Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

[quote=aves,2008 09 30, 04:34]
Labai aciu eya, dabar tikrai aiskiau pasidare. nes as vis galvojau , kuris tas pagrindinis tas virbalas, kuris pagalbini ir kur ta aki det lotuliukas.gif, bet dabar supratau thumbup.gif . Dar ydedu ta kepures nuotrauka ir gal galetumete paaiskinti kaip ten iki tos 29 eiles, as kazkaip galvoju, kad taip akis reikia kryziuoti tik vienos eiles akis, o iki 29, vel gerosiomis megzti g.gif

Va cia ta kepuryte : http://pubic.fotki.com/indrucke/mezginiai/showimagecaq5tjsj.html

O dabar del tos pertrauktos akies tai pamirsau paklaust, jei galit pasakykit, kas ji tokia doh.gif blush2.gif
[/quot


Na bandau,dar karta idet nuoroda g.gif

http://public.fotki....ucke/mezginiai/
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2008 10 01, 13:55)
Būkit gerutės patarkit man nemokšai, kaip daryt su petukais. nuleidinėt, ar tiesiai megzt?? Petukams palikau po 20 akių. Jei nuleidinėt, tai kaip tai daryt, kad nesigautų laiptukai. ir per kiek eilių ir po kiek akių nuleidinėt??

Po kiek ir per kiek įmanoma apskaičiuot žinant mezginio tankumą, t.y. kiek eilių ir akių telpa į 1 cm. Kad nesigautų laiptukai nereikia išmezgt paskutinės akies, pvz, nuleidai pradžioje gerosios pusės, tada mezgi išvirkščiają ir paskutinę akį nukeli neišmezgus - vėl nuleidinėji geroje pusėje. Žodžiu, prieš kiekvieną nuleidimą neišmegzti paskutinės akies.

QUOTE(Pasaulė @ 2008 10 01, 20:18)
Kaip megzti taip, kad mezginio paviršiuje būtų išlindusios kilputės? unsure.gif

Esu mezgus žaisliuką taip, bet vašeliu, virbalais nemačiau tokio mezgimo būdo. Arba aš ne tai įsivaizduoju. Jei nori, kad gautųsi toks kaip pūkuotas-gauruotas paviršius, tada aš apie tai (apie vašelį), bet jei nori, kad būtų taip vadinamos "ištęstos" akys (atrodo kaip didele "V" mezginyje), tada virbalais, tik nežinau tiksliai kaip ten megzt reikia - reiktų pasiskaityt man smile.gif Žinau tik tiek, kad reikia apvynioti kelis kartus siūlą aplink virbalą išmezgant gerąją akį.
Atsakyti
QUOTE(Rita@ @ 2008 10 02, 11:23)
Esu mezgus žaisliuką taip, bet vašeliu, virbalais nemačiau tokio mezgimo būdo. Arba aš ne tai įsivaizduoju. Jei nori, kad gautųsi toks kaip pūkuotas-gauruotas paviršius, tada aš apie tai (apie vašelį), bet jei nori, kad būtų taip vadinamos "ištęstos" akys (atrodo kaip didele "V" mezginyje), tada virbalais, tik nežinau tiksliai kaip ten megzt reikia - reiktų pasiskaityt man smile.gif Žinau tik tiek, kad reikia apvynioti kelis kartus siūlą aplink virbalą išmezgant gerąją akį.

Taip, kalbu apie gauruotą paviršių. Vąšeliu ir aš žinau, bet sakau, gal virbalais patogiau kaip nors... unsure.gif
Atsakyti
aves, dabar nuorodele gera drinks_cheers.gif
Nuotraukyte maza, bet kiek matosi, tai kryziuojama tikrai ne kiekvienoje eileje, speju, kad tik tuose violetiniuose ruozeliuose (nes ju rasto nesimato, o kitur megzta lygiai, tai kitur buti negali lotuliukas.gif ). Pertraukta akis - tai kai is 2 gaunam 1. Cia nuorodele su iliustraciom (Zr. Slip, Knit, Pass over). Jei lietuviskai, tai kaip ir kepurytes aprasyme: 1 nukelti, antra ismegzti, tada ismegztaja petraukti per neismegzta (zr. iliustracijas nuorodoj). Sekmes!

Beje, as tai nevargciau ir nekryziuociau tu akiu, jei planuoji pamargint, tai ir taip bus grazu mirksiukas.gif 4u.gif Dar 1 perspejimas - svarbu kad atitiktu siulu storis aprasyme ir tu, kur megsi. Kitaip kepuryte gausis netinkamo dydzio. Geriausia - pasibandyti ir pasiskaiciuoti paciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2008 10 02, 10:25)
Taip, kalbu apie gauruotą paviršių. Vąšeliu ir aš žinau, bet sakau, gal virbalais patogiau kaip nors... unsure.gif

Tai kad ten reikia kažkaip atitinkamai užkabint siūlą - su virbalais niekaip neužkabinsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita@ @ 2008 10 02, 11:51)
Tai kad ten reikia kažkaip atitinkamai užkabint siūlą - su virbalais niekaip neužkabinsi smile.gif

Gali būti, ir aš bandau įsivaizduoti, kaip tai būtų galima padaryti... g.gif Bet velnias, negi man vaidenasi, kad aš vienoj knygoj mačiau aprašymą? unsure.gif Bet kuriuo atveju, dabar bandau vąšeliu. Po truputį įsivažiuoju, tai gal ir nėra taip blogai.
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Eya, jus fantastiska, kad taip kantriai su manim terliojates. Didelis aciu aciuks.gif aciuks.gif
Jau bandizu megzti ir spejau isardyt, nes desim akiu perdaug uzdejau. Manau, kad akiu nekryziuosiu, nes ant virsaus dar prisiusiu nertas detales, tai tu akiu nei nesimatys smile.gif Jau kai baigsiu, butinai pasidemonstruosim thumbup.gif:
Atsakyti
Dziaugiuos, kad padejau mirksiukas.gif kazkada kazkas man padejo, tad smagu ir kitiems padeti mirksiukas.gif Lauksim rezultatu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos, labai ačiū už rankovių nuleidimo schemą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o gal dar kur nors ir instrukcija yra kaip jas įsiūti blush2.gif

ir kur internete yra mezgimo knygos?
Atsakyti
Merginos padekit 4u.gif visai susibalamutijau blush2.gif
user posted image

mezgant situo rasciuku isvirksciojoj pusej, t.y. kas antroj eilej, mezgama lygiuoju mezgimu - vien tik isvirksciosiomis?
Susuko galva man tie skaiciukai prie eiluciu, nezinau ar isvirksciojoj pusej irgi reikia rasta megzti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 10 07, 19:36)
Merginos padekit 4u.gif visai susibalamutijau blush2.gif
user posted image

mezgant situo rasciuku isvirksciojoj pusej, t.y. kas antroj eilej, mezgama lygiuoju mezgimu - vien tik isvirksciosiomis?
Susuko galva man tie skaiciukai prie eiluciu, nezinau ar isvirksciojoj pusej irgi reikia rasta megzti doh.gif

Sitas rastelis yra gan sudetingas, jis blogojoje puseje taip pat mezgamas rastu, sioje schemoje nera aiskiai parodyta, bet poriniais skaiciais pazymetos isvirksciosios eiles, jos mezgamos isvirksciosiomis akimis darant uzmetimus ir sumezgimus
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 10 07, 19:59)
Sitas rastelis yra gan sudetingas, jis blogojoje puseje taip pat mezgamas rastu, sioje schemoje nera aiskiai parodyta, bet poriniais skaiciais pazymetos isvirksciosios eiles, jos mezgamos isvirksciosiomis akimis darant uzmetimus ir sumezgimus

Oi, tai gal per sudetingas man bus blush2.gif senokai bemezgiau doh.gif
bandysiu ieskoti lengvesnio. Aciu 4u.gif
Atsakyti