestuma lankiausi pas Salikli UAB pagalba ligoniui, bet jau kuris laikas jis ten nebedirba. Nestukes apziuri ir konsultuoja tik akusere, bet man kazkaip neramu, noretusi ir gydytojas kad butu. Gal kas lankosi sioje poliklinikoje ir susidure su ta pacia situacija, kaip susitvarket, kokius sprendimus priemet? gal persiraset kitur. man jau 33 sav, tad kazin ar verta lakstyti kitur, bet vis del to neramu
Atsakyti
QUOTE(mamytia @ 2009 06 03, 15:18)
sveikos mielosios, istiko mane vat tokia bedele.
Visa nestuma lankiausi pas Salikli UAB pagalba ligoniui, bet jau kuris laikas jis ten nebedirba. Nestukes apziuri ir konsultuoja tik akusere, bet man kazkaip neramu, noretusi ir gydytojas kad butu. Gal kas lankosi sioje poliklinikoje ir susidure su ta pacia situacija, kaip susitvarket, kokius sprendimus priemet? gal persiraset kitur. man jau 33 sav, tad kazin ar verta lakstyti kitur, bet vis del to neramu


aš irgi suku galvą ką daryti...kol kas pasilikau pas akušerę...jinai nuramino, kad jeigu tik kas negerai, duos siuntimą į konsultacinę...o iš patirties dar visai šviežios žinau, kad jei kas bus ir negerai, skaudens ar ką važiuočiau į priėmimą...kažkaip nesinori persirašyti, tuo labiau, kad čia eilių nėra, tyrimai greitai daromi...
Atsakyti
labas,
noriu paklaust apie ekoskopa.as laukiuosi, bet gyvenu ne Lt.noreciau pasidaryt skena Alytuj.gal galit pasakyt kur ir kiek man kainuotu?
Atsakyti